Horoskop miłosny listopad 2021

Horoskop miłosny listopad 2021

Listopad przed nami, dawno nie było horoskopów typowo miłosnych, a więc lecimy! Dzisiaj pierwsze 4 znaki.


Horoskop miłosny na listopad dla baranów!


W związkach: dla jednych przybieranie masek i nie pokazywanie tego co naprawdę czują. Możecie mieć wrażenie, że partner/partnerka bagatelizuje wasze emocje, mówi, że przesadzacie. Z drugiej strony będziecie mogli liczyć na partnera w trudnej chwili, szczególnie jeśli trzeba będzie podjąć jakąś decyzję. Dla par mających poważne plany listopad może okazać się miesiącem zaręczyn, planowania ślubu itp.
Single: skupicie się na miłości do siebie i waszych bliskich – będzie to miłość bezwarunkowa, szczera, przepełniająca serca. Poświęcicie się również swoim pasjom i zainteresowaniom, wygląda więc na to, że nie w głowie będzie wam szukanie kogoś do związku.


Horoskop miłosny na listopad dla byków!

W związkach: okazywanie wam miłości przez partnera lub partnerkę i to w sposób inny niż dotychczas. Możecie otrzymać wiadomość, że się komuś podobacie (i to, że jesteście zajęci nie będzie miało znaczenia). Będziecie chcieli aby wasi partnerzy byli pewni co do waszych uczuć.
Single: Nostalgiczny listopad, wspomnienia, wracanie do przeszłości, przeglądanie zdjęć i wspominki. Możecie popaść w melancholię więc uwaga na nastrój. Może listopad byłby dobrym czasem aby zacząć zapisywać nowe wspomnienia?

Horoskop miłosny na listopad dla bliźniąt!


W związkach: możecie skupiać się za bardzo na sobie co nie będzie cieszyć partnera/partnerki. Uważajcie na samozachwyt i egoizm, to pogorszy wasze relacje. Możecie również usłyszeć od bliskich, że w związku chcecie postawić tylko na swoim i brakuje wam empatii.
Single: jeśli jesteście po rozstaniu to czas w listopadzie będzie pomału leczył rany. Single będące od dłuższego okresu samotne zaczną robić postępy i albo kogoś poznacie albo zaczniecie doceniać tą samotność i wykorzystywać ją dla siebie. Dajcie sobie czas na przywyknięcie do pewnych spraw, nie spieszcie się, nic na siłę.

Horoskop miłosny na listopad dla raków!


W związkach: kochani, albo wy albo wasi partnerzy będziecie pod czyjąś obserwacją, można powiedzieć nawet, że sytuacja będzie ocierała się o stalking. Uważajcie więc aby nie dać komuś mylnych znaków, bo będziecie przez to zdenerwowani i będziecie czuć się niepewnie.
Single: nie będziecie się nudzić bo listopad przyniesie wam wybory i wiele opcji, możliwe więc, że pojawi się kilka osób w jednym czasie a wy nie będziecie wiedzieli co zrobić. Uwaga na jednorazowe przygody – jeśli nie jesteście na takie gotowe to nie korzystajcie z zaproszeń lub szybkich randek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × cztery =