wróżka online

Horoskop STRZELEC 2020

IMG_20191219_103233

Praca strzelec 2020

Duża aktywność zawodowa dla Strzelców i możliwość i awansu jak również znalezienia nowej pracy, pozyskania nowych klientów i utworzenia się na nowe horyzonty w 2020 roku. Jak najbardziej dla osób szukających pracy może to być doskonały rok na znalezienie czegoś co da wam satysfakcję a także możliwość do rozwoju i nauki. Doskonały czas również dla osób z własną firmą, bo będziecie mogli się zaprezentować szerszej rzeszy klientów.

Finanse strzelec 2020

Należy uważać na kwestie finansowe, nie podpisywać żadnych umów które są dla was niepewne, uważać również na pożyczki, kredyty a także tak zwane chwilówki czy też pieniądze i okazje wydające się zbyt wspaniałe żeby były realne. Uważajcie również na portfele, torebki, na to w jakim miejscu zostawiacie swoje pieniądze i karty kredytowe. Niestety macie kartę, która wskazuje na to, że możecie zostać oszukani i okradzeni.

Strzelec miłość 2020

Bardzo dobra karta w miłości mówiąca o tym że otworzycie się na uczucia, będziecie wyznawać i okazywać swoje emocje a także wasze relacje mogą w piękny sposób ewoluować i możecie czuć się spełnieni. Wspólne wyjazdy i podróże, mile spędzony czas, a dla osób które szukają partnera, najprawdopodobniej zjawi się taki i będzie to osoba ze świata: z miejsca gdzieś dalej od was, którą może cię poznać na przykład podczas podróży.

Dom i rodzina strzelec 2020

Uroczystości rodzinne i wydarzenia związane z rodziną a także z ważnymi życiowymi decyzjami będą towarzyszyć wam w 2020 roku. Niewykluczone, że część z was będzie uczestniczyła w ślubach, chrztach i w ważnych imprezach rodzinnych – w których też może niestety dość do sprzeczek i na to trzeba będzie uważać. Nie dajcie się prowokować, nie pokazujcie również waszej wyższości ponieważ możecie zostać źle odebranie przez otoczenie.

Wyrocznia i ostrzeżenia strzelec 2020

Może się zdarzyć trochę nerwowy chwil i kłótni, szczególnie jeżeli będziecie bronić swoich racji. Inni ludzie mogą z chęcią zaglądać w wasze życie a to oczywiście nie spotka się z pozytywnym odbiorem przez was samych. 

Karta w wyroczni wskazuje na to, że możecie poczuć tęsknotę za spokojem,  za przysłowiowym domem rodzinnym i miejscem w którym dorastaliście – mogą towarzyszyć wam sentymenty oraz chęć powrotu do starych dobrych czasów. Spędźcie trochę czasu na wspomnieniach, na medytacji, możecie poprzez wyobraźnię starać się wrócić do tych chwil i miejsc, które teraz sprawiają że czujecie tęsknotę. To pomoże wam pokonać to uczucie.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =