horoskop 2021 tarot

Horoskop RAK 2021

Horoskop RAK 2021

Raki w 2021 zdecydowanie skupią się na przyjaźniach, bliskości z osobami dla nich ważnymi i otaczaniem się pozytywnymi ludźmi. To drugi człowiek, przyjaciel, będzie dla raków najważniejszy. Będziecie stawiać na kontakt, spędzanie razem czasu nawet jeśli z uwagi na zdrowie będzie to utrudnione. Raki będą mogły liczyć też na pomoc dla siebie i przekonają się czym jest prawdziwa przyjaźń.

Już w okresie wiosennym u raków może zajść jakaś zmiana związana z dziećmi, nowymi planami a może dowiecie się o tym, że jesteście w ciąży. Wiosna przynosi więc nowości, informacje, podjęcie aktywnych działań a także waszą spontaniczność. W domu kobiety będą szykowały porządki, widać wasze duże zaangażowanie się w sprawy domowe. Być może wiosna przyniesie wam również konieczność przebywania przez większość czasu w domu (oby nie….).

Raki w najbliższym roku powinny dbać o swoje zdrowie, nie przesilać się i w szczególności zwrócić uwagę na swój kręgosłup. Warto również stosować kąpiele oczyszczające, skupić się na dużych organach i zdrowo się odżywiać. Dajcie odpocząć wątrobie, sercu, zmieńcie tryb życia jeśli zauważacie, że czujecie się coraz gorzej.

Raki mogą obawiać się tego co dla nich ukryte, tego co czują, że jest ale jeszcze nie wiedzą dokładnie o co chodzi. Jeśli to kwestia waszego zdrowia to proszę: nie bagatelizujcie niczego. Raki również mogą być niechętne w tym roku do nauki i poszerzania wiedzy.

W relacjach w których nie ma porządnej podstawy i stałych fundamentów, raki nie będą czuć się dobrze a umowy sobie dane, czy te małżeńskie, czy narzeczeńskie, mogą zostać zerwane. Stawiajcie na szczerość i pomyślcie sobie: gdzie będę za 5 lat, a gdzie chciałbym/chciałabym być.

Rok 2021 nie będzie dla raków zły, będziecie miewali takie fajne momenty kiedy to będziecie mówić: ależ mam farta. Te chwile, bardzo pozytywnego nastroju, będą pomagały wam przetrwać momenty gorsze, więc tak naprawdę będziecie w rezultacie czuć równowagę.

Horoskop Rak 2021 – najważniejsze dziedziny życia

Miłość i uczucia Rak 2021

Będziecie wciąż uczyć się siebie i drugiego człowieka. Możecie wręcz być w takiej sytuacji, że to osoby z zewnątrz będą mówiły wam co macie czuć, jak macie kochać – zastanówcie się wtedy czy ktoś ma do tego prawo i czy ten ktoś jest w waszej skórze aby mógł mówić wam co czujecie. Wiele z raków zechce wstąpić w związek małżeński – mogą to być małe, kameralne uroczystości bo np. ślub planowany w 2020 z uwagi na covid nie doszedł do skutku.

Single będą spotykać osoby, które z jednej strony będą dla was ciekawe ale z drugiej albo nie będą chciały wiązać się na stałe albo okaże się, że nie są dyspozycyjne związkowo.

Dom i rodzina Rak 2021

Tak jak już wspomniałam, dom i rodzina raków będzie bardzo ważna w 2021. Raki będą skupiać się przede wszystkim na dzieciach, potomstwie i sprawach związanych z dziećmi. Dzieci mogą wymagać waszej uwagi, może będziecie musieli pomagać w lekcjach albo trzeba będzie załatwiać sprawy związane ze szkołą i wykazać się przy tym naprawdę dużym sprytem.

Praca Rak 2021

Trzeba będzie być uważnym i baczyć na każdy swój krok. W swoim otoczeniu możecie mieć ludzi, którzy będą chcieli wybić się na waszej pracy, przywłaszczyć sobie wasze osiągnięcia a nawet możecie mieć obok siebie złodzieja! Pilnujcie swoich dokumentów, tego co robicie, nie pozwólcie aby ktoś miał dostęp do waszych ważnych spraw. Jeśli prowadzicie firmy zwracajcie uwagę czy ktoś nie wynosi waszych informacji, czy macie na magazynach to co powinniście mieć i czy przypadkiem za waszymi plecami ktoś nie kombinuje z konkurencją. To będzie dość ciężki rok pod względem nastawienia otoczenia do was a także będziecie musieli się mocno nagimnastykować w załatwianiu swoich spraw.

Karta wyroczni mówi, że raki będą często poszukiwać złotego środka i będziecie chcieli aby nikt nie czuł się poszkodowany. Czasami poszukiwanie takiego „klucza” może być długie i trudne, ale wygląda na to, że sobie poradzicie. Jeden z kluczy może również pasować do waszego lub czyjegoś serca – sami zdecydujecie, czy zechcecie z niego skorzystać.

Zobacz również: Horoskop partnerski

Horoskop Rak 2021 – by Irmalia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 4 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl