Horoskop PANNA 2021

Horoskop PANNA 2021

Panny w roku 2021 mogą mieć skłonności do przesady, do zbytniego rozdrabniania się a także szukania przysłowiowej dziury w całym. Będziecie się niepotrzebnie zamartwiać, sprawiać, że jasne sytuacje staną się pogmatwane – a po co? Może lepiej zamiast coś roztrząsać to zająć się nowym hobby, znaleźć nowe zainteresowania, być w ruchu?

Do 3 miesięcy wiele panien dostanie jakąś propozycje: to może być umowa, oferta, podpisanie ważnego dokumentu, porozumienie. Jeśli planujesz zakup nieruchomości to ten rok będzie ku temu sprzyjał. Wszelkie działania majątkowe również powinny pójść po waszej myśli. W samym domu rodzinnym i waszym otoczeniu widać wyjazdy, przemieszczanie się. Ktoś może wrócić z daleka lub wy wyjedziecie gdzieś zdecydowanie dalej. Macie karty spotkań, pojednania, Wasz dom będzie miejscem spokoju i opoką dla innych.

Bardzo mocno zaznaczyły się dla was kwestie zdrowotne, szczególnie chorób długotrwałych, przewlekłych lub powracających – w 2021 możecie znowu się z nimi borykać. Zadbajcie więc o siebie, badajcie się i działajcie profilaktycznie. Możecie oczekiwać jakiś informacji, wyników badań, początkowo będziecie czuć niepokój i nie będziecie wiedzieli czego się spodziewać. Niepotrzebny lęk i zmartwienia przez jakiś czas mogą psuć wasze samopoczucie.

Uważajcie na wszelkiego rodzaju oferty, niespodziewane wygrane, prezenty – będzie w nich drugie dno, to co wydaje się być strzałem w 10 może okazać się podstępem tych, którzy będą chcieli was wykorzystać. Uwaga również dla Pań, jeśli w 2021 będziecie chciały zainwestować w swoje piękno, szczególnie metodami inwazyjnymi: sprawdzajcie reputacje tych w których ręce zechcecie się oddać.

Jeśli byliście w sporze z jakąś perfidną osobą, to 2021 przyniesie rozwiązanie i zakończenie. Może tutaj chodzić o kobietę ze środowiska zawodowego lub z domu. Zaczniecie się natomiast zajmować swoimi finansami, liczyć pieniądze, uważnie inwestować – praca, materia będą wymagały waszego czujnego oka.

Praca Panna 2021

Wiele osób spod znaku panny będzie w 2021 przynosić pracę do domu albo wprost zaczniecie pracować w domu. Możecie również zacząć biznes, interes, który będziecie mogli rozwijać na gruncie prywatnym. Dla niektórych karty przewidują, że tam gdzie pracujecie zapanuje domowa atmosfera. Osoby szukające pracy będą miały możliwość znalezienia takiego zatrudnienia, które będzie kluczowe dla rozwoju waszej kariery.

Uczucia Panna 2021

Osoby w związkach będą zadowolone. Będziecie znajdowali ze swoim partnerem dobry grunt do rozmów, do porozumienia się na wszelkich płaszczyznach. Karty pokazują również, że będziecie wdzięczni za wspólne chwile i często będziecie czuć się szczęśliwi. Osoby samotne będą miały okazję do wejścia w ognisty, pełen pożądania romans – nie widać jednak aby zmienił się on w coś bardziej poważnego.

Dom i rodzina Panna 2021

Możecie dostać zaproszenie na ślub, chrzciny lub inną uroczystość rodzinną. Możecie również dowiedzieć się, iż ktoś zmienił swój stan cywilny i troszkę będziecie się o to martwić. W sprawach domowych widoczne są jeszcze działania administracyjne i formalne: coś trzeba będzie załatwić, podpisać, wykazać lub zająć się jakimiś domowymi papierami i dokumentami.

Karta rada dla Panien na 2021 mówi, że stałość i niezmienność będzie dla was światłem i sprawi, że będziecie czuć się bezpiecznie. Nie podejmujcie więc pochopnych decyzji.

Zobacz również: Jak tłumaczyć sny

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × cztery =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl