wróżka

Horoskop miłosny tarot czerwiec 2019

Horoskop miłosny tarot dla wszystkich znaków zodiaku na czerwiec! Zapraszam!

Baran

Miłość wisząca w powietrzu, as kielichów – piękna karta mówiąca o tym że barany w czerwcu mogą się nawet zakochać. Ktoś zawróci wam w głowie!

Byk

Czynniki zewnętrzne będą sprzyjać temu, że byki w czerwcu jak najbardziej mogą spotkać kogoś ciekawego na swojej drodze. Możliwe również wiadomości o tematyce miłosnej.

Bliźnięta

Dwójka pucharów która mówi o tym, że bliźnięta w czerwcu będą znakomicie czuły się w parze i partnerstwie – znajdziecie wspólny język ze swoją bratnią duszą. Ciepłe romantyczne spotkania i randki.

Rak

Przeszłość zapuka do waszych drzwi – ktoś, kto mógł odejść od was i o którym mogliście już zapomnieć, bardzo możliwe że właśnie w czerwcu przypomni o swoim istnieniu.

Lew

Życie marzeniami i wiele oczekiwań w stosunku do świata uczuć i miłości. Niekoniecznie jednak te oczekiwania zostaną spełnione. Wybierz to najważniejsze i staraj się je realizować.

Panna

Wahania nastroju i silne emocje będą towarzyszyły pannom w czerwcu. Możesz mieć ochotę na to aby trochę zwolnić, odejść gdzieś dalej i spędzić czas w samotności.

Waga

Romantyczne chwile wieczorem, osoba która będzie się o was starała i będzie okazywała swoje duże zainteresowanie. Dla samotnych wag może to być moment w którym poznacie kogoś naprawdę wartego uwagi.

Skorpion

Zadowolenie z tego w jakim miejscu teraz jesteś i z tego, że jesteś niezależny. Czasami do szczęścia i spełnienia emocjonalnego wcale nie potrzebna jest druga osoba. Będziesz doceniać siebie.

Strzelec

Spełnienie emocjonalne i uczuciowe a dla samotnych bardzo możliwe że pojawi się to druga połówka. Będziesz odczuwać w pełni  zadowolenie emocjonalne z tego gdzie jesteś i z kim.

Koziorożec

Rozczarowanie i smutek, sprawy mogą poukładać się nie tak jakbyś tego oczekiwał. Możliwe że trzeba będzie pogodzić się z jakąś stratą i dać sobie czas na to aby wrócić do równowagi emocjonalnej.

Wodnik

Możesz nie widzieć wyciągniętej w twoim kierunku ręki, możesz również specjalnie izolować się od świata i nie chcieć nawiązywać kontaktów towarzyskich. Owszem, możesz sobie na to pozwolić, ale oby nie trwało to zbyt długo.

Ryby

Wspaniały radosny czas spędzony z twoimi najbliższymi i ludźmi wśród których czujesz się jak ryba w wodzie. Czas rozrywek, biesiad, spotkań i bardzo dobrych relacji.

horoskop miłosny tarot czerwiec

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/05/21/horoskop-tarot-czerwiec-baran-byk-bliznieta-rak/

Horoskop miłosny tarot czerwiec przygotowałam z użyciem talii Santa Muerte Tarot, o której pisałam tutaj:

https://wrozka.info.pl/2018/10/06/santa-muerte-tarot-lo-scarabeo-recenzja-i-opinia/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem − 3 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl