Horoskop rak 2020

Horoskop RAK 2020

IMG_20191208_123412

Praca rak 2020

Dla Raków rok 2020 będzie okresem kiedy to mogą być poddawane egzaminom i sprawdzianom w swojej pracy. Możecie być oceniani a także może być określana wasza zdolność do wykonywania obowiązków które wam zostały powierzone. Surowy szef może okazać się problematyczny w najbliższym roku. To również wy możecie być bardzo surowi względem siebie lub możecie spotykać się z silnymi i wymagającymi klientami. Dla osób szukających pracy 2020 może przynieść nowe perspektywy zawodowe ale zarówno uczucie niepokoju. Praca owszem będzie ale pod presją i krytyką.

Finanse rak 2020

W sprawach finansowych zawsze polegaj na sobie i na tym co ty zarobisz i co zdobędziesz. To nie będzie czas kiedy pieniądze będą płynąć z nieoczekiwanych źródeł a raczej taki w którym będziesz miał tyle ile sobie zapracujesz.

Uczucia rak 2020

W uczuciach bardzo dobra karta stabilizacji i szczęścia – to dla osób w związkach, natomiast dla tych którzy szukają partnera może być to rok przełomowy kiedy to pojawi się ktoś z kim nawet będziecie chcieli wejść w związek małżeński. Wiele osób będzie przeżywał swoją drugą młodość w uczuciach wraz ze swoim partnerem.

Rak dom i rodzina 2020

Sytuacja w domu i w rodzinie pokazana jest w karcie pracy i urzędów. Możecie więc spodziewać się formalnych informacji i spraw urzędowych wymagających przygotowania dokumentów. Nie martwcie się jednak bo powinny się one dla was zakończyć pozytywnie. Możliwa sprawy formalne takie jak ślub, chrzciny, czy też inne związane z administracją i życiem społecznym.

Rak 2020 karty wyroczni

Karty wyroczni wskazują że rok 2020 powinien być dla was czasem poświęconym temu aby opierać się na współpracy z innymi, postawić na dobre porozumienia i dobre umowy z ludźmi którym czujecie, że można ufać. Karty wskazują również to, że czasami ktoś kto idzie wolno ale wytrwale jest tym kto wygrywa wyścig. Realizuje więc swoje cele z wytrwałością a osiągnięcie sukces.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 3 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl