horoskop na maj

Wyrocznioskop czyli horoskop na maj

horoskop na maj

Zapraszam wszystkie znaki zodiaku na horoskop z kart wyroczni na maj 2020 czyli inaczej: wyrocznioskop 🙂 Myślę, że taka nazwa będzie pasowała do tego, że jest to horoskop na podstawie kart.

Baran

Niestety, plany majowe mogą zostać pokrzyżowane, macie bowiem kartę zamkniętych drzwi. Jeśli mieliście do tej pory wiele możliwości, wiele wyborów, to maj przyniesie ich znaczne ograniczenie. Oferty, propozycje, również mogą zostać ucięte.

Byk

Dla byków w maju wymagana cierpliwość i przeczekanie niektórych problemów, bo rozwiązania nadejdą, owszem, ale po czasie. Jeśli coś miało się rozpocząć – bardzo możliwe, że dojdzie do opóźnień. Sami też nikogo nie poganiajcie – czas będzie kluczowy.

Bliźnięta

Bliźnięta w maju skupią się na nowych wyzwaniach duchowych – otworzą się przed wami drzwi prowadzące do tego innego, ponadnaturalnego świata. Możliwe również że….. możecie mieć wrażenie iż ktoś chce się z Wai skontaktować. Granica między światami będzie zdecydowanie cieńka.

Rak

Róg obfitości i pieniędzy zostanie dla raków otwarty – wspaniały miesiąc pod względem finansowym! Możecie spodziewać się przypływu znacznej gotówki lub możliwości jej zarobienia. Dla tych, którzy czekali na okazje: maj będzie odpowiednim czasem do działania.

Lew

Odwrotnie niż u raków, lwy będą musiały w maju zaciskać pasa. Jeśli oczekiwaliście profitów, dodatkowych pieniędzy, maj będzie nieprzychylny. Również i plany związane z życiem zawodowym mogą się u Was pokomplikować. Zróbcie więc spis najważniejszych wydatków.

Panna

U panien maj może przynieść sercowe zawody i dylematy a nawet, niestety, i łzy. Złamane serce to jeden z problemów, które może Was spotkać. Drugim może być zawód na kimś Wam bliskim – poczucie, że zostaliście pozostawieni sobie, pominięci. Panna musi być więc w maju silna.

Waga

Plany wagi w maju będą zmieniane i coś na co od dawna czekacie może się nie udać. Karty wskazują, że zostaniecie zatrzymani w jakimś miejscu, które może być dla Was niekomfortowe, pomimo tego, że czyniliście już plany aby to miejsce opuścić. Maj przyniesie blokady.

Skorpion

U skorpiona znaczna poprawa w trudnych sytuacjach z przeszłości. Burza w Waszym życiu odchodzi, atmosfera będzie się poprawiać, Wasze samopoczucie i plany również. Wyklarowanie sytuacji, odświeżenie atmosfery a także wyjaśnienie tego, co bolało.

Strzelec

Strzelce będą musiały planować i to dokładnie każdy swój krok. Strategia będzie dla Was kluczowa. Mniej działania ale za to więcej przygotowań do tego, co zamierzaliście zrobić. Skupcie się więc na dokładnym przemyśleniu do czego chcecie dojść.

Koziorożec

Koziorożce mogą odczuwać brak połączenia z siłami wyższymi – będzie się wam wydawało, że wszystko dzieje się odwrotnie niż chcecie, że nikt nie sprawuje nad Wami pieczy i poczujecie brak wsparcia. Warto abyście pracowali nad swoją czakrą korony – medytacja i wyciszenie wskazane.

Wodnik

U wodników maj przejdzie gładko i bez większych problemów. Będziecie mieli możliwości i w sprawach finansowych i zawodowych, możecie dostać nowe, korzystne oferty. To co jednak wodnik z nimi zrobi będzie zależało tylko od niego – masz los w swoich rękach.

Ryby

U ryb problemy w rodzinie i możliwe kłótnie oraz nieporozumienia. Rodzina w maju może być oddalona, mogą przyjść również zmartwienia i ogólny niepokój. Uważajcie na to, abyście to Wy nie stali się źródłem nieporozumień i sami nie odcinajcie się od bliskich.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/horoskop-partnerski/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − siedemnaście =