Horoskop LEW 2021

Horoskop LEW 2021

Horoskop LEW 2021

W najbliższym roku lwy przede wszystkim skupiają się na tym, że będą załatwiać swoje sprawy formalne i administracyjne. Widać przy was dużo papierów, dużo korespondencji, dużo ruchu i nowych informacji. Do wiosny odbędziecie również jakieś bardzo ważne rozmowy, które mogą być początkiem nowych okoliczności w waszym życiu.

Karty prognozują, że możecie być świadkami wydarzeń niespodziewanych, które w bardzo pozytywny sposób odmieniają waszą sytuację osobistą i rodzinną. Dla tych którzy oczekiwali np. narodzin dziecka, ciąży, rok 2021 może jak najbardziej przynieść takie informacje.

Niestety możecie martwić się natomiast o swoją stabilizację zawodową – jest ona nieokreślona, bez żadnych wyraźnych zmian czy też ruchu, a także będziecie mieć wrażenie że pewne sprawy są zupełnie od was niezależne – decyduje o nich ktoś nad wami i nie macie na niego wpływu. 

Bardzo możliwe że zdecydujecie się na zerwanie jakieś znajomości i zrobicie to bardzo szybko i konkretnie. Ta osoba, z którą nie będziecie chcieli utrzymywać już kontaktu od dawna była negatywna w waszym życiu.

Rok 2021 nie będzie czasem na to żeby pozwolić sobie na przyjemności i nieplanowane wydatki. Będziecie musieli mocno skupić się na tym aby wasz budżet nie został nadszarpnięty. Szczególnie panie mogą tutaj poczuć różnice jeżeli chodzi o tak zwane “drobne przyjemności” – to nie będzie czas na rozrzutność.

2021 będzie obfitował w różnego rodzaju możliwości z których trzeba będzie coś wybrać. Te wybory nie będą łatwe bo mogą być tak zwanymi wyborami życiowymi. Możliwe, że staniecie przed decyzją o przeprowadzce, o poważnej zmianie, o potrzebie określenia się w stosunku do pewnego rodzaju okoliczności. Możesz czuć się trochę zagubieni i niepewni – pytajcie doradców, kierujcie się do specjalistów, nie bójcie się prosić o rady.

W zdrowiu zadbajcie o swoją odporność. Mogą odezwać się u was choroby przewlekłe a także te wieku dziecięcego, które nieprzyjemnie dadzą się we znaki.

Praca Lew 2021

W pracy, tak jak już wspomniałam: niewyraźnie, trzeba będziecie czekać na coś i to czekanie może się bardzo wydłużać. To może być oczekiwanie na rezultat ważnych działań ale może być to również oczekiwanie na obietnice które ktoś wam złożył. Nie widać spektakularnych zmian, nie widać również abyście nie byli zadowoleni. Po prostu najbliższy rok przetrwacie. Jeśli jesteście osobami które szukają pracy to najbliższy czas powinien takie okoliczności przynieść – natomiast mogą to być raczej prace dorywcze lub chwilowe, które jednak będą mocno was angażować i będziecie mogli się w nich wykazać.

Uczucia Lew 2021

Wasze związki mogą przeżywać ochłodzenie a także mogą pojawić się w nich tajemnice i nie mówienie o czymś. Każdy z partnerów będzie miał swój własny świat którym nie będzie chciał się dzielić. Możecie odczuć oddalenia od siebie. Single będą miały szansę na spotkanie kogoś o czystym sercu i czystych intencjach. To wy będziecie musieli się zastanowić jakie wy macie intencje co do tej osoby.

Dom i rodzina Lew 2021

W sytuacji rodzinnej w waszym otoczeniu również pokazują się sekrety i tajemnice. Możecie mieć do czynienia z powrotem kogoś z przeszłości kto ponownie zechce zaakcentować swoją obecność w waszym życiu. W Waszym najbliższym otoczeniu widać czyjś daleki wyjazd. Możecie również mieć do czynienia z kimś, kto zatracił się w niedobrych dla siebie przyjemnościach – ta osoba może potrzebować waszej pomocy.

Aktywne fizycznie lwy mogą odnieść sukces na tym polu, możecie być również bardzo dobrzy w negocjacjach i bardzo przekonujący w swoich planach. Jeżeli natomiast liczyliście na to że w 2021 odsunięcie od siebie kompletnie osoby które są dla was negatywne i macie wrażenie że wysysają z was  energię, to może się nie udać w odsunąć wszystkich.

Karty rady z wyroczni mówią o tym że nic nie trwa wiecznie. Musicie przyzwyczaić się do tego że po nocy nadchodzi dzień a po burzy słońce. Wszystko płynie wszystko jest zmienne cieszcie się każdą chwilą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 − 3 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl