Horoskop KOZIOROŻEC 2022

Horoskop KOZIOROŻEC 2022

Aura roku 2022

Koziorożce w roku 2022 będą asertywne i konkretne, rok przyniesie wam dużo planowania i nowych pomysłów. Może być czuć od was chłód ale za to będziecie postrzegani jako osoby prawdomówne, opanowane i mające wszystko pod kontrolą.

Finanse 

Trudności finansowe, niespodziewane wydatki, szczególnie związane z awariami lub uszkodzeniami. Wasze finanse będą żyły własnym życiem dlatego tak ważne będzie planowanie i przewidywanie.

Nauka

Koziorożce zaczną dostrzegać skutki wcześniejszych życiowych lekcji i uznacie, że warto było czekać na to, aż to czego się nauczyliście przyda się wam w życiu. Cierpliwość będzie dla was najważniejsza.

Twoja rodzina

Wiadomości nowym związku, miłości, narodzinach w domu. Będziecie dobrze dogadywać się z rodziną, pojawią się pozytywne emocje i uczucia.

Przyjemności

Warto będzie korzystać z uwagi jaką będziecie wokół siebie roztaczać i przyjemność da wam jakiś rodzaj władzy lub możliwość przekazywanie innym swojej wiedzy. Karty wskazują również, że przyjemne będzie dla was obserwowanie rezultatów pracy fizycznej włożonej w siebie lub swoje otoczenie.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Niezbędne badania i przeglądy – to warto zrobić. Możecie mieć konieczność wizyt lekarskich lub nawet badań szpitalnych. Uwaga na kwestię ubezpieczenia zdrowotnego – sprawdźcie sobie czy wszystko macie tak jak powinno być.

Związki i partnerstwo

Koziorożce w związkach mogą rozglądać się za kimś jeszcze. Niekoniecznie po to by wejść w romans ale po to aby potwierdzić swoją atrakcyjność. Jeśli masz niedosyt od strony partnera i nie zapewnia cię o uczuciach, spowodowanie małej zazdrości może w tym pomóc.

Single będą tkwić w przeszłości i możliwe, że stare sprawy, z minionych związków, ponownie wyjdą na światło dzienne a wcale byście tego nie chcieli. Możecie zostać przez kogoś rozliczeni i podsumowani.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Zaślepienie i widzenie tylko jednej strony medalu może okazać się zgubne.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Pracującym koziorożcom będzie dobrze w tym co robicie, będziecie czuć bezpieczeństwo i wygląda na to, że wasza praca będzie doceniona i niezagrożona. Osoby szukające pracy mogą wyjechać, szukać gdzieś dalej, zdecydować się na poważne życiowe zmiany związane z pracą i będzie to dla was opłacalne.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Niestety przyjaźnie koziorożców mogą przechodzić kryzys i próbę, po której niejedna znajomość się zakończy.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Koziorożec przede wszystkim będzie rodzinny i to rodzina będzie dla was wsparciem. Jeśli myślisz o jej powiększeniu: działaj. Los powinien pomóc tym, którzy mają w rodzinie jakieś spory, niesnaski – zjednoczy, uspokoi, wprowadzi ład i harmonię.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + dwanaście =