Horoskop tygodniowy luty

Horoskop tygodniowy – luty

Horoskop tygodniowy od 01.02.2021 do 07.02.2021

Baran: Możecie miewać zmienne nastroje i tendencje do płaczliwości i narzekania. Wiele baranów w tym tygodniu będzie załatwiało sprawy związane ze swoim zdrowiem i leczeniem. Możecie musieć coś od siebie odsunąć, odciąć, po to aby poczuć swobodę i mieć możliwość działania. Będzie wam jednak sprzyjać szczęście, może warto puścić lotka?

Byk: Byki mogą być za bardzo łatwowierne i naiwne a ktoś silniejszy to wykorzysta. Możecie być twórczy, ale niezadowoleni z wyników swojej pracy. Niektóre byki otrzymają informacje o jakiś sprawach wymagających rozstrzygnięcia, może o wyrokach – informacje te będą sprawiedliwe bez względu na to jak wy będziecie je odbierać. W weekend czeka was nowość i będziecie bardzo kreatywni.

Bliźnięta: Zatopicie się we wspomnieniach i będziecie coś rozpamiętywać – czyżby tak podziałały na was nadchodzące walentynki? Te wspominki nie będą pomocne, wywołają żal, nie sprawią, że będziecie pozytywni – uważajcie więc. Pod koniec tygodnia dostaniecie coś w zamian za waszą pomoc, będziecie zadowoleni bo uznacie, że warto było pomagać.

Rak: Początek tygodnia przynosi wahanie i brak decyzyjności, możecie mieć duży problem z podjęciem decyzji przez to opóźnicie jakiś proces. Wiele raków będzie zajmowało się sprawami majątkowymi i rodowymi, ktoś starszy z rodziny może chcieć wysłuchać waszej rady. Jeśli byliście chorzy, źle się czuliście, to ten tydzień przyniesie powrót do zdrowia, zregenerujecie organizm. Czeka was również krótka podróż.

Lew: Niemoc w każdej formie: przybicie mentalne i fizyczne, ten tydzień nie będzie należał do najlepszych. Skupcie się na odpoczynku i na tym, aby w domu mieć spokój i znaleźć sobie ciche miejsce, nie przynoście również problemów do domu. Pod koniec tygodnia poczujecie wsparcie z góry, będzie znacznie lepiej, nabierzecie oddechu. Trzeba się przygotować na tydzień pełen ciężkiej pracy.

Panna: O jakie piękne i bojowe będą panny w tym tygodniu! Będziecie energiczne i będziecie działać, nie siedzieć, nie planować a wdrażać swoje plany w życie! Uważajcie jednak aby szybkość i chęć załatwienia wszystkiego na raz, nie sprawiły, że o czymś zapomnicie. Przez ten pęd i energię możecie mieć problemy ze snem a także w jakimś momencie uznacie, że kręcicie się w kółko, trafiliście w ślepą uliczkę.

Waga: Doskonały tydzień dla wag pod względem okazji finansowych, dobrych zakupów, sprzedaży, powodzenia w handlu lub umowach. Wykorzystajcie ten tydzień na dopieszczanie ostatnich szczegółów i finalizację tego na czym wam zależy. Możecie musieć kogoś przekonywać do swoich racji albo ich bronić. Warto również rozważyć coś z różnych perspektyw albo: zrobić zupełnie inaczej niż początkowo zamierzaliście.

Skorpion: Problemy w rozmowach i porozumiewaniu się – możecie mieć wrażenie, że jesteście w martwym punkcie bo nie ma jak się dogadać. Rozczarowania mogą płynąć i w sprawach zawodowych jak i tych sercowych. Możecie za to chcieć gdzieś wyjechać aby pozbierać myśli, dla wielu osób tydzień może przynieść jakieś zlecenie zawodowe w większej odległości a więc i delegacje, wyjazd służbowy. W weekend odsapniecie i widać szczęśliwe chwile.

Strzelec: Zadbajcie przede wszystkim o swoje ciało i zdrowie, więcej płynów, odpoczynku. Możecie mieć konieczność wydania większej sumy na coś niespodziewanego związanego z waszym domem lub otoczeniem. Jeśli czekaliście na jakieś pieniądze – możliwe opóźnienie. Za to wszystko co przyniesie początek tygodnia w weekend postanowicie sobie zrobić prezent. Zwracajcie również uwagę na jakość swojej pracy.

Koziorożec: Zablokowane plany lub ich zmiana, szczególnie te związane z wyjazdem, aktywnością gdzieś dalej od miejsca zamieszkania. Możecie nie móc się przez cos przebić, coś zostanie dla was zamknięte. Uważajcie na nerwy i stres – może nadejść taki moment, że wybuchniecie. Będziecie za to dobrze radzić sobie z nowymi obowiązkami i czegoś się nauczycie pod okiem innych. Przyjaciele będą wsparciem.

Wodnik: To nie będzie ani czas ani miejsce na decyzje – macie za mało informacji, trzeba będzie je zebrać i uporządkować. Karty zalecają wstrzymanie i nie słuchanie doradców a raczej poleganie na tym co wy myślicie i czujecie. Siłę znajdziecie w rodzinie i bliskich, na nich polegajcie. Skupicie się również na pracy, tak aby mieć odskocznie od świata, będziecie doskonali w tym co robicie. W weekend wasz trud zostanie wynagrodzony.

Ryby: Ktoś poprosi was o szansę, wyciągnie rękę, ale możecie nie chcieć go przyjąć. Uważajcie na nieodpowiedzialne zachowania oraz krnąbrne dzieci w waszym otoczeniu – mogą was denerwować. Tydzień przyniesie wiele opcji do wyboru, wiele możliwości nad którymi będziecie myśleć. Możecie sobie pozwolić na bujanie w obłokach a weekend przyniesie jakiś mały wyjazd. Dla osób myślących o przeprowadzce to doskonały czas na działanie.

Ps. Jeśli interesuje Cię wróżba prywatna, dokładnie dla Ciebie i odpowiadająca na Twoje pytania, skontaktuj się ze mną!

Ps2. Przed nami walentynki! W ramach lutego oferuję analizy miłosne, partnerskie, wgląd w życie uczuciowe. Zobacz!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 2 =