Horoskop STRZELEC 2022

Horoskop STRZELEC 2022

Aura roku 2022

Rok ogromnych możliwości, które będą w zasięgu ręki a od Was będzie zależało jak i w jakim stopniu je wykorzystacie. Stosujcie prawo przyciągania, działajcie a nie czekajcie aż coś się samo stanie.

Finanse 

Dodatkowe dochody nie będą wam obce. Możecie zdobyć drugi zawód lub drugie źródło finansowe. Będziecie radzić sobie w trudnościach, finanse nie powinny być złe.

Nauka

Ciekawość świata, szybkość w działaniu, odwaga pozwolą wam na nauczenie się wielu nowych informacji i wykorzystanie ich. Nie bądźcie tylko w gorącej wodzie kąpani.

Twoja rodzina

Świętowanie, uroczystości, zabawy i spotkania rodzinne – tak strzelec może spędzić najbliższy rok. Bardzo możliwe śluby, chrzty, wszelkiego rodzaju większe rodzinne spotkania.

Przyjemności

Nie żebym namawiała ale…. możecie mieć niezłego farta jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju gry i zabawy hazardowe i będą one niosły wam przyjemność lub umożliwiały sprawianie sobie przyjemności. Strzelce mogą trafić coś fajnego np. w lotto lub w jakimś konkursie!

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Możecie borykać się ze spadkami sił i energii, których pochodzenia nie będzie można wyjaśnić. 

Związki i partnerstwo

W związkach niewiele zmian, będzie tak jak było o ile sami nie zrobicie nic w tym kierunku. Relacje mogą stać się trochę rutynowe, lekko nudne, ale czasami jest to lepsze niż życiowe przewroty i rozstania.

Single otworzą się na nowe znajomości, szczególnie na drodze internetowej, światowej i bardzo możliwe, że na waszej drodze stanie ktoś, z kim będziecie dzielić znaczną odległość.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Zbytnia emocjonalność i wrażliwość mogą sprawić, że zaczniecie sięgać po niekorzystne dla was używki.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Strzelce będą rzucać się w oczy więc warto wykorzystać ten fakt w waszej karierze. Chwalcie się, nie umniejszajcie zasługom, mówcie o sobie dobrze i nie bądźcie fałszywie skromni. Osoby szukające pracy przy odpowiednim zaprezentowaniu się szybko coś znajdą.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przede wszystkim przyjaciele będą stali, uczynni, oddani i wierni. Będziecie mogli im zaufać a oni wesprą was w trudnych chwilach. Pielęgnujcie stare przyjaźnie.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Nowe uczucia i miłość wisząca w powietrzu będą towarzyszyć wam w roku 2022. Może to być miłość do czegoś, pasja, rozwinięcie swoich zainteresowań i osiągnięcie w czymś biegłości. Dobre karty dla strzelca mówią, że będzie to owocny rok!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × cztery =