Horoskop Panna 2020

Horoskop PANNA 2020

IMG_20191212_103930

Praca Panna 2020

W pracy stabilność ale być może ktoś, kto będzie się wam przyglądał dlatego warto byłoby pokazać się z jakiejś innej strony – lub też zrobić coś inaczej jak do tej pory i tym sposobem zaskoczyć przełożonych. Odnosi się to również do klientów jeżeli prowadzicie swoje własne działalności: zróbcie coś inaczej niż do tej pory, zaskoczcie, bądźcie kreatywni.

Finanse Panna 2020

W finansach zalecana rozwaga a także świadome podejmowanie decyzji. Mogą nadarzyć się dobre okazje ale wcześniej, zanim w nie wejdziecie, dobrze przypatrzcie się czy nie znajdziecie czasami co czegoś jeszcze lepszego. Finanse więc bez szału ale stabilnie.

Uczucia Panna 2020

Uczucie blokady i niemocy pod względem emocjonalnym. Skołowanie i wrażenie że nie wiadomo o co chodzi. Sprzeczne emocje. Dla osób w związkach mogą one być blokujące, możecie czuć, że jesteście ograniczani, a osoby samotne same mogą blokować się na nowe znajomości. Warto by było poświęcić trochę czasu tylko dla siebie tak aby poznać przyczyna swoich uczuć.

Dom i rodzina Panna 2020

Niestety w domu i w rodzinie możliwe kłótnie i sporo sytuacji nerwowych, może paść dużo nieprzyjemnych słów a wy możecie zostać odebrani również jako napastliwi. Pohamuj nerwy i nie mów nic czego później będziesz żałować. Dla niektórych osób ten rok przyniesie przeprowadzki lub opuszczenie domu rodzinnego.

Panna 2020 przestrogi i rady

Co dajesz to zbierzesz – tzw. karma bowiem w tym roku może wam bardzo silnie towarzyszyć i to co wy dacie wróci do was. Dajcie więc pozytywne emocje pozytywne czyny a to samo otrzymacie.

Będziecie mogli liczyć na wsparcie osób na stanowiskach i osób z wiedzą. W przypadku niejasności, problemów, szczególnie na planie uczuciowym i finansowym zawsze możecie zwrócić się do radę do jakiegoś specjalisty.

Karta wyroczni mówi o tym aby pozwolić sobie na marzenia. Marzenia są bowiem dla nas czasami bardzo konieczną odskocznią i sprawiają że inaczej patrzymy na świat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl