horoskop lew 2020

Horoskop LEW 2020

IMG_20191210_105541 (1)

Lew 2020 praca

Zmienność w pracy, bardzo możliwe że niektóre lwy podczas tego roku będą myślały nad tym aby zrezygnować z obecnego miejsca i szukać czegoś nowego. Dla innych natomiast, szczególnie dla tych którzy szukają pracy, może zdarzyć się tak że wpadnie wam tak zwana okazja od losu. Energie pokazują, że będzie to jednak rok niespokojny i obarczony wieloma niepewnymi sytuacjami.

Lew 2020 finanse

Będzie trzeba również zadbać o finanse oraz bardzo mądrze i rozsądnie planować swoje wydatki. Lwy idą w dobrym kierunku w 2020 ale te finanse mogą być jeszcze nie takie jak byście sobie życzyli. Trzeba będzie w niektórych momentach zacisnąć pasa a także powstrzymać się przed niektórymi inwestycjami. Jeżeli staracie się o jakiś kredyty to warto zadbać o wkład własny jak również przedstawić pozytywną historię kredytową z przeszłości.

Lew 2020 uczucia

W uczuciach mamy spokój ale również baczną obserwację tego co będzie się wokół Was działo. Możecie pomimo spokojnych okoliczności czuć jakiś wewnętrzny niepokój – nie czepiajcie się za bardzo swojego partnera, bo może się okazać, że problem jest w Was a nie w nim. Dla osób szukających partnera może to nie być taki rok który przyniesie wymarzonego wybranka. Owszem ktoś się może pojawić ale tylko na jakiś czas i to dlatego, że nie będzie potrafił wam dawać tego czego byście oczekiwali.

Lew 2020 dom i rodzina

Bardzo dobra sytuacja w domu i w rodzinie, możliwe również informacje o ciąży lub narodziny dziecka. Dla osób więc które planują ciąże będzie to bardzo dobry rok na to aby w końcu swoje plany realizować. Możliwe również ofertę współpracy z domownikami lub rozpoczęcie własnej działalności pod wpływem podpowiedzi od osób bliskich.

Przestrogi i ostrzeżenia Lew 2020

Uważajcie na nerwy i na swoje zachowanie ponieważ czasami może was ponieść i powiecie o jedno słowo za dużo. Uwagę również dla osób posiadających dzieci aby te nie pakował się nieodpowiedzialne towarzystwo – monitujcie z kim się dziecko zadaje.

Uda wam się w tym roku przekroczyć jakieś granice które wcześniej sobie stawialiście – pozbyć się czegoś, pójść dalej w tym co robiliście do tej pory. Będzie to czas łamania barier i sięgania wyżej.

Karta wyroczni mówi o tym żeby od czasu do czasu pozwolić sobie na zabawę i nie bycie takim poważnym. Czeka was dość odpowiedzialny rok dlatego też starajcie się znaleźć nawet chwilę na to aby odpocząć.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/03/tarot-milosny/


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 2 =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl