Horoskop RAK 2022

Horoskop RAK 2022

Aura roku 2022

Raki będą musiały przemyśleć wiele spraw i odkryć w sobie pokłady cierpliwości. Nic nie będzie działo się szybko i spektakularnie a wręcz możliwe są różnego rodzaju opóźnienia. Możecie za to dojść do ważnych dla siebie wniosków bo brak pośpiechu będzie sprzyjał poznaniu.

Finanse 

Umiarkowanie a więc ani bardzo dobrze, ani bardzo źle. Raki finansowo poradzą sobie w 2022 a w chwilach trudności znajdziecie sprytne rozwiązania i nieoczekiwane źródła dochodów.

Komunikacja w przeciągu roku, nauka, jaką wiedzę przyswoisz

Będziecie bardzo empatyczne i wrażliwe, jak to raki, wasze otoczenie będzie pragnąć przebywać z wami i przede wszystkim staniecie się powiernikiem emocji i uczuć. Nauczycie się również ważyć słowa i poznacie czym jest plotka – niestety. Z drugiej strony dzięki temu dowiecie się czegoś co będzie istotne z punktu widzenia relacji towarzyskich.

Twoja rodzina

Możliwe osłabienie kontaktów, mniejszy entuzjazm na wspólnych spotkaniach lub trudności ze spotykaniem się z rodziną. Będziecie jednak mogli liczyć na bliskich szczególnie w kwestiach pomocy materialnej lub zorganizowaniu czegoś.

Twoje dzieci i to jakie przyjemności przyniosą ci najbliższe miesiące

Rodzice spod znaku raka, będą kreatywni, silni, będziecie również chcieli aby dzieci uczyły się porządku i znanych wam wytycznych. Możecie trochę zbyt mocno naciskać i narzucać swoje zdanie.

Osoby bezdzietne znajdą sobie zainteresowania i niekoniecznie będą myśleć o powiększeniu rodziny. Będziecie za to mogli otaczać się dziećmi i ktoś może widzieć w was wspaniałe “nianie” do podrzucania swoich pociech 🙂

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Uwaga na używki i poprawiacze nastroju. Dobrze byłoby się zastanowić nad takim ogólnym sprawdzeniem organizmu lub jeśli odwlekacie jakieś wizyty lekarskie, badania, to wypadałoby je zrobić.

Związki i partnerstwo

Przy singlach może pojawić się bardzo energiczna, odważna, szybka w działaniu i namiętna postać. Ktoś kto zawróci wam w głowie, ale trzeba będzie za nim nadążyć. Jeśli szukacie niezobowiązujących przygód to 2022 będzie w sam raz. Single szukające kogoś na stałe również mogą spotkać taką osobę i wejść w trwały związek.

Osoby w związkach natomiast uwaga uwaga: możecie spotkać kogoś komu wasze bycie w związku wcale nie będzie przeszkadzać. Kuszenie? A i owszem. Dla relacji nowych, lub takich, które chcą odświeżyć swój związek, rok 2022 szykuje dużo okazji do randek, okazywania uczuć i czułości.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Ponownie dla raków karty ostrzegają przed używkami, hazardem, zachowaniami destrukcyjnymi i toksycznymi.

Kwestia podróżowania

Raki wybiorą się w podróż, która będzie strzałem w 10 i doskonałym pomysłem na spędzenie cudownego, twórczego czasu!

Praca, kariera i działalność zawodowa

Niewiele zmian dla raków pracujących, raczej będziecie oceniać gdzie jesteście i co robicie a także zastanawiać się co dalej. 

Osoby szukające pracy będą mogły wrócić do miejsc w których już pracowaliście lub poprzez znajomości dostaniecie pracę, którą od dawna chcieliście mieć. Pamiętajcie o byłych współpracownikach i pracodawcach.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele będą dla was cierpliwi i będą wytrwale was wspierać.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Ponowne ostrzeżenie dla raków, które mają otwarte serca ale niekoniecznie są samotne: macie duże prawdopodobieństwo wejścia w romans – pytanie, czy jest to wam potrzebne. Inne raki mogą podjąć bardzo dobrą współpracę lub znajomość, która będzie owocować dobrymi pieniędzmi!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 3 =