Horoskop STRZELEC 2021

Horoskop STRZELEC 2021

Kochani, 2021 będzie dla Was bardzo dynamiczny, wiele strzelców zdecyduje się na ważne życiowe zmiany takie jak przeprowadzki, podróże, nawet zaczynanie wszystkiego od nowa. Będziecie działać, będziecie otwarci na przygody i ruch. Wiele osób spod znaku strzelca czeka akomodacja i przyzwyczajanie się do nowych warunków. Będziecie jednak pozytywnie nastawieni, pełni energii do działania, ukierunkowani na sukces i zysk! To dobrze!

Już wiosną strzelce zauważą pierwsze zmiany i chęci do działania, możecie nawet przeżyć coś w rodzaju transformacji myślenia i nastawienia do spraw: wraz z wiosną nadejdą nowe siły i pomysły. Dla osób, które starają się o dziecko wiosna może przynieść bardzo dobre wieści.

Uwaga jednak na otoczenie w domu i rodzinie, możecie być na językach, wasze decyzje mogą się komuś nie spodobać, ktoś powie, że robicie głupoty albo działacie zbyt pochopnie. Natomiast czy powinniście się tym przejmować? Absolutnie nie, bo takie osoby, które będą chciały podciąć wam skrzydła, będą po prostu zazdrosne o wasze osiągnięcia i odwagę.

Możecie obawiać się w 2021 niespełnienia marzeń albo tego, że macie zbyt wygórowane ambicje. Możecie miewać również problemy ze snem i bać się opinii innych – niepotrzebnie, pamiętajcie bowiem, że nikt nie przeżyje za was waszego życia. Trzeba będzie pamiętać o tym abyście nie dali się komuś zmanipulować, szczególnie finansowo bo widać straty z przyczyn działania osób trzecich. Nie dajcie się stresowi – możecie mieć przez niego kłopoty zdrowotne, szczególnie jakieś na tle odżywiania a także krążenia.

Osoby będące w relacjach, które nie są oficjalne, w 2021 mogą napotkać problem, relacje mogą zostać zakończone. Również dla tych, którzy do tej pory w czymś się prześlizgiwali, coś się wam udawało fartem – 2021 może przynieść temu kres. Zacznie się za to okres wytężonej pracy, szczególnie takiej, która będzie powtarzalna – czyli coś będziecie musieli wykonywać non stop albo poprawiać już raz wykonaną pracę, więc miejcie to na uwadze.

Praca i finanse strzelec 2021

Osoby pracujące mogą zamartwiać się bez potrzeby, mogą tworzyć sobie w głowie scenariusze, które są przesadzone, czarne, niepotrzebne. Oczywiście może być tak, że z uwagi na sytuację w kraju będziecie martwić się o pracę, ale nie zakładajcie najgorszego. Osoby szukające stałej pracy mogą mieć problem ze znalezieniem bo albo będą oferty o których nawet nie chcecie słyszeć, albo oferty dobre, ale potencjalny pracodawca w ogóle nie będzie zainteresowany. Radą jest szukanie czegoś po znajomości albo podnoszenie kwalifikacji.

Uczucia strzelec 2021

Osoby w związkach mogą mieć często do czynienia z fochem – swoim lub partnera. Trzeba będzie wyciągać rękę na zgodę lub tą wyciągniętą rękę przyjąć. Pytanie do was czy rzeczywiście warto się fochać? Single będą miały okazje wejść w spokojną relację, taką przyszłościową, bez nacisku na nic, rodząca się naturalnie i w całkiem fajnym scenariuszu i perspektywami. Rada dla singli: stosuj prawo przyciągania i wierz w to, że na twojej drodze stanie ten/ta odpowiednia osoba.

Przesłanie z wyroczni dla strzelców brzmi: Unoś zasłonę, kwestionuj wszystko, pytaj, pozbywaj się tego co nie jest do ciebie dostrojone bo nie będziesz z tym dobrze funkcjonować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + dziewiętnaście =