horoskop ryby 2021

Horoskop RYBY 2021

W 2021 roku dla ryb najważniejsza będzie komunikacja z innymi. Będziecie dużo rozmawiać, korespondować, będziecie zmuszeni nawet do negocjacji i mediacji – wszystko co wywalczone i osiągnięte słowem będzie się dla was liczyć. Niektórych rozmów uniknąć się nie będzie dało i mogą stać się nerwowe. Ważne będzie wtedy abyście nauczyli się jak osiągać harmonię wewnętrzną, jak się wyciszyć i uspokoić. Rozważcie medytację, szukajcie spokoju w przyrodzie lub sztuce.

Wiosna może przynieść rybom odkrycie czegoś dotąd niewiadomego. Możecie zechcieć się czegoś uczyć i to na poziomie oficjalnym więc studia, kursy, szkolenia zakończone dyplomem. Będziecie żądni wiedzy a także będziecie chcieli coś odkryć – możliwe, że jakiś sekret, tajemnicę, którą wyczuwacie w swoim otoczeniu. Dzięki swojej intuicji i intelektowi będziecie wiedzieli co ze zdobytą wiedzą zrobić.

Ryby zechcą również wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu domowym i rodzinie. Nowy podział obowiązków, odnowienie czegoś w otoczeniu a niektórzy z was zdecydują się na ważny krok: przeprowadzka, nowy dom, mieszkanie, powiększenie rodziny.

Obawy i stres mogą przynieść wam jakieś straty na polu zdrowotnym a także straty finansowe związane z niemożnością zrobienia czegoś. Może wiele osób prowadzi biznes lub pracuje tam gdzie w tym momencie są wprowadzane ograniczenia – niestety będą one miały na was znaczny wpływ. Karty wskazują, że taka stabilność zawodowa może zostać u was zachwiana, będziecie musieli więc szukać nowych rozwiązań, być może nawet przebranżowić się lub pozyskiwać klientów w inny sposób niż do tej pory. Na szczęście zakończycie w 2021 jakieś spory zawodowe, jakieś konflikty, które mogły powstać wcześniej. Zerwiecie również z powtarzającymi się, niekorzystnymi schematami, więc zaczniecie robić coś inaczej, odwrotnie niż do tej pory i będzie to dla was korzystne. 2021 przyniesie dla was możliwości rozwoju w kierunkach o których dawno myśleliście a może baliście się je podejmować. Będziecie dużo rozmyślać, planować a także wasza wyobraźnia i kreatywność będzie na bardzo wysokim poziomie.

W zdrowiu uważajcie na odżywianie i układ pokarmowy, jelita, żołądek, przemianę materii. Warto rozważyć zmianę odżywiania na zdrowsze.

Praca i finanse ryby 2021

Już wcześniejsze karty pokazały, że sprawy zawodowe mogą być w 2021 dla ryb nerwowe dlatego też musicie uzbroić się w cierpliwość i plan. Osoby pracujące mogą mieć do czynienia z jakimiś aspektami prawnymi w Waszym otoczeniu – to mogą być kontrole, konieczność uzupełnienia dokumentacji, korespondencja pisemna z urzędami lub zasięganie porady prawnika. Możecie również w trakcie roku zmieniać pracę lub mieć konieczność przebranżowienia się z uwagi na okoliczności zewnętrzne z jakimi będziecie mieli do czynienia. Osoby szukające pracy natomiast będą miały okazję do fajnych zarobków ale uwaga: karty sugerują aby rozważyć jakąś własną działalność lub pracę w pojedynkę, na własny rachunek. Ogólnie jednak dla szukających może być to bardzo dobry rok.

W finansach Koło Fortuny więc bardzo zmiennie, przygotujcie się na miesiące pełne dobrobytu po których może być spadek w dół.

Uczucia ryby 2021

W wiązkach niewiele zmian, raczej codzienność i radzenie sobie z bieżącymi sprawami. Możecie poczuć trochę nudy w związku z tym niektóre ryby zechcą poeksperymentować albo zrobić coś zupełnie inaczej jak do tej pory. Odwagi! Jeśli tylko partner lub partnerka to zaakceptują to dlaczego nie? Dla innych ryb 2021 może przynieść dość intensywny czas wymiany informacji z kimś – niekoniecznie jednak wolnym, upewnijcie się więc czy macie pełne informacje o tej osobie. Single mogą być w 2021 dość krytyczne, surowe – taka postawa może wam utrudnić znalezienie partnera ale czy wy tak naprawdę będziecie chcieli kogoś znaleźć? Bo wygląda na to, że inne sprawy będą dla was na tyle absorbujące, że związek i ewentualne szukanie kogoś zejdzie na drugi plan.

Rada dla ryb na rok 2021? Słuchaj intuicji, szukaj i proś o odpowiedzi swojej podświadomości poprzez sny 🙂

Zobacz również: Dokładna analiza związku – rozkład tarota

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 16 =