Horoskop tygodniowy styczeń

Horoskop tygodniowy – styczeń

Horoskop tygodniowy od 24.01.2021 do 31.01.2021

Baran: Duża wrażliwość, możecie mieć tendencje do niepotrzebnych fochów. Będziecie zapracowani, ale dlatego, że praca się wam opłaci. Wiele baranów dopnie swego, osiągnie sukces i zadowolenie. Na waszej drodze może stanąć duży problem, ale ominiecie go ze sprytem, trzeba będzie wybrać dłuższą, ale opłacalną drogę. W uczuciach możliwe, że trzeba będzie pogodzić się z tym, że coś nie jest dla was osiągalne.

Byk: Bądźcie czujni, nie odwracajcie się plecami do kogoś, bo możecie zostać zaskoczeni. Trzeba będzie stanąć twarzą w twarz z problemem, nie bagatelizować przeciwnika. Możecie mieć wrażenie, że ktoś działa specjalnie na waszą niekorzyść dlatego, że wam się udaje. Pod względem zawodowym i finansowym dobry tydzień a przy odpowiedniej afirmacji i wierze, możecie nawet dostać jakieś dodatkowe pieniądze.

Bliźnięta: Trzeba będzie bronić swoich racji i siebie, stwórzcie tarcze argumentów, miejcie asa w rękawie i nie ujawniajcie go do samego końca. Czekają was rozmowy z przyjaciółmi i spotkania podczas których usłyszycie dobre wiadomości. Czas na działanie więc bądźcie w tym tygodniu aktywni.

Rak: Jeśli zaczniecie tydzień z impetem czeka was sukces dzięki dobrym planom i wytrwałości. Przyjaciel lub przyjaciółka da wam dobrą radę – warto posłuchać. Tydzień może przynieść również fajne pieniądze, których się nie spodziewacie bo będziecie bardzo zajęci.

Lew: Szukajcie pomocnych dla siebie informacji gdzieś dalej niż do tej pory, musicie postarać się o to aby poszerzyć swoją wiedze w jakimś zakresie. Wasz sukces i powodzenie może kogoś zaboleć, ktoś zacznie o was plotkować. Starszy mężczyzna będzie wsparciem lub udzieli odpowiednich wskazówek.

Panna: Pora na odpoczynek jak nie fizyczny to mentalny, pomoże wam w tym ktoś bliski, możecie również spodziewać się komplementu. Uwaga, bo w ważnej dla was sprawie mogą paść przeciwko wam jakieś oskarżenia i nieprawdziwe informacje. Karty radzą aby być ostrożnym, nie podejmować ryzyka.

Waga: Czeka na was okazja do wykorzystania, warto się zastanowić i brać co los daje. Uważajcie, bo ktoś może uznać, że zachowujecie się nieodpowiedzialnie i głupio. Tydzień, jeśli wykorzystacie go należycie, może przynieść istotne zmiany, realizację planów i zadowolenie.

Skorpion: Dostaniecie pomocną rękę i asystę z zewnątrz – warto skorzystać. Możecie mieć cięższy czas, ale ktoś w nim o was zadba, nie będziecie z tym sami. Dla osób samotnych w powietrzu wisi romans :). Karty wskazują jednak, że ukryte sekrety mogą was zranić – odnosi się to zarówno do waszych tajemnic jak i do tych, które najbliższy tydzień może obnażyć.

Strzelec: Schodźcie z drogi arogantom i osobom, które z daleka będziecie obserwować że szukają zaczepki. Nie warto wchodzić w konflikt. Pojawi się w was pomysł na coś nowego związanego ze sprawami rodzinnymi lub firmowymi, ten pomysł będzie bardzo dobry. Siły wyższe będą dawać o sobie znać.

Koziorożec: Zmiana na lepsze, idzie poprawa w czymkolwiek mielibyście problem. Karty nawet gwarantują osiąganie sukcesu więc sprawy, które odwlekaliście warto załatwić właśnie teraz. Wasza praca zostanie wynagrodzona ale musicie uważać na swoje emocje, bo pomimo sukcesu sami możecie wpędzać się w niepotrzebne czarne myśli.

Wodnik: Na początku problemy finansowe, takie wbijanie szpilek z różnych strony: a to rachunki, a to jakieś nieprzewidziane wydatki. Będziecie mogli się jednak cieszyć uznaniem i ktoś okaże wam respekt a nawet poczujecie zainteresowanie kogoś i to w kierunku romantycznym. Sami pamiętajcie, że nic nie trwa wiecznie, sprawy zmieniają się z dnia na dzień, jeśli jest źle, to będzie lepiej.

Ryby: Potrzeba wam umiarkowania, zbalansowania na wszelkich poziomach, zachowujcie spokój i nie działajcie pochopnie. Niestety plany na ten tydzień mogą się nie powieść lub nie dadzą zakładanej satysfakcji. Rozważnie dysponujcie finansami bo możecie stracić. Ktoś bardzo uparty w waszym otoczeniu będzie utrudniał wam działania.

Ps. Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

Horoskop tygodniowy od 18.01.2021 do 24.01.2021

Baran: Początek tygodnia przynosi wam dobre finanse, macie karty finansowego wzrostu i powodzenia. Warto korzystać. Wiele baranów w tym tygodniu będzie towarzyskich, spotkacie się ze znajomymi, przyjaciółmi. Koniec tygodnia w kartach pokazany jest jako wskazówka dla was aby nie dać się oponentom: okażcie siłę i hart ducha, nie dajcie się złamać, zastraszyć, wprawić w zakłopotanie.

Byk: Bardzo dobre wiadomości na początku tygodnia, to na co czekaliście może być w zasięgu ręki. Czas działania więc jeśli coś odkładaliście to ten tydzień byłby idealny do załatwienia zaległych spraw. Możecie osiągnąć sukces dzięki dobremu zaplanowaniu swoich kolejnych kroków i robieniu rzeczy po kolei oraz korzystając z porad waszych przyjaciół.

Bliźnięta: Początek tygodnia niesie wam pieniądze kochani, jest całkiem pozytywnie i to was może ucieszyć. Niestety już w połowie karty zalecają stanie na baczności: będziecie musieli bronić swoich przekonań, bronić również siebie, warto rozważyć ochronę energetyczną. Cały najbliższy tydzień może przynieść wam załatwianie wielu spraw związanych z materią i waszym otoczeniem.

Rak: O kochani, na początku tygodnia możecie otrzymać miły, sprawiający radość prezent lub komplement. Może nawet coś zadzieje się u tych, którzy szukają drugiej połówki :). Ważny ciemnowłosy mężczyzna zaznaczy w tym tygodniu swoją obecność w waszym życiu. Możecie również spotkać kogoś kto poprosi o wyciągnięcie ręki w jego kierunku, pomoc.

Lew: Mocna więź na początku tygodnia z kimś tej samej płci co wy. Możecie więc nawiązać nowe przyjaźnie, możecie też czuć, że koniecznie chcecie z kimś porozmawiać – zróbcie to. Możecie czuć trochę zmęczenia, kto wie czy nie zdecydujecie się na krótki urlop lub poświęcenie większej ilości czasu na odpoczynek. Uwaga jednak: weekend może przynieść małe kłopoty i możecie zostać o coś posądzeni.

Panna: Początek tygodnia w napięciu, możliwe zmartwienia i strach o coś, dużo niepewności odnośnie tego jak rozwinie się wasza sytuacja. Swoją pracą jednak możecie sytuację złagodzić, zamienić widmo porażki w wielki sukces. Dodatkowo karty wskazują, że w tym tygodniu możecie mieć szansę na wzbogacenie się dzięki jakiejś wygranej lub poprzez pozytywne zrządzenie losu!

Waga: Jesteście na drodze do sukcesu – nie zbaczajcie z niej. To co robiliście do tej pory zacznie przynosić sukcesy. W drugiej połowie tygodnia poczujecie się bardzo silni psychicznie, będziecie również asertywni i konkretni – osiągacie swoje cele i realizujecie plany. Uda się wam dzięki temu pokonać jakiś ważny dla was problem, obejdziecie coś i ze sprytem załatwicie.

Skorpion: Uuuu, skorpiony romansują w tym tygodniu, cieszą się z bliskości a nawet możecie brać udział w jakimś małym party. Będziecie cieszyć się również poważaniem i respektem wśród innych – ktoś może poprosić was o wskazówkę lub podzielenie się swoją wiedzą. Dla osób, które planują ciąże…. kto wie, może romantyczne uniesienia dadzą jej początek.

Strzelec: Będziecie absolutnie maksymalnie uparci w czymś co sobie wymyślicie i trudno będzie z wami rozmawiać a wygląda na to, że wasz pomysł może wymagać zmian lub dopracowania…. A wy nie będziecie chcieli słuchać rad. Niemnie jednak: zmiany nadejdą tak czy siak, trzeba się będzie do nich dostosować. Weekend może przynieść dla was jakiś moment pojednania z kimś i wybaczenia.

Koziorożec: Wasze szczere i płynące z serca pragnienia zostaną wysłuchane – przyciągajcie więc to czego chcecie, stosujcie afirmacje, możecie dzięki nim wiele osiągnąć. Będziecie mieli prowadzenie sił wyższych i ich opiekę, nie bójcie się więc. Starsza kobieta z waszego otoczenia, wiekowa, może przyjść z radą i pomocą. Pozbądźcie się czarnych myśli – to ważne.

Wodnik: Wasze zasługi będą docenione i wynagrodzone – możecie spodziewać się więc uznania. Jeśli mieliście coś trudnego do pokonania, czekacie na wynik waszych działań, to karty pokazują po prostu nagrodę za włożony wysiłek, więc wspaniale! Uważajcie jednak na wydatki i spontaniczne zakupy bo możecie żałować, że nie przemyśleliście ich dokładnie.

Ryby: Oj kochani, ktoś może powiedzieć, że zachowujecie się głupio i nieodpowiedzialnie…. Możecie zamotać się w swoich planach, sprawić, że coś prostego urośnie do rangi olbrzymiego problemu – możecie przesadzać ze swoimi zachowaniami a otoczenie nie będzie łaskawe. Karty wskazują, że aby osiągnąć to co chcecie będziecie musieli w tym tygodniu zdecydowanie bardziej się starać. Wielu rybom pomoże blondwłosa kobieta w mniej więcej waszym wieku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 6 =