horoskop miłosny listopad

Horoskop miłosny listopad 2021 kolejne znaki

➡➡➡Kolejne 4 znaki i horoskop miłosny na listopad dla Was!!!

……..LEW……..

W związkach: Lwy w związkach będą czuły połączenie na poziomie duchowym ze swoim partnerem/partnerką. Będziecie doskonale się dogadywać, nadawać na tych samych falach. Wiele lwów podejmie decyzje o byciu razem na dobre i na złe i będziecie czuć odpowiedzialność za swoją drugą połowę.

Single: Przede wszystkim nie będziecie tracić nadziei że miłość i uczucie stanie na waszej drodze – to bardzo dobrze, bo będziecie właśnie to do siebie przyciągać. Czeka was również niespodzianka w sferze uczuciowej: zaproszenie na nieoczekiwane spotkanie lub wiadomość.

………PANNA……..

W związkach: Odkryjecie swojego partnera/partnerkę na nowo, uczucia odżyją, pojawi się więcej namiętności, oddania i bezinteresowności. Panny będą dawać i otrzymywać – zachowana będzie równowaga w związku i związki będą się wzmacniać.

Single: Niestety niezbyt pomyślny miesiąc dla singli, możliwe że relacje, które miały perspektywy na coś więcej, rozpadną się nagle i bez podania konkretnej przyczyny. Spróbujcie dojść jaki schemat wciąż się u was powtarza i co możecie zrobić aby go przerwać. Możliwe milczenie ze strony kogoś z kim wiązaliście nadzieje – również bez wyjaśnienia dlaczego.

……..WAGA……..

W związkach: Wyjaśnienie jakiejś sytuacji, która dla związku była ważna, prawda wyjdzie na jaw, ale jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia to nie powinniście się tego obawiać. Ktoś w relacji może unieść się honorem a druga strona strzeli przysłowiowego „focha” – trudny więc listopad dla wag.

Single: Słabe perspektywy miłosne w listopadzie i możliwe nawet, że potencjalna interesująca Was osoba, w rezultacie was rozczaruje i sami zrezygnujecie ze znajomości. Ktoś może wrócić do Was i prosić o kolejną szansę – odradzam skorzystania, będziecie mieli niesmak.

……..SKORPION……..

W związkach: Bardzo pozytywny listopad pełen radości, eksplozji uczuć, namiętności, zabawy. Możecie poczuć ogromne spełnienie uczuciowe, zadowolenie i wdzięczność. Radość z przebywania z drugą połówką sprawi, że codzienne czynności będą znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Single: Będziecie pod czyjąś obserwacją, ale niekoniecznie będzie się wam to podobać. Jeśli zaczęliście jakąś znajomość zwracajcie uwagę, czy osoba podaje swoje prawdziwe dane. Możecie zauważyć, że jest tego kogoś „za dużo” i zbyt mocno chce ingerować w wasze życie. Ktoś inny może zwrócić waszą uwagę w najmniej oczekiwanym momencie.

cdn…..

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + szesnaście =