horoskop 2021 tarot

Horoskop SKORPION 2021

Tematem przewodnim dla skorpionów w 2021 będą finanse a także inwestycje w nieruchomości oraz swoje zdrowie. Skupicie się przede wszystkim najpierw na nauce odpowiedniego zarządzania pieniądzem a później ten pieniądz będziecie w stanie dobrze inwestować. Remonty, zakup nieruchomości, sprawy majątkowe, rodowe – to wszystko może pojawić się u skorpionów. Waszym żywiołem będzie ziemia i materia – praktyczność i konkrety. A jak ziemia to i dieta i dobre produkty do jedzenia – w innym przypadku możecie mieć problemy z wagą a także z układem trawiennym. Wiele skorpionów powinno rozważyć przejście na dietę bogatszą w składniki roślinne, szczególnie warzywa rosnące korzeniami w ziemi.

Będziecie działać taktycznie i chłodno ale to dobrze, bo dobry plan zrobiony porządnie zaprocentuje na przyszłość. Możecie chcieć szybko pozbywać się przeszkód i niewygodnych dla siebie ludzi – to też dobra cecha bo nie ma co ciągnąć za sobą tego co was będzie opóźniać. Wiosna może postawić na waszej drodze człowieka, specjalistę, którego rad słuchajcie.

Horoskop SKORPION 2021

Małe dramy finansowe w domu rodzinnym – ktoś albo coś zechce przed wami ukryć albo nie będziecie mogli doszukać się jakiś pieniędzy. Ktoś może również kłamać odnośnie inwestycji bo włoży pieniądze nie w to co obiecał a okaże się, że zupełnie nie trafił. Mogą wyjść również na jaw jakieś stare, przedawnione tematy również z materią i pieniądzem w tle.

Jeśli byliście uwikłani w jakąś toksyczną relację lub historię, to 2021 dla skorpionów może przynieść uwolnienie i oderwanie się od tego wszystkiego. Również jeśli macie problem z używkami, nałogami – dajcie szanse sobie i światu na to, aby znaleźć wyjście i przede wszystkim pozwolić sobie pomóc. Możecie w 2021 dokonać rozliczeń i podsumowań i zacząć fajny okres życia, który będzie obfity i szczęśliwy – tylko zerwijcie z tym co nie służy waszemu ciału ani umysłowi.

W zdrowiu trzeba uważać na skórę, szczególnie nogi a także na choroby z podróży, charakterystyczne dla danego miejsca przebywania, oraz oczywiście na te, którymi możecie się zarazić od drugiego człowieka.

Praca skorpion 2021

Bardzo dobry okres zawodowy i dla tych którzy pracują i dla osób szukających pracy. Rok 2021 przyniesie wiele aktywności, radości, dobrych wyników i rezultatów. Możecie podejmować wyzwania, realizować się, spełniać marzenia – sprzyja wam karta słońca a to jedna z najlepszych w tarocie. Uważajcie tylko na swoje zdrowie, dbajcie o siebie w miejscu pracy bo to właśnie sprawy zdrowotne, ryzyko konieczności rehabilitacji, przerwy, jest tym co może zaszkodzić wam zawodowo w 2021.

Uczucia skorpion 2021

Drogie skorpiony w związkach: będzie poprawnie, dobrze, niewiele się u was zmieni ale uwaga: może pojawić się zazdrość, szczególnie o kogoś z miejsca pracy. Tarot wskazuje, że będziecie troszkę bierni – tak jakby rutyna wzięła górę, trochę mało możecie się starać więc cóż…. ktoś z boku może chcieć zaimponować waszej połówce. Single: karta kochanków – no moi drodzy, jak nie ognisty romans to związek, nie ma innej możliwości także już sobie programujcie to w głowach i szykujcie się na uczuciowe wzloty a także pozytywnie nastawiajcie na najbliższy rok!

Rada dla skorpionów na 2021: Ponieważ materia będzie dla was niezwykle ważna nie dziwi mnie pojawienie się Króla Denarów w karcie rady: nie spieszcie się a jeśli czegoś nie wiecie pytajcie specjalistów.

Zobacz również: Czy będziemy razem – tarot

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =