wróżka

Horoskop tarot czerwiec lew, panna, waga, skorpion

Zapraszam na horoskop czerwcowy dla kolejnych znaków zodiaku. Tym razem tarot zdradza nam co czeka lwy, panny, wagi i skorpiony.

Lew

Karty sygnalizują że w miesiącu czerwcu powinieneś bardziej skupić się na uczuciach i oraz swoich emocjach. Niekoniecznie chłodne i kalkulacyjne podchodzenie do spraw jest skuteczne. Taka twoja postawa może sprawić, że nie wszystko uda ci się zrealizować ze względu na to, że ludzie będą od ciebie stronić poprzez twój dystans. Postaraj się okazać więcej sympatii a na pewno zyskasz tym lepsze kontakty z ludźmi i popchniesz swoje sprawy do przodu.

Panna

Możesz śmiało wkraczać w to co sobie wcześniej zaplanowałeś i ruszyć do przodu. To będzie bardzo dobry miesiąc na realizację twoich planów – nie bój się ich bądź stanowczy kieruj się do celu. Bardzo możliwe że w czerwcu gdzieś wyjedziesz i bardzo również możliwe, że będziesz miał jakąś sytuację uczuciową, która może dość mocno zamieszać w twoim życiu. Okazja to może być związane z poznaniem kogoś nowego, więc to dobra informacja dla osób które są samotne, natomiast osoby związkach niech po prostu mają na uwadze to że czerwiec może kusić.

Waga

Ten miesiąc będzie bardzo spokojny ale nie osiadaj na laurach. Będziesz obserwował swoje otoczenie, będziesz zastanawiał się nad czymś co może okazać się istotne w lipcu, natomiast czerwiec nie przyniesie żadnych decyzji. Możesz rozważać za i przeciw a także odnosić się w tej sprawie do różnych punktów widzenia. Pamiętaj że czasami bywa tak iż chwila zwycięstwa i poklasku jest bardzo krótka. Możesz owszem poświęcić ten czas na regenerację, ale pamiętaj aby nie trwała ona za długo. Jeżeli zdobyłeś w czymś prestiżową pozycję staraj się ją umocnić.

Skorpion

Nowe horyzonty otwierają się przed tobą i czerwiec może przynieść ci nowe wyzwania. Możesz zacząć coś idź w kierunku który dawno już sobie obrałeś ale wcześniej nie miałeś odwagi nim kroczyć. Nauk, poznawanie i raczkowanie w jakimś temacie będzie cechą charakterystyczną czerwca. Może okazać się że poczujesz zniechęcenie ponieważ wyzwania które staną przed tobą będą dość duże. Karty jednak wskazują że podjąłeś już decyzję i otwiera się przed tobą zupełnie nowa perspektywa którą warto badać.

horoskop tarot czerwiec lew panna waga skorpion

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/05/24/horoskop-milosny-tarot-czerwiec-2019/

Do horoskopu wykorzystano talię:

https://wrozka.info.pl/2019/05/22/recenzja-talii-tarota-radian-wise-spirit-tarot/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 14 =