horoskop tygodniowy marzec

Horoskop tygodniowy marzec

Horoskop na najbliższy tydzień (29.03-04.04). Wszystkiego dobrego!

#Baran – będziecie uczynni i gościnni. Pomożecie komuś swoją postawą i słowem. Początek tygodnia przynosi liczne kontakty z ludźmi, dużo rozmów online, przez środki elektroniczne. Ktoś was zainspiruje do działania, da przysłowiowego kopa. W drugiej połowie tygodnia widać przy was korespondencje lub list, którą zapamiętacie bo będzie bardzo miła. Weekend przyniesie konieczność wyboru i podjęcia jakiejś decyzji.

#Byk – będziecie skupiać się na ambitnych planach oraz konkurować z innymi. Na początku tygodnia sprawy będą obracać się wokół was, będziecie mocno iść do przodu i możecie być posądzeni o to, że nie liczycie się z czyimś zdaniem. Koniec tygodnia przynosi dla niektórych oczekiwane paczki i przesyłki, możliwe również wizyty. Piękny i pozytywny weekend zapewni bykom zastrzyk energii.

#Bliźnięta – ktoś z waszego otoczenia pomoże wam a także wstawi się za wami. Początkowo tydzień będzie pełen przeszkód, trzeba będzie wybrać inne drogi niż zakładaliście. Uda się wam obejść problem, ale zajmie to dłuższy czas. Pod koniec tygodnia sprawy formalne i urzędowe z którymi będziecie zmierzać się sami. Weekend przyniesie natomiast dobre rozwiązania, znalezienie odpowiedzi na wasze pytania lub wyjście z problemu.

#Rak – uwaga na nieprzyjemne plotki, możecie być o coś podejrzewani i ktoś zechce podważyć wasze zdanie :(. U raków bardzo dużo komunikacj i rozmów, które mogą się zaognić – uważajcie na kłótnie i plotki. Koniec tygodnia przyniesie obnażenie kogoś obok was, kto chciał kombinować i ugrać coś dla siebie waszym kosztem. Niestety napięcie z tygodnia nie zelżeje w weekend a wręcz może się pogłębić – szczególnie na polu rodzinnym.

#Lew – możecie poczuć zainteresowanie artyzmem, sztuką. Skupicie się mocniej na sprawach niematerialnych. Będzie ciągnąć was do rzeczy starych, znanych, mających jakąś historię lub do doświadczonych osób. Będziecie szukać spokoju a koniec tygodnia przyniesie wam ciekawe nowości: nową ścieżkę, poznanie czegoś, eksperymentowanie. Dużo szczęścia i radości w weekend – pozytywna energia i entuzjazm.

#Panna – poczujecie ambicje i chęć zdobycia czegoś co wcześniej uważaliście za niedostępne. W pracy możecie chcieć rozmawiać z przełożonymi o waszej ścieżce zawodowej lub wejść w kontakty z ważnym klientem. Będzie towarzyszyć wam odwaga i pewność siebie. Pod koniec tygodnia przejściowe niejasności i niedomówienia natomiast w weekend widać wasze skupienie się już tylko i wyłącznie na sprawach domowych.

#Waga – czas na działanie i odważne decyzje. To co zrobicie w tym tygodniu będzie miało znaczenie w przyszłości. Możecie osiągnąć stabilność w tym co dla was ważne, czy to w pracy czy sprawach życiowych. Warto działać a nie odkładać na później. Koniec tygodnia może przynieść podróż, wyjazd albo zajmiecie się planowaniem takiej eskapady. Zwracajcie uwagę na swoje pojazdy – może czas przeglądu? W weekend spotkania towarzyskie i aktywność na zewnątrz (nawet w obecnym czasie).

#Skorpion – możecie odczuwać jakiś niedosyt, pragnienie zmian ale sami nie będziecie wiedzieć jeszcze jakich. Początek tygodnia ze sprawami finansowymi – wpłaty, wypłaty, odbieranie swoich należności. Pod koniec tygodnia widać natomiast, że możecie chcieć zrobić sobie prezent, pozwolić sobie na poprawę humoru poprzez inwestycje w siebie. Bardzo pozytywny, pełen uczuć, miłości, zauroczenia, weekend.

#Strzelec – Uwaga strzelce, wiele niejasności wokół was, jakieś tajemnice, trudności z dogadaniem się a także mylne informacje. Początek tygodnia może przynieść niesnaski i zubożenie w jakiejś znajomości. Coś może zostać wam odebrane lub nawet zniszczone. Koniec tygodnia również trudny – przynosi zakończenie czegoś co już nie funkcjonowało. Będzie to jednak trudne doświadczenie. Dla strzelców cały tydzień pokazał się w energii braku, cięć towarzyskich i ogólnie pod znakiem rozstań i nieporozumień.

#Koziorożec – wykażecie się w czymś odwagą, która zaskoczy otoczenie. Pokonacie jakąś słabość. Początek tygodnia może przynieść nową umowę, związek, porozumienie, poznanie kogoś obiecującego na przyszłość. Pozytywne i dobre zmiany przyniesie wam natomiast koniec tygodnia. Coś czego nie mogliście ruszyć w końcu zacznie posuwać się naprzód. Weekend to zdecydowanie sprawy związane z domem, rodem, waszymi korzeniami – możecie wrócić do miejsc dla was ważnych.

#Wodnik – język, mowa, słowa będą waszym orężem w najbliższym tygodniu. Niektóre wodniki dużo zdobędą poprzez magię słów. Początek tygodnia przyniesie wam jakąś naukę i widzę. Możecie również odkryć coś przed wami zasłoniętego, coś czego mieliście się nie dowiedzieć. Mężczyzna, partner, kochanek, mąż, zaznaczy mocno swoją obecność pod koniec tygodnia. Może wspomniana tajemnica będzie związana właśnie z nim. Trudny weekend który może przynieść jakąś stratę lub wrażenie, że zostaliście pominięci i zapomniani.

#Ryby – możecie mieć potrzebę podróżowania i przemieszczania się, załatwiania spraw gdzieś dalej. Karty wskazują waszą odwagę. Uwaga na osobę z waszego otoczenia, która rozpuszcza nieprawdziwe informacje i knuje – szczególnie aktywna będzie na początku tygodnia. Druga połowa tygodnia przynosi większy spokój, szczególnie na polu emocjonalnym i sercowym. Weekend będzie czasem poświęconym rodzinie i sprawom domowym czyli święta pełną parą 🙂

Horoskop na najbliższy tydzień (22.03 – 28.03)

 • Baran – Świetny początek tygodnia, wrażenie, że ktoś lub coś nad wami czuwa. Możecie dostawać dużo znaków i sygnałów: nie jesteś sam. W połowie tygodnia nie pozwólcie aby ktoś celowo obniżał wasze standardy. Weekend przynosi jakieś umowy lub współdziałanie z ważnym mężczyzną.
 • Byk – Również udany początek tygodnia dla byków, wszystkie zaległe sprawy możecie pozałatwiać. Karty zachęcają wręcz do działania, szczególnie w drugiej połowie tygodnia. Pokażcie rogi! Niestety spadek mocy na weekend może przynieść jakieś przejściowe kłopoty i poczucie zagubienia.
 • Bliźnięta – Spokojne wejście w nowy tydzień, dużo przestrzenie wokół was, brak narzucania czegokolwiek. Dla bliźniąt w drugim tygodniu pokazują się nawet krótkie „wakacje” czyli pauza, odpoczynek. Weekend bardzo owocny bo przynosi pozytywne rozwiązania waszych problemów.
 • Rak – Dla raków w tym tygodniu najważniejsza będzie lojalność i oddanie – również w sprawach sercowych i uczuciowych. Możecie odczuwać jakieś negatywne wpływy, ale spokojnie: siły poza waszą kontrolą będą was ochraniać. Zaufajcie, że nic złego się nie stanie. Weekend pełen szczęścia i możliwe dodatkowe pieniądze.
 • Lew – Jesteście blisko jakiegoś celu, który sobie obraliście i karty podpowiadają abyście się nie poddawali. Jeszcze trochę wysiłku, który zostanie wynagrodzony. Macie gwarantowane powodzenie jeśli się postaracie. Uwaga jednak w weekend: zbyt frywolne dysponowanie finansami może wpłynąć bardzo niekorzystnie na wasz budżet!
 • Panna – Bratnia dusza w waszym otoczeniu, porozumienie na poziomie energetycznym z kimś, kto jest dla was ważny. Szczęście i radość z bliskości. W połowie tygodnia zgoda lub pojednanie z kimś. Weekend niestety przyniesie poczucie związanych rąk, niemoc oraz frustrację.
 • Waga – Będziecie mocno odczuwać opiekę sił wyższych, sami również możecie sięgać po informacje z zakresu rozwoju duchowego. Dobre pieniądze w tygodniu, ogólnie wagi będą cieszyły się materialnym powodzeniem ale nie to będzie dla was najważniejsze. Weekend przyniesie pracę nad intuicją i jeśli jej posłuchacie możecie dokonać jakiejś ważnej zmiany.
 • Skorpion – Uwaga skorpiony, czas na coś i obyście tego czasu nie przegapili. Jesteście w tym tygodniu w jakimś ważnym dla siebie czasie, sprawdźcie czy aby na pewno wszystko opłaciliście, załatwiliście itp. itd. Weekend przyniesie wam spotkania z przyjacielem lub przyjaciółką i wzmocnienie przyjaźni.
 • Strzelec – Kochani, świetny tydzień. Znajdziecie miejsce dla siebie, znajdziecie również to, czego mogliście poszukiwać. Karty mówią, że wasza praca zostanie wynagrodzona. Uważajcie jednak z kim wchodzicie w biznes albo porozumienia – szczególnie w drugiej połowie tygodnia.
 • Koziorożec – Dużo energii żeńskiej wokół was. Możecie być bardziej wrażliwi, miewać zmiany nastroju, poczuć trochę chłodu a sami również możecie sprawiać wrażenie osób odizolowanych. Dbajcie o siebie, stawiajcie swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Weekend niesie rozmowy z przyjaciółmi i uczucie ulgi.
 • Wodnik – Najlepsza karta na początek tygodnia „Happy, happy” mówi, że entuzjazm i radość was nie opuści. Korzystajcie! W drugiej połowie tygodnia możecie okazać się w czymś skąpi, mało wylewni – zostanie to zauważone a nawet ktoś może wam to wytknąć. W weekend…. wygląda na to, że czeka was jakieś spotkanie z osobą odmiennej płci.
 • Ryby – Niestety trudny początek tygodnia dla ryb bo karty mówią o konfliktach i chaosie – możecie nie wiedzieć za co się zabrać bo wszystko będzie domagać się uwagi. Pocieszający jest fakt, że w drugiej połowie tygodnia mogą przyjść do was jakieś pieniądze. W weekend oddacie się marzeniom i sprawom duchowym.

Horoskop na tydzień (15.03 – 21.03)

*Baran – możesz poczuć spadek sił witalnych, osłabienie organizmu, gorsze samopoczucie. Może brakować ci samozaparcia i upartości. Tydzień pod znakiem zwolnionych obrotów i odkładania spraw.

*Byk – możecie przegapić coś ważnego przez to, że będziecie skupiać się na sprawach nieistotnych, za bardzo się rozdrabniać. Byki mogą mieć również tendencję do zakładania czarnych scenariuszy.

*Bliźnięta – te osoby, które z jakiegoś powodu czuły, że emocjonalnie nie dają rady, w tym tygodniu pięknie się pozbierają i będzie znacznie lepiej. Zgoda, uleczenie, powrót do żywych – bliźniaki są znowu w grze!

*Rak – Tydzień przyniesie jakieś ograniczenia co do waszych możliwości. Jeśli na coś czekaliście to może się okazać już niedostępne. Trzeba będzie dokonać istotnych wyborów zanim minie czas.

*Lew – Macie w tym tygodniu możliwości załatwienia wszystkiego na czym będzie wam zależeć. Karty wskazują, że tylko wy możecie być dla siebie ograniczeniem więc: pozytywne myślenie i do przodu!

*Panna – Może wam towarzyszyć zniecierpliwienie i będziecie chcieli koniecznie coś zamknąć, ale okoliczności nie będą sprzyjać. Może pojawić się nerwowość i wasza chęć wywierania presji na innych.

*Waga – Warto abyście popracowali trochę nad swoim poczuciem bezpieczeństwa, afirmowali spokój materialny, cieszyli się z drobnych wydarzeń. Wagi mogą mieć w tym tygodniu problem z czakrą podstawy więc uziemianie się i praca z tym obszarem będą wskazane.

*Skorpion – Wasze strategie i plany mogą ulec poważnym zmianom. Wkradnie się chaos i dezorganizacja. Zanim więc coś zaczniecie robić upewnijcie się, że macie wszystko co potrzebne. Może być nerwowo.

*Strzelec – Możecie znaleźć się w sytuacji, że otworzy się przed wami jakaś obiecująca możliwość, ale sami będziecie siebie sabotować. Zwracajcie uwagę na zdrowie, szczególnie to psychiczne – możliwe spadki nastroju.

*Koziorożec – Emocjonalne uwolnienie od czegoś co was martwiło, trzymało, nie dawało spokoju – to będzie świetny tydzień bo poczujecie mnóstwo pozytywnej energii, siły i radości. Koziorożce będą rozkwitać!

*Wodnik – Dla wodników z problemami sercowymi ten tydzień może przynieść ukojenie, porozumienie, miłość która rozkwitnie lub będzie uleczona. Będziecie czuć przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój.

*Ryby – Genialny tydzień, pełen ciepła, radości, zabawy, spełnienia się w tym co robicie. Zapowiedź pomyślnie zrealizowanych planów i zadań, mnóstwo dobrej energii i aktywności po waszej stronie. Cudowny czas!

Horoskop na drugi tydzień marca (08.03-14.03)

 • Baran: opieka i pomoc ze strony potężnych sprzymierzeńców. Barany będą również aktywne: załatwianie spraw, różnego rodzaju paczki, przesyłki i informacje będą iść w waszą stronę. Możecie mieć początkowo problemy z pozbieraniem się do działania, ale uda wam się coś obejść i dopniecie swego.
 • Byk: Nowe możliwości, okazje i ścieżki. Nie wszystkie będą wiodły prosto do celu, niektóre trzeba będzie pokonać inną drogą niż byście wcześniej zamierzali. Byki będą cieszyć się jednak z tego, że po burzy zaświeci dla was słońce. Pozytywne załatwienie formalności, umów, wszystkiego co jest w jakiś sposób związane z tematami prawnymi lub administracyjnymi.
 • Bliźnięta: Skupienie i zorientowanie na cel. Możecie w tym tygodniu zrobić bardzo wiele, siły wyższe i szczęście po prostu będzie wam sprzyjać. Niektóre bliźnięta będą zaskoczone z pozytywnego obrotu spraw i będzie to dla was miła niespodzianka.
 • Rak: Tęsknota za tym, czego już nie posiadasz. Karty pokazują, że zechcecie sobie zrobić w tym tygodniu prezent, coś dla siebie albo dla swojego otoczenia (upiększenie wnętrza, naładowanie dobrą energią itp.).
 • Lew: Najważniejsza będzie przyjaźń i lojalność. Możecie mieć konieczność wyjazdów albo czeka was jakaś poważniejsza podróż. Będziecie dobrze radzić sobie w nowych okolicznościach i wykażecie się inteligencją.
 • Panna: Czas działać! Potrzebny będzie spryt a nawet kroczenie na granicy prawa. Wszystko to jednak aby ominąć innych ludzi, którzy mogą przeszkadzać wam na drodze. Możliwe, że będziecie brali udział w większym towarzyskim spotkaniu.
 • Waga: Niejasne myślenie, coś trzeba będzie odkryć. Wasza otoczenie może domagać się od was jakiś wyjaśnień i sprostowań. Możecie mieć konieczność tłumaczenia siebie i swoich decyzji. Szczególne znaczenie może mieć pracodawca albo ważny klient.
 • Skorpion: Posłuchaj rady doświadczonej osoby. Najpewniej będzie to mężczyzna, starszy, z wiedzą, którą będzie chciał wam przekazać. Warto go posłuchać  bo doradzi wam odnośnie czegoś co dawno chcieliście zakończyć. Dużo energii męskiej obok skorpionów a więc możecie podejmować odważne decyzje.
 • Strzelec: Powodzenie i sukcesy. Coś zamkniecie z powodzeniem i będziecie mieli za sobą. Uwaga jednak, bo w waszym otoczeniu może być ktoś kto z zazdrością będzie spoglądał na to, że się wam udaje.
 • Koziorożec: Sukces ale poprzedzony dobrym planem i ciężką pracą. Bardzo pomocne osoby obok was i przyjaciele na których rady będziecie mogli liczyć. Oni również pomogą wam w trudniejszej chwili i w tym tygodniu będziecie utrzymywać liczne kontakty towarzyskie.
 • Wodnik: Podróż i mobilność, również podróże mentalne. Wiele rozmów a także podsumowania, podliczenia, możliwe, że zajmiecie się jakimiś rachunkami. Dla wodników, które szukają kogoś ten tydzień może przynieść obiecujące znajomości online.
 • Ryby: Nadchodzi dobra zmiana, powiew wiosny przyniesie pozytywną energię. Płyną do was pieniądze, możecie dostać jakiś prezent albo gratyfikację finansową, zwrot podatku a nawet, jeśli gracie w gry losowe, to macie szansę na fajną wygraną.

Wszystkiego dobrego w najbliższym tygodniu!

Horoskop tygodniowy od 01.03.2021 do 07.03.2021

Baran: Bardzo ciekawy tydzień, czas w którym to wiele baranów odczuje skutki swoich poprzednich działań. Powiedzenie „karma wraca” może okazać się dla was bardzo trafne. Będziecie za to mogli liczyć na pomoc i wsparcie od innych a także wygląda na to, że czeka was jakieś małe świętowanie. Barany będą miały siłę do zmian – wykorzystajcie ten czas. Szykują się również wyjazdy a także niespodziewane wiadomości oraz spotkania niosące obiecujące rezultaty. Barany nie będą się nudzić.

Byk: Bardzo fajny tydzień, powodzenie i okazje do wykorzystania dla byków! Będziecie brali udział w pozytywnych finansowych przedsięwzięciach, czeka więc was dobry zakup, dobra umowa, sprawienie sobie radości. Wiele byków będzie podpisywać jakieś dokumenty czy też kontrakty a także widać przy was wiadomości ze świata – może od kogoś bliskiego kto musiał wyjechać. Karty radzą dla byków abyście czynili drobne gesty przyjaźni i pomocy – zostaną one wam wynagrodzone.

Bliźnięta: Trudniejszy tydzień w którym to plany dotychczas poczynione, mogą się zmienić niekorzystnie dla was. Widać u bliźniąt frustrację i potrzebę odpoczynku – zechcecie pobyć chwile sami, niektóre bliźnięta będą musiały również lepiej przyjrzeć się swojemu zdrowiu. Niestety nie będzie to dobry tydzień pod względem finansów i inwestycji bo możecie czuć się ciągle niepewnie, będą zmartwienia o tą sferę. Niektórzy z was będą musieli powalczyć o swoje sprawy gdzieś na polu administracyjnym. Rada dla was: działać szybko.

Rak: Czeka was tydzień który może przynieść przełom – szczególnie dla spraw związkowych. Jeśli jesteście w sytuacji, kiedy to związek wisi na włosku, to w tym tygodniu ten włosek się urwie. Wiele raków będzie jednak zadowolonych z obrotu sprawy bo karty zapowiadają u was ogromne przemiany. Trzeba będzie pogodzić się z jakąś stratą i żalem, uważajcie więc aby spraw domowych nie przenosić na plan zawodowy. Możecie czuć złość, mieć wrażenie, że wszystko obraca się przeciwko wam. Rada dla was: płyńcie z prądem, w tym tygodniu bowiem musicie poddać się działaniu losu.

Lew: Pięknie, finansowo wzrośniecie i umocnicie swoją pozycje. Lwy będą królować i będą znać swoją wartość. Możecie otrzymać premie, dodatkowe pieniądze albo pieniądze, które ktoś wam zwróci, będą one niespodziewane i będą miłym zaskoczeniem. Jeśli myślicie o zmianie pracy: będzie to doskonały czas do szukania. A jeśli chcecie coś dla siebie w pracy ugrać to najlepszy moment. Chwalcie się swoimi osiągnięciami. Pozwólcie sobie na chwile odpoczynku bo możecie mieć takiego powera, że zapomnicie o dbaniu o siebie.

Panna: Zbliżająca się wiosna sprawi, że panny będą czuły się trochę apatyczne, trochę zabraknie wam entuzjazmu i będziecie przygnębione. Możecie mieć wrażenie, że tkwicie gdzieś gdzie już dawno nie powinno was być. Niech ten tydzień będzie czasem, że zrobicie sobie rzetelny plan, którego będziecie się trzymać. Na horyzoncie widać dla was zmiany ale jeszcze nie teraz. Skupcie się na celach, wizualizujcie rezultaty – ten tydzień będzie dla was trudny i musicie przełamać w sobie tą bierność i brak motywacji.

Waga: Bardzo pozytywny tydzień pod względem finansowym i umacniania swojej pozycji np. zawodowej. Będziecie się rozwijać, uczyć czegoś, szkolić się – wszystko na plus na przyszłość. Zostaniecie docenieni i nagrodzeni za wasze umiejętności i talenty. Uważajcie jednak na kogoś w waszym otoczeniu, kto może specjalnie generować „kłopoty” – będzie to osoba o odmiennej płci od was, mistrz zamieszania działający w białych rękawiczkach. Karty zalecają aby w weekend zresetować swoje ciało, umysł i duszę 🙂

Skorpion: Tydzień zdominują u was przedsięwzięcia finansowe, jakiś handel, sprzedaż, zakup – wszystko to co będzie związane z pieniądzem w ruchu. Będziecie czuć się jak ryba w wodzie w negocjacjach i rozmowach z kooperantami. Bardzo sprzyjający czas dla was również w uczuciach i sprawach domowych – sukces, zadowolenie, spełnienie. Karty doradzają abyście kierowali się przeczuciami i instynktem, szczególnie w jakiejś trudnej decyzji, którą możecie mieć do podjęcia. Nie opierajcie się także zbytnio jeśli chodzi o jakieś zaproszenia – warto abyście skorzystali.

Strzelec: Możecie mieć w tym tygodniu problem z okazywaniem uczuć, z mówieniem o tym, co was boli. Emocje te będą górować ale nie będziecie wiedzieli jak dać im upust, co zrobić aby było wam lżej. Możecie mieć obok siebie pewną pomoc, pewne rozwiązania, ale pytanie czy będziecie chcieli z nich skorzystać albo czy w ogóle je dostrzeżecie? Wiele osób może mieć tzw. „focha” i trudno będzie się z wami dogadać. Nie działajcie więc szybko, nie róbcie gwałtownych ruchów, skupcie się na czymś i starajcie się być skrupulatni – wypełnianie zadań przyniesie wam ulgę.

Koziorożec: Tydzień wstrzymania się w działaniach, zwolnienia, więcej będziecie analizować niż działać. Mogą pojawić się czasowe problemy finansowe, duże wydatki z którymi trzeba będzie sobie poradzić. Możecie czuć jakieś rozczarowanie będące konsekwencją wcześniejszych wyborów. Pod koniec tygodnia będziecie chcieli wziąć sprawy w swoje ręce i wtedy nabiorą one odpowiedniej formy. Karty zalecają abyście byli oryginalni i nietuzinkowi, czasami podejście nieszablonowe jest najlepszym pomysłem.

Wodnik: Osiągniecie jakieś ważne dla was kompromisy, ale również będziecie przez to musieli przymknąć na coś oko. Karty zapowiadają tydzień pełen emocji, które będą się wahać: od euforii po poczucie smutku. Uwaga na relacje – coś może nie działać tak jak powinno, możecie chcieć się w pewnym momencie poddać. Może warto rozważyć jakiś krótki wyjazd, chwile odosobnienia. Ten tydzień może przynieść jakiś przełom w waszym życiu, a jeśli od dawna zastanawialiście się czy aby zmiana nie była wam potrzebna to karty podpowiadają, że tak: byłaby wskazana.

Ryby: Świetny tydzień o bardzo wysokich i pozytywnych dla was wibracjach. Wszystko co sobie planujecie będziecie mieli szansę zrealizować, los daje zielone światło do działania. Karty zapowiadają wspaniały tydzień pod względem uczuciowym: będziecie mieli okazje do zacieśniania więzów, chwile radosnych uniesień a dla singli może to być czas spotkania kogoś bardzo ciekawego. Romantyczne dni i pasjonujące noce – dlaczego by nie? Ryby w tym tygodniu będą kochać i będą kochane a wasze nadzieje i marzenia mogą zostać spełnione!

Zainteresowani czytaniem prywatnym? Zapraszam do kontaktu!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × dwa =