Horoskop SKORPION 2022

Horoskop SKORPION 2022

Aura roku 2022

Bardzo pozytywny i silny rok pod względem materialnym. Znajdziecie oparcie w rodzinie i będziecie zajmować się sprawami waszych majątków – łącznie z tym, że będzie możliwość pomnożenia finansów. Starsze osoby z otoczenia będą pomagać Wam zrozumieć szereg spraw.

Finanse 

Doskonałe, skorpiony, doskonałe! Możecie w roku 2022 porządnie się wzbogacić dzięki ludziom i kontaktom, które nawiążecie. 

Nauka

Nauczycie się znajdować pomoc tam, gdzie do tej pory jej nie widzieliście. Poszerzycie horyzonty, zobaczycie, że zaraz obok jest coś z czego warto skorzystać.

Twoja rodzina

Będzie bardzo pomocna i będziecie dopingowani w swoich przedsięwzięciach przez bliskich i osoby Wam najważniejsze. Może być również tak, że kiedy rozszalejecie się za bardzo, to rodzina powie STOP i sprowadzi Was na ziemię. Warto wtedy posłuchać i zastanowić się nad  sobą.

Przyjemności

Przyjemności skorpionom przyniosą podróże, wyjazdy, zwiedzanie i poznawanie nowych terenów. Bardzo dobrze będziecie czuć się w okolicach mórz i ogólnie wody. Skorpiony otwarte na znajomości będą miały wiele okazji do ich nawiązania.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Uważajcie na kości, kręgosłup, ogólnie szkielet. Możecie narzekać na choroby związane z wiekiem i często mówić “starzeje się” 🙂

Związki i partnerstwo

Dla osób w związkach dobry okres, jeśli były wcześniej burze, to poczujecie oddech, szczęście, stabilność. Będziecie razem z partnerem/partnerką realizować swoje plany i zmieniać swoje otoczenie na lepsze.

Single będą miały okazję do niejednego romansu – ale nic poważniejszego. Zwracajcie uwagę na swoje zdrowie fizyczne jeśli będziecie poznawać nowych ludzi – karty pokazują, że możecie coś odchorować.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Dla skorpionów zagrożeniem mogą być plotki na wasz temat i zazdrość otoczenia.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Wszystko pójdzie skorpionom gładko i spokojnie, możecie zdobywać uznanie i awansować a osoby szukające pracy znajdą coś dla siebie, chociaż możecie uznać, że to coś troszkę nudnego, będzie brakowało wam wyzwań.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele dla skorpionów będą trochę zmienni – możecie mieć wrażenie, że próbują was naśladować a jak nie będzie im wychodzić to ogarnie ich zły humor i spadnie ich energetyka. Skorpion będzie błyszczał i przyćmiewał otoczenie, stąd otoczenie może mieć trudności z akceptacją tego faktu.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Skorpiony mogą paść ofiarą wykorzystania lub oszustwa – szczególnie w materii wiedzy i informacji. Ktoś może przypisać sobie waszą pracę, skraść pomysł lub próbować wybić się na waszych plecach. Bądźcie ostrożni w dzieleniu się informacjami i pomysłami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 12 =