horoskop listopad 2019 tarot

Horoskop listopad 2019 tarot

Zapraszam wszystkich na horoskop na miesiąc listopad 2019 sporządzony przy użyciu kart tarota, wyroczni TAO ORACLE oraz kart Lenormand.

Poniżej znajdziecie opis dla każdego znaku zodiaku!

Wszystkiego dobrego w listopadzie!

Baran horoskop listopada 2019

Aura miesiąca: Powolny i stały wzrost, uzyskiwanie pewności siebie oraz podejmowanie coraz to nowych, owocnych wyzwań.

IMG_20191030_130825

Praca: należy być ostrożnym i uważać na to aby nie dać się komuś podejść, oszukać czy też nie zostać wrobionym w różnego rodzaju rozgrywki i gierki.

Finanse: wydatki związane z podróżami i wyjazdami jednak finanse w dobrej kondycji

Uczucia: zajęcie i konieczność godzenia różnych spraw, które mogą w danym momencie absorbować. Podzielność uwagi. Dla osób samotnych możliwe nawet dwa obiekty westchnień.

Byk horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: Rewolucja i diametralne, ważne życiowe zmiany. Odnowa i przeznaczenie miejsca na nowe w życiu, wyrocznia określa ten miesiąc jako „kwantowy skok”

IMG_20191030_130912

Praca: Powodzenie i zadowolenie, bycie wyróżnionym, uznanym i chwalonym, możliwy awans.

Finanse: bardzo dobre, zdolności do odłożenia znacznych kwot a także do dodatkowych zarobków. Wszystko w rękach byka!

Uczucia: Zmienność, wzloty i upadki a u tych, u których sytuacja nie była pomyślna: dobre zmiany. Dla osób samotnych ktoś z przeznaczenia 🙂

Bliźnięta horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: Dyscyplina i strategia, to czas wzięcia byka za rogi, mobilizacja i precyzyjne działanie, masz plan i będziesz go realizować.

IMG_20191030_130958

Praca: Dobrobyt, zadowolenie, jesteś w odpowiednim miejscu i dobrze się w nim czujesz, zostaniesz doceniony i dostrzeżony.

Finanse: Bardzo dobre finanse, karta Słońca mówi o powodzeniu i zadowoleniu, inwestowanie w przyjemności dla siebie.

Uczucia: Energia, entuzjazm, poczucie wolności ale też i wspólne partnerskie cele, wyjazdy. Osoby samotne mogą wybrać się gdzieś dalej gdzie będzie okazja na spotkanie ciekawych ludzi.

Rak horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: doskonale wykonane zadania, finalizowanie celów, zwycięstwo i powodzenie, duma z wykonanych działań.

IMG_20191030_131036

Praca: Zadowolenie ze spełnianych obowiązków, możliwe dodatkowe wynagrodzenie, premia. Dobrze wykonane zadania.

Finanse: Stabilna pozycja finansowa, brak rozrzutności ani niepotrzebnych wydatków, bardziej czas oszczędności niż wydawania.

Uczucia: Chłód w uczuciach, relacje oparte bardziej na rozmowach i połączeniu intelektualnym niż zmysłowe. Dla osób samotnych ten miesiąc może nie przynieść powodzenia w poszukiwaniach drugiej połówki.

Lew horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: niezgoda z samym sobą, niepewność kolejnych kroków, zwątpienie i wahanie. Trzeba zachować ostrożność ponieważ możliwe pojawienie się niestabilnych sytuacji.

IMG_20191030_131131

Praca: podleganie ocenie, bycie pod obserwacją, należy wykonywać swoje obowiązki skrupulatnie i fachowo.

Finanse: możliwe straty, wydłużenie otrzymania kwot finansowych, słaba kondycja finansowa, która będzie wymagała uwagi i poprawy.

Uczucia: nowe, świeże i kiełkujące uczucie dla osób szukających. Dla osób w stałych związkach niespodzianki, odnowienie uczuć, przeżywanie tzw. drugiej młodości związku.

Panna horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: odmowa w stosunku do czyiś propozycji, oszczędność w kontaktach z ludźmi, odpuść: mniej znaczy więcej, nie wszystko będzie dostępne, dasz radę!

IMG_20191030_131207

Praca: zmiany i komunikacja, rozmowy, pertraktacje, nowe wyzwania i podejmowanie rękawicy.

Finanse: Pozytywne, stabilne, pozwalanie sobie na małe przyjemności i czerpanie z życia.

Uczucia: dla osób szukających możliwość poznania ciekawego partnera, odkrycie nowych możliwości poznawania ludzi. Dla osób w związkach nowe plany, możliwości, odkrycie partnera na „nowo” i poczucie bycia ze swoją bratnią duszą.

Waga horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: diametralne zmiany, pozostawienie czegoś za sobą aby zrobić miejsce dla nowego, gotowość wyruszenia w nową drogę z odwagą i ufnością.

IMG_20191030_131242

Praca: Nowości i nowi ludzie, dużo wiadomości i informacji. Nowe wyzwania, projekty, wkroczenie na nowe obszary.

Finanse: Dobra sytuacja finansowa, znajdowanie wyjścia jeśli coś wcześniej nie było w porządku, radzenie sobie z problemami i pozytywne rozwiązania.

Uczucia: należy przyjrzeć się związkowi, możliwe pojawienie się osób trzecich, trzeba zwiększyć uwagę jak również postarać się o partnera. Dla osób samotnych punkt zwrotny, wybory i decyzje do podjęcia.

Skorpion horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: niespodziewane przeciwności i blokady, poczucie niemocy, brak wiary w siebie, borykanie się z kłodami rzucanymi przez los – należy wzmocnić swoją wiarę w powodzenie przedsięwzięć!

IMG_20191030_131339

Praca: powodzenie, dobrze prosperujący biznes własny lub firma w dobrej kondycji, praca będzie przynosić zysk i pieniądze.

Finanse: małe szczęście, możliwy zastrzyk dodatkowej gotówki, dodatkowe wynagrodzenie lub niespodziewane pieniądze.

Uczucia: tęsknota ale stabilność, u osób szukających drugiej połówki konieczność uzbrojenia się w cierpliwość.

Strzelec horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: wyczerpanie, poczucie bycia w opresji i depresji, uwięzienie w swoich myślach, konieczna rekonwalescencja emocjonalna.

IMG_20191030_131432

Praca: przyziemność, wykonywanie jej w sposób automatyczny, logiczny, ciągły.

Finanse: możliwe nowe okazje finansowe, które wcześniej nie były dostępne. Dla osób starających się np. o kredyt może to być czas kiedy wszystko się doskonale powiedzie!

Uczucia: spełnienie i bezpieczeństwo, partner będzie oparciem, będzie pomagał emocjonalnie. Dla osób samotnych dobre samopoczucie nawet jeśli nie znajdzie się osoba do potencjalnego partnerstwa.

Koziorożec horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: wdzięk i prezentowanie siebie z odwagą i poczuciem własnej wartości, charyzma i porywanie tłumów, bycie w centrum uwagi.

IMG_20191030_131513

Praca: zmiany jak w kole fortuny: jeśli było dobrze to możliwe pogorszenie, jeśli było źle to wyraźna poprawa.

Finanse: powodzenie i szczęście, możliwe nawet wygrane więc warto spróbować puścić lotka 🙂

Uczucia: Twoja wytrwałość zostanie wynagrodzona – dla osób szukających więc partnera może to być doskonały miesiąc na dobre znajomości. Dla osób w związkach dobra jakość uczuć i relacji.

Wodnik horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: samodyscyplina i narzucanie sobie własnych wymogów, wzmacnianie siły woli, samoświadomość.

IMG_20191030_131600

Praca: uwaga, należy unikać pokus każdego rodzaju bo mogą one sprowadzić na manowce. Pracuj i wykonuj swoje obowiązki skrupulatnie, nie rozdrabniaj się ani nie daj wkręcać.

Finanse: bardzo dobre, fortuna i przyjaciele będą sprzyjać!

Uczucia: porozumienie na poziomie cielesnym i duchowym, bardzo pozytywne partnerstwo. Dla osób szukających spotkanie tzw. bratniej duszy do rozumienia się bez słów.

Ryby horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: postęp, droga ku polepszeniu, wszystko zaczyna się układać, adaptacja do otoczenia i poczucie że jest się w dobrym miejscu.

IMG_20191030_131651

Praca: bardzo dobre kontakty służbowe, powodzenie i zadowolenie z miejsca pracy.

Finanse: emocjonalne podejście, być może związane z wydatkami lub oczekiwaniem na środki finansowe. Niech emocje nie przesłonią zdrowego rozsądku.

Uczucia: na horyzoncie nowa relacja i to zarówno dla osób w związkach jak i dla tych szukających. Nie postępuj pochopnie, doceń to co masz.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/kontakt/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − trzynaście =