Horoskop PANNA 2022

Horoskop PANNA 2022

Aura roku 2022

Możecie mieć dość nerwowy i niespokojny rok, szczególnie skupiony wokół plotek lub nieprawdziwych informacji. Dociekajcie ich źródeł, wyciągnijcie konsekwencje. Stawiajcie również pytania i prowokujcie do dyskusji.

Finanse 

Nowe drogi finansowe i źródła dochodów. Panny mogą otrzymać również pieniądze z tytułu dzieci i będzie dla was to coś nowego. Uwaga na nierozważne inwestycje i zakupy bez przemyślenia. Nie dajcie się również namówić na coś czego nie znacie.

Nauka

Panny nauczą się współpracy przy budowaniu czegoś. Możecie odbywać liczne szkolenia, podnosić swoje kompetencje ale również i będziecie z nich egzaminowani. Panny powinny dobrze odnajdywać się w pracy w grupie. Znajdziecie sobie mentora.

Twoja rodzina

W sytuacji rodzinnej jakieś wyciszenie, niestety może być związane z czyjąś chorobą, potrzebą rehabilitacji, zbierania sił. Widać u panien częste kontakty z lekarzami z uwagi na członków rodziny.

Przyjemności

Panny będą szukać przyjemności duchowych, wzrostu i rozwoju – będą cieszyć was tradycyjne spotkania i uroczystości. Możecie bawić się na weselach, chrztach, imprezach rodzinnych o poważnej randze.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Panny mogą być poddawane zabiegom i badaniom. Zwracajcie również uwagę na ciśnienie krwii i krążenie oraz nerwy.

Związki i partnerstwo

Panny w związkach będą doceniać ciszę i spokój we dwoje. Niektórzy z was zamieszkają ze swoimi drugimi połówkami i padną poważne deklaracje. Dla tych, którzy zastanawiają się czy to “czas odejść” rok 2022 może rzeczywiście dać okazję do tego kroku.

Single będą wzmacniać swoją pozycję i będziecie wiedzieć czego chcecie. Trudno będzie o kompromisy z wami, raczej będziecie cieszyć się z tego co macie i singielstwo nie będzie wam ciążyć.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Kochani, coś się zakończy, zamknie i już nigdy nie będzie takie samo. Może być to kwestia waszego zachowania i brania na siebie zbyt wielu obowiązków. W końcu możecie powiedzieć: dość. Będzie to jednak niosło skutek w czymś nieodwracalnym w waszym życiu.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Panny pracujące będą czuły się dobrze i sprawy zawodowe będą się wam układać. Możecie zostać wyróżnieni i stawiani za wzór. Karty wskazują sukces i powodzenie więc plany zawodowe pójdą doskonale. Osoby szukające pracy mogą rozglądać się za czymś dalej lub na horyzoncie pojawi się praca wyjazdowa z dobrymi perspektywami.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Szybko otrzymacie jakieś ważne informacje o przyjaciołach lub od przyjaciół. Będziecie bardzo dużo dyskutować i obracać się między ludźmi – uwaga na wspomniane plotki abyście to czasem wy nie byli ich źródłem.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Los przyniesie pannom obawy i lęki przed czymś czego nie będziecie rozumieć a w efekcie nie będzie to nic tak bardzo strasznego jak sobie wyobrażacie. Oswajajcie więc swój strach, pracujcie nad psychiką.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 4 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl