horoskop lew 2022

Horoskop LEW 2022

Aura roku 2022

Lwy będą skupione w roku 2022 na pracy, osiągnięciach, pozytywnych relacjach ze współpracownikami i budowaniem swojej drogi zawodowej. Jeśli jesteś właścicielem firmy, to najbliższy rok przyniesie jej rozwój, poszerzenie oferty, dobre kontrakty. Osoby szukające pracy mogą znaleźć stabilne i pewne zatrudnienie i pomogą w tym kontakty towarzyskie.

Finanse 

Dobre pieniądze, oj dobre i to do tego stopnia, że możecie stracić nad sobą kontrolę. Uważajcie na używki, nieodpowiedzialne zachowania i zakupy – bo finanse będą świetne, ale to co z nimi zrobicie to już inna sprawa.

Komunikacja w przeciągu roku, nauka, jaką wiedzę przyswoisz

Lwy się douczą, doszkolą, podniosą swoje umiejętności i kompetencje. Staniecie się bardziej elokwentni i będziecie bardzo dobrym towarzyszem rozmów.

Twoja rodzina

Wybieraj mądrze – tak brzmi przesłanie karty dla was w sprawach rodzinnych. Może trzeba zwrócić uwagę na priorytety a może na to z kim chcecie utrzymywać bliższe kontakty. Ponownie ostrzegam przed używkami, które mogą sprowadzić na manowce.

Twoje dzieci i to jakie przyjemności przyniosą ci najbliższe miesiące

Dzieci lwów będą radzić sobie bardzo dobrze z otoczeniem w którym się znajdą – czy to będzie szkoła, uczelnia, praca czy też np. nauka z domu. Widać dzieci mądre a więc rozumiejące to co będziecie chcieli przekazać. W przyjemnościach skupicie się na tych, które będą działać na waszego ducha, psychikę, samopoczucie.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Ogólnie nie będziecie narzekać na choroby ciała a bardziej na jakieś niedyspozycje duchowe i psychiczne. Mogą pojawić się problemy ze snem, apatia, stany depresyjne i nerwicowe.

Związki i partnerstwo

Osoby w związkach będą przechodziły przez etap oczyszczenia w relacji, powiedzenia sobie co leży na sercu ale również i wywleczenia na światło dzienne tego co boli. Niestety niektóre lwy mogą zdecydować się na rozstanie bo dokonacie podsumowania iż nic więcej z waszego związku nie da się wycisnąć.

Single będą miały okazję do wielu randek, spotkań a nawet ktoś może stać się o was zazdrosny.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Możecie poświęcić komuś lub czemuś zbyt wiele uwagi a przez to stracicie inne, ważne możliwości.

Kwestia podróżowania

Pod względem podróżowania, przemieszczania się, rok 2022 będzie dla was bardzo płodny.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Osoby rozważające zmianę pracy najpewniej jej dokonają. Osoby nie rozważające takich zmian mogą zostać postawione przed faktem dokonanym i wręcz zmuszone do szukania pracy ale wyjdzie wam to na dobre. Ci, którzy aktualnie nie pracują a chcą podjąć zatrudnienie, będą w 2022 mieli okazje do takich okresowych umów, przeplatanych z czasem przerwy.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele wesprą was i w materii i w tematach duchowych.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Lwy będą miały do załatwienia jakieś sprawy administracyjne lub urzędowe, które będą powodowały emocjonalne huśtawki – możecie mieć problem z przebiciem się przez urzędy lub będziecie wprowadzani w błąd. Trzeba to przetrzymać i zacisnąć zęby.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + jeden =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl