wróżka

Horoskop tarot czerwiec Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop tarot czerwiec dla znaków barana, byka, bliźniąt i raka, zapraszam!

Baran

W czerwcu postaraj się skupić na swoich obowiązkach oraz załatwić sprawy urzędowe lub prawne. Jeśli będziesz potrzebować pomocy w tym zakresie poszukaj specjalisty i osoby która ma już ugruntowane doświadczenie i jest znana na rynku. To może nie być najlepszy czas jeżeli chodzi o kontakty rodzinne czy też rozwiązywanie starych tematów dotyczących członków twojej rodziny. Sytuacje mogą stać się skomplikowane a nawarstwienie się trudnych spraw i niedomówień sprawi, że w tym miesiącu po prostu możesz nie dać rady tego rozwiązać.

Byk

To będzie dobry miesiąc do tego aby sytuację prawne czy też związane może z dokumentami, może z twoją pracą, wyjaśniły się w sposób pozytywny dla ciebie. Możesz liczyć na to, że coś co było do tej pory dla ciebie krzywdzące, zostanie rozstrzygnięte pozytywnie i sprawiedliwie. Jeśli masz jakiś problem również śmiało możesz zgłaszać się do organów wyspecjalizowanych w pomocy w temacie który cię interesuje. Wszelkie sprawy urzędowe powinny pójść sprawie ale uważaj na ludzi którymi się otaczasz. Może być ktoś kto tylko czeka aby wbić ci nóż w plecy.

Bliźnięta

Miesiąc przepełniony duchowością powrotem do tradycji i zgłębianie nauki, wiedzy i spraw duchowych. Możesz mieć wsparcie ze strony kogoś starszego i z dużą wiedzą merytoryczną. Jeśli twoim problemem jest to, że nie dostrzegasz wyjścia z sytuacji, czujesz się czymś przytłoczony czy też nie chcesz nawiązać kontaktu z otoczeniem, najprawdopodobniej w czerwcu zjawi się ktoś kto pomoże ci przezwyciężyć te problemy i trudności. Ten miesiąc może być pełen uczuć a także spotkań rodzinnych.

Rak

Czerwiec powinien w końcu przynieść kres tego co bardzo cię martwiło w ostatnim czasie. Może były to jakieś wyrzuty sumienia może coś leżało ci na sercu i nie byłeś w stanie się tego pozbyć. To będzie dobry czas żeby w końcu wyjść z tego marazmu i rozglądnąć się dookoła siebie. Nie izoluj się od ludzi i nie przyjmuj postawy obronnej dopóki nie zlokalizujesz zagrożenia. A może tego zagrożenia wcale nie ma i wszystko to czego obawiasz się to tylko twoja wyobraźnia…?

horoskop tarot czerwiec


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − siedem =