Horoskop RYBY 2022

Horoskop RYBY 2022

Aura roku 2022

Szczęście, poczucie bezpieczeństwa i spełnienie rodzinne – ryby w tym roku będą czuć się dobrze tam gdzie ich dom i ich miejsce. Rok może należeć do bogatych w doświadczenia emocjonalne i uczuciowe – niech będą one pozytywne!

Finanse 

Inwestycje w siebie, rozwój, nauka, będą procentować i zauważycie poprawę swoich finansów. Doskonały rok na szkolenia po to aby lepiej zarabiać. Będziecie uznani w swoim środowisku za osoby zdolne, których praca warta jest dobrego wynagrodzenia.

Nauka

Podnoszenie kwalifikacji dla ryb w 2022 jest bardzo wskazane. Nauczycie się dobrze zarządzać swoim czasem i zasobami.

Twoja rodzina

W życiu rodzinnym u ryb pierwsze skrzypce będzie grać energia męska: mąż, partner, ojciec, dziadek itp. Możecie być pod wpływem tej osoby albo od jej decyzji będą zależały wasze kroki.

Przyjemności

Przede wszystkim będą płynąć do was ze świata: poznawanie nowych dziedzin, kultur, zachowań, smaków – to wszystko sprawi wam przyjemność. Niektóre ryby dosłownie odkryją “nowy świat” w jakiejś dziedzinie i pochłonie on was bez reszty.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Pamiętajcie o badaniach i konsultacjach, nie odkładajcie na później spraw, które powodują dolegliwości. Możecie trafić na dobrych lekarzy, specjalistów, którzy pomogą. Ryby powinny kontrolować ciśnienie.

Związki i partnerstwo

Dla ryb w związkach może to być rok, w którym nie będziecie w pełni pewni swoich partnerów, pojawią się tajemnice, cisza, domysły. Warto stawiać na szczerość i mówić jasno o swoich oczekiwaniach.

Single będą korzystać z życia i cieszyć się dniem – możecie nie być w nastroju do szukania czegoś poważnego ale flirt jak najbardziej może się zdarzyć.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Uwaga na psychikę i niemoc – możecie być przybici i stracić zapał do działania poprzez przeszkody na swojej drodze.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Zmiany w zakresie zawodowym dla ryb: przesunięcia, przejścia gdzieś dalej, postęp, nowa praca – jak najbardziej tak. Będzie spokojniej dzięki czemu odsapniecie. Ryby szukające pracy mogą otrzymać bardzo kuszącą ofertę.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele będą przy Was niezmiennie i trwale – będziecie mogli na sobie polegać.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Dla ryb otworzą się nowe możliwości i horyzonty, szczególnie jeśli macie wrażenie utknięcia. Będziecie mogli rozwinąć skrzydła, zmienić coś w swoim otoczeniu, w sobie, i będzie to dla was dobre. Możliwe, że ryby staną przed decyzją dotyczącą dalekich wyjazdów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + dwadzieścia =