Horoskop na październik 2022

Horoskop na październik 2022

BARAN

Praca i finanse

Dodatkowe zajęcia lub źródła dochodu. Barany będą łączyć ze sobą zadania i będziecie elastyczni. Możliwe dodatki finansowe, extra przychody za wykonywanie dodatkowej pracy. Ktoś w pracy będzie chciał wam pomóc lub dzięki komuś wy zrobicie jakiś konkretny krok w życiu zawodowym.

Uczucia

Silne emocje i uczucia, wrażenie, że możecie pokonywać góry, wzmacniacie relacje i poczucie własnej wartości. Single będą czuć, że warto postawić na siebie.

Zdrowie

Nienajlepsze, możliwe zranienia, skaleczenia oraz jakieś badania. Niektóre barany będą przechodzić operacje lub inne ingerencje w swoje ciało. Możecie mieć kłopoty z gardłem i drogami oddechowymi.

Wskazówka

Stawiaj na relacje, spotkania, zabawę, wychodź do ludzi, nie unikaj świętowania.

BYK

Praca i finanse

Oj byczki, macie jakieś przerwy w pracy, przestoje i mogą one być związane ze sprawami zdrowotnymi, koniecznością rekonwalescencji. Może być jednak również i tak, że karty pokazują iż byki w październiku zdecydują się jeszcze na urlop i po prostu będziecie wypoczywać. W finansach również chwilowy przestój i może być lekko nerwowo.

Uczucia

Konieczność zebrania myśli, zrobienia planu dla siebie i swojej relacji a single będą mocno zastanawiać się czy czasem w ogóle nie poddać się w szukaniu tej „drugiej połówki”. Możecie poczuć wypalenie i nie chcieć angażować się w pomysły partnera. To chwilowy stan więc warto zrozumieć go i dać sobie czas.

Zdrowie

Uwaga na zawroty głowy oraz zmęczenie, mogą towarzyszyć wam również zmienne nastroje, płaczliwość.

Wskazówka

Pamiętaj, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Ten, kto deklarował swoje oddanie tak naprawdę tylko czynem udowodni jak wartościowe są te deklaracje.

BLIŹNIĘTA

Praca i finanse

Cudowny czas na pokazanie siebie, wybicie się w jakiejś dziedzinie, udowodnienie, że jesteście doskonali w tym co robicie. Pieniądze mogą do Was płynąć i będzie to zależało od tego jak wy się pokażecie i jak dużo zaangażowania włożycie w to co robicie. Możecie stać się w oczach innych specjalistami!

Uczucia

Doskonały czas również na uczucia, sprawy partnerskie, związki, randki, wchodzenie w poważne relacje. Będziecie dogadywać się z ludźmi i będziecie widziani jako dobrzy partnerzy. Single mogą wejść w obiecującą relację.

Zdrowie

Oprócz spraw związanych z kończynami jak bóle, drętwienia, bliźnięta będą cieszyć się dobrym zdrowie.

Wskazówka

Stawiaj na ludzi, rozmowy, partnerstwo, na liczenie się ze zdaniem innym a dobrze na tym wyjdziesz.

RAK

Praca i finanse

Rozczarowanie i poczucie, że nie jesteście docenieni. Coś może nie wypalić, coś może zostać odrzucone i skrytykowane. Finansowo będziecie sobie radzić, ale możecie narzekać, czuć ciągłe niezadowolenie i rozdrażnienie w kwestii pieniędzy.

Uczucia

Zdrowie

Napięcie nerwowe i stres spowodują pogorszenie samopoczucia. Uważajcie na zranienia, stłuczenia oraz kontrolujcie ciśnienie.

Wskazówka

Uczcie się od innych, podpatrujcie co robią, bierzcie przykład od osób bardziej doświadczonych.

LEW

Praca i finanse

Niespodzianki i sprawy nieprzewidziane, które będą od was niezależne i mogą powodować dyskomfort. Możliwe niezaplanowane wydatki z przyczyn jakiś awarii, zaniedbań lub uszkodzeń. Możecie mieć konieczność “gaszenia pożarów” i będzie bardzo dynamicznie.

Uczucia

Temperamentnie, w relacjach będzie się dziać i wasz partner/partnerka zechce postawić na swoim. Niekoniecznie będziecie skłonni do poddania się woli innym a więc możliwe sprzeczki i kłótnie. Single wpadną w oko komuś, kto jest zajęty ale szuka przygód.

Zdrowie

Przede wszystkim emocje, psychika, stres dadzą o sobie znać więc lwy mogą czuć się wyczerpane. Niektóre osoby zechcą coś w sobie zmienić i będzie to związane z ingerencją lekarza.

Wskazówka

Nie angażuj się emocjonalnie w coś, co czujesz, że nie spełnia twoich oczekiwań – rozczarowanie murowane, bo niczego nie zmienisz na siłę.

PANNA

Praca i finanse

Jeśli mieliście na oku coś nowego na październik, to sprawy mogą się opóźnić np. nie dojdzie do zmiany pracy, jakiś projekt będzie wymagał więcej czasu itp. Nie idźcie również na tzw. “żywioł”, bez przygotowania i planu. W finansach nieplanowane lub wcześniej nieskonkretyzowane wydatki w tematach rodzinnych, mieszkaniowych i na dzieci.

Uczucia

Ciepło, wspaniałomyślność, oddanie i wzajemność – takie uczucia będą towarzyszyły wam w tym miesiącu. Możecie liczyć na dobre relacje a tym, którzy szukają zaświeci słońce na drodze i pomoże kogoś znaleźć.

Zdrowie

U pań kłopoty mogą sprawić tematy kobiece a u panów odezwą się sprawy zamiecione pod dywan lub zbagatelizowane. Warto zrobić badania jeśli je odkładacie.

Wskazówka

Karty naciskają dla was na nie unikania specjalistów a więc wskazówka mówi, że panny w październiku powinny poświęcić czas swojemu zdrowiu.

WAGA

Praca i finanse

Harmonijny i spokojny okres, mogą odzywać się do was osoby z przeszłości zawodowej lub wy będziecie rozważać możliwość powrotu do starej pracy albo współpracowników, klientów. Wagi będą cieszyły się tym co robią i będziecie się dobrze dogadywać. W finansach dużo planowania, wyliczeń i niestety może się okazać, że jakieś wydatki trzeba będzie odłożyć bo pojawią się inne, ważniejsze.

Uczucia

Powroty byłych, eksów i mogą pojawić się dawne żale, niedomówienia. Uważajcie, bo szczególnie wagi w związkach mogą zostać kuszone przez kogoś, komu zależy tylko na krótkim romansie. Single poczują rozczarowanie i będzie towarzyszyć wam mały żal.

Zdrowie

Powtarzające się, cykliczne problemy, które już znacie. U pań wahania hormonalne oraz rozregulowane miesiączki. Oprócz tego warto nawadniać organizm oraz ogólnie woda dobrze wam zrobi.

Wskazówka

Nie łap dwóch srok za ogon, bo obie ci uciekną. Skup się na jednym i rób to porządnie.

SKORPION

Praca i finanse

Oj będzie się działo drogie skorpiony, na pewno w październiku nie będziecie się nudzić. Wiadomości, telefony, informacje, rozmowy, wymiany pomysłów, dużo dużo korespondencji i załatwiania spraw – tak zawodowo wygląda październik. Uważajcie, bo w natłoku tego wszystkiego widać kiepskie finanse na zasadzie, że ktoś wykorzysta wasz pęd i roztargnienie aby w jakiś sposób wam zaszkodzić.

Uczucia

Osoby trzecie, “doradcy” mogą chcieć wtrącić w wasze życie swoje trzy grosze i  okaże się, że wcale nie chcieliście ich rad. Warto w związkach rozwiązywać sprawy samemu a nie szukać pośredników. Osoby samotne będą cieszyć się niechcianym zainteresowaniem – po prostu będziecie chcieć spokoju a innym trudno będzie to zrozumieć.

Zdrowie

Możecie poczuć zmęczenie, wypalenie. Organizm da znać, że pora zwolnić bo blisko do przesadzenia. Kołatania serca, uderzenia gorąca, bóle głowy – to może uprzykrzać wam październik.

Wskazówka

Nie śpiesz się, bo to co pojawi się jako ogromna okazja, szansa, tak naprawdę będzie potrzebowało dogrania i wielu godzin uzgodnień. Uwaga w podróżach i na wyjazdach.

STRZELEC

Praca i finanse

Rozpraszanie się sprawami nie związanymi z pracą będzie działać na waszą niekorzyść. Szczególnie uważajcie na jakieś plotki, biurowe aferki i nie bądźcie ich prowokatorami. Mogą pojawiać się spięcia z osobami, które będą chciały mocno wybić się na tle innych, również waszym kosztem. Możliwe blokady finansowe, jakieś opóźnienia, wstrzymania.

Uczucia

Powroty do przeszłości: wy możecie myśleć o kimś lub ktoś odezwie się do was. Nostalgia, wspominki zarówno dla związków jak i singli. Spotkania po latach mogą przyspieszyć serca bicie. Singlom ktoś się będzie bacznie przyglądać.

Zdrowie

Możliwe przeziębienia, kłopoty z zatokami, uszami oraz odpornością organizmu. Dla pań dolegliwości natury kobiecej, szczególnie związane z wodą.

Wskazówka

Jeśli wiesz, że nie masz siły fizycznej ani siły woli aby coś pchnąć do przodu to zostaw to na razie, odpuść, poczekaj na lepszy czas.

KOZIOROŻEC

Praca i finanse

Powodzenie, zadowolenie, poczucie bezpieczeństwa i ugruntowania w sprawach zawodowych. Będziesz zarażać otoczenie swoim optymizmem i dobrym humorem. Ktoś może powiedzieć nawet, że chyba przesadzasz. Nowe możliwości finansowe z obiecującym finałem: oferta, dobry zakup, jakieś dochody, które będą powtarzalne w przyszłości.

Uczucia

Niestety, to co było już nie wróci – można by powiedzieć, że uczuciowo u koziorożców szykują się diametralne zmiany, po których nie będzie już tak jak wcześniej. Jeśli sypie ci się związek może to czas aby odejść. Dla singli niepowodzenie uczuciowe, trzeba zmienić strategię jeśli szukacie kogoś i do tej pory nikt ciekawy się nie pojawiał.

Zdrowie

Mogą odezwać się kości, kręgosłup oraz jakieś przedawnione, bagatelizowane choroby.

Wskazówka

Październik nie będzie dobrym czasem na to, aby próbować lekkich relacji, podchodzić do życia na zasadzie zabawy, flirtować – możecie żałować swojego zachowania, szczególnie jeśli zrobicie coś “pod wpływem”. 

WODNIK

Praca i finanse

Wodniki będą miały wiele energii i pomysłów, ale trudniej będzie z ich wykonaniem. Może towarzyszyć wam słomiany zapał, zabierzecie się za coś, ale nie skończycie. Może być też tak, że otoczenie uzna, że jesteście w “gorącej wodzie kąpani” i trzeba zgasić wasz entuzjazm. Finanse nie będą najważniejsze, widać bardziej skupienie się na sprawach duchowych.

Uczucia

Wzloty i upadki dla wodników w związkach. Raz będziecie pełni entuzjazmu, ochoty do działania z partnerem a kolejnego dnia możecie zaliczać doła i będziecie niechętni do rozmów, bliskości i mało tolerancyjni. Te wodniki, które są w relacji tylko na pokaz mogą się wypalić, poczuć rozczarowanie. Single trafią na ciężki orzech do zgryzienia, kogoś upartego, władczego i nerwowego – nie warto się w to angażować.

Zdrowie

Sprawy hormonalne, wahania nastrojów, wagi, kłopoty z utrzymaniem postanowień. Ot taki dziwny październik.

Wskazówka

Wzajemność niech będzie hasłem przewodnim dla wodników na ten miesiąc. Co dajesz do ciebie wróci, dawaj więc tyle ile chcesz otrzymać.

RYBY

Praca i finanse

Dużo entuzjazmu, ruchu, zapału do pracy. Będziecie w centrum wydarzeń, wszystko będzie dziać się szybko i energicznie. Ryby będą rozmawiać, ustalać, uzgadniać i zgrywać ze sobą innych ludzi. Możecie liczyć na wsparcie finansowe od kogoś bliskiego jeśli będzie taka potrzeba.

Uczucia

Może pojawić się zazdrość w związkach oraz nieuzasadnione nerwy – tak jakby u ryb coś kumulowało się od dawna i październik będzie miesiącem wybuchu. W parach pewne sprawy mogą ujrzeć światło dzienne, coś trzeba będzie sobie wyjaśnić bo druga połówka będzie podejrzliwa i nieufna. Single niby kogoś poznają, ale nie widać aby były to rozwojowe relacje.

Zdrowie

Przede wszystkim dla Pań kłaniać będą się sprawy kobiece i problemy ze skórą, włosami, paznokciami, ciałem. Mężczyźni mogą skarżyć się na zmienne nastroje i również na problemy ze swoim ciałem, wyglądem.

Wskazówka

Czasami trzeba coś przeczekać, przyglądnąć się czemuś pod każdym kątem aby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jeśli coś nie działa pomimo twoich starań: zmień swoje zachowanie o 180 stopni i zobacz jaki będzie rezultat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − sześć =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl