horoskop na lipiec 2020

Wyrocznioskop na lipiec 2020

Co ciekawego przyniesie nam lipiec? Wyrocznie spieszą z odpowiedzią. Poniżej horoskop na lipiec 2020 dla każdego znaku zodiaku. Zapraszam!

Horoskop na lipiec 2020

Baran lipiec 2020

Bardzo konstruktywny i owocny miesiąc zarówno zawodowo jak i finansowo. Baran może spodziewać się docenienia swoich wysiłków. Nowe możliwości pracy, nowe umowy, nowi ludzie w zespole. Jeśli szukasz pracy to będzie ogromna szansa na znalezienie. W miłości porozumienie, wspólne plany, dogadywanie się na poziomie materii i uczuć. Osoby szukające mogą spotkać kogoś przez okoliczności zawodowe, szkolenia, współpracę. Uwaga na kręgosłup!

Byk lipiec 2020

Poprawa sytuacji materialnej, pomoc osób bliskich i byki będą czuć na sobie rękę opatrzności, która pojawi się w najmniej spodziewanym momencie. Dobre układy w pracy, pomożesz komuś rozwikłać problem i tym samym zyskasz sojusznika. W miłości partnerstwo będzie przeżywało symbiozę i głębokie zrozumienie a osoby szukające kogoś będą miały okazję poznania ciekawych ludzi podczas wypadów na łono natury. W zdrowiu może szwankować ogólna odporność.

Bliźnięta lipiec 2020

Niepewna sytuacja zawodowa, coś się może zacząć zmieniać ale nie do końca będzie wiadomo co. Większe wydatki nadszarpną budżet a pieniędzy z dodatkowych źródeł niekoniecznie widać. W miłości osoby trzecie mogą mieszać do tego stopnia że zasieją wątpliwości więc uwaga. Znalezienie kogoś dla singla problematyczne, możecie być zbyt krytyczni wobec siebie i innych. Bóle głowy.

Rak lipiec 2020

Bardzo pozytywna sytuacja zawodowa a osoby które szukają pracy, mogą zyskać nowe kontakty i perspektywy dzięki znajomym. W miłości przejście do głębokiej, pozytywnej przyjaźni i zrozumienia. Single niech szukają blisko siebie bo może już obok masz kogoś kto jest tobą zainteresowany. W zdrowiu karty sygnalizują nogi oraz krążenie w dolnych odcinkach ciała.

Lew lipiec 2020

Zawodowo dobrze, tylko musisz jasno wyrażać swoje intencje oraz jasno mówić o swoich oczekiwaniach bo możesz zostać źle zrozumiany. Pieniądze również dobre chociaż pokazane są niepotrzebne i nieprzemyślane wydatki – należy ich unikać. Miłość przyniesie zrozumienie partnera, uczucie że nadajecie na tych samych falach, ale single będą w cięższej sytuacji: ktoś może opacznie odebrać wasze zamiary i zrobi się bałagan. W zdrowiu nie przesadzaj z suplementacją aby nie przedobrzyć.

Panna lipiec 2020

Przede wszystkim kieruj się zasadami fair play – zawsze i wobec wszystkich. Tylko w ten sposób osiągniesz stabilność zawodową a także szacunek innych. Uwaga na umowy finansowe, pożyczki: zawsze czytaj druk i wszystkie punkty. Jeśli panny myślały o skoku w bok to będą do tego okazje, ale czy warto? Poczuj się w roli partnera, bądź szczery. Single mogą natrafić na kogoś kto pociąga ale…. ma również swoje tajemnice. W zdrowiu zwróć uwagę na mikro i makroelementy oraz na górny odcinek szyi.

Waga lipiec 2020

Uwaga na plotki których możesz być źródłem, szczególnie w pracy i sprawach okołozawodowych. Czy bycie plotkarzem jest fajne? A co jeśli ktoś zacznie plotkować o tobie? Trzymaj się od tego z daleka. Możesz otrzymać ciekawe informacje odnośnie dodatkowego zarobku – rozważ je. W miłości stagnacja ale pozytywna jeśli tylko nie będziesz przynosić do domu biurowych problemów. Single nawiążą z kimś korespondencje z obiecującym rozwinięciem. Uwaga na uszy i gardło!

Skorpion lipiec 2020

Czy czas na zmiany? Zastanawiasz się nad nową pracą? Karty wskazują, że lipiec może przynieść podjęcie poważnych decyzji – zmiana wisi w powietrzu. Niepewne finanse mogą być jej motorem bo nie widać aby coś miało się diametralnie poprawić. W związku również wątpliwości i być może skorpion zechce spędzić kilka dni samotnie. Single wybiorą się w podróż, która może przynieść nowe znajomości. Zdrowie dobre, ale gorzej z samopoczuciem i psychiką….

Strzelec lipiec 2020

W lipcu będziecie czuli, że musicie się kimś zaopiekować – sprawy zawodowe więc mogą przynieść wam ucznia, praktykanta, kogoś kogo będziecie szkolić. Możecie liczyć na dodatkowe pieniądze, które będą miłym zaskoczeniem. Związki natomiast przyniosą harmonię i poczucie, że jesteście doceniani. Single natomiast skupią się na innych ludziach ale nie poszukiwaniu kogoś a raczej słuchaniu i pomocy. W zdrowiu mogą odezwać się choroby dziedziczne lub te niedoleczone.

Koziorożec lipiec 2020

Bardzo odważnie koziorożce wkraczają w lipiec i na gruncie zawodowym jak i finansowym. Możecie chcieć zmieniać zatrudnienie a może sami zdecydujecie się, że pora rozwinąć skrzydła i pracować już tylko na siebie. W miłości nie będzie to jednak sprzyjający czas bo szukający nowych rozwiązań koziorożec może wydawać się partnerowi trochę chłodny. Single również będą działać na własną rękę raczej w sferze zawodowej. W zdrowiu uwaga na potknięcia i zwichnięcia/skręcenia.

Wodnik lipiec 2020

Wiele wodników dozna w lipcu działania magi: wydarzenia, których będziecie świadkiem mogą was dosłownie zadziwiać. W pracy będziecie radzić sobie doskonale i okażecie się wspaniałym mówcą. Jakiekolwiek działania finansowe również będą dla was korzystne. Miłość przyniesie zadowolenie i chwile uniesienia a dla singli pojawi się ktoś kto zawróci mocno w głowie. Czeka was magiczny czas. Uwaga na struny głosowe!

Ryby lipiec 2020

Oj ryby, ryby, lipiec zwiastuje spadek energii. Zawodowo widać bierność więc osoby szukające pracy mogą mieć problem z jej znalezieniem a pracujące będą czuć duże zniechęcenie. Finansowo również nie widać spektakularnych zmian, wszystko zostanie tak jak było. Postarajcie się zaskoczyć czymś swojego partnera aby cały miesiąc nie był spisany na straty. Single będą mieć przysłowiowego „lenia” i niewiarę w możliwość spotkania kogoś godnego uwagi. Zdrowie może przynieść problemy z trawieniem i utratę energii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 5 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl