Horoskop KOZIOROŻEC 2021

Horoskop KOZIOROŻEC 2021

Rok 2021 będzie dla koziorożców ważny pod względem tego, że pojawią się wydarzenia losowe, od was niezależne, z którymi będziecie musieli przejść do porządku dziennego. Te wydarzenie mogą skłonić was do sięgania w tematy ezoteryczne, szukania odpowiedzi: dlaczego, po co, jakie jest źródło danej sytuacji. To może być dla was rok przełomowy kiedy to zrozumiecie, że są sprawy nad którymi nie możemy zapanować, pewne aspekty dzieją się dlatego, że nadchodzi ich czas i miejsce a my możemy pozostać tylko ich obserwatorem.

Będziecie mogli liczyć na wsparcie waszych znajomych, przyjaciele odegrają u was ogromną rolę i już na wiosnę będą aktywnie uczestniczyć w waszym życiu. Możecie być również pewni, że ludzie, którzy będą lojalni i którym możecie zaufać, zostaną z wami w 2021. Trzeba jednak pamiętać: przyda się wam gruba skóra i bycie odpornym na różnego rodzaju ludzkie zagrania – bo zazdrośnicy nie będą bezczynni.

W domu i rodzinie możecie spodziewać się harmonii i szczęścia, będziecie upiększać swoją przestrzeń. Wielu z was otrzyma coś cennego związanego z rodziną a być może również będziecie mieli ochotę obdarować kogoś czymś co sami będziecie wykonywać.

Możecie obawiać się zmian, które dotyczą w tym momencie każdego z nas, karty jednak zaznaczają, że te obawy niekoniecznie będą uzasadnione, tak jakbyście za mocno skupiali się na czarnych myślach co nie będzie potrzebne. Bierzcie jednak pod lupę nowości w swoim otoczeniu, jakieś super mega okazje, które będą wydawać się podejrzane – istnieje ryzyko iż wchodząc w coś bez przemyślenia, stracicie pieniądze lub coś cennego.

Osoby, które ma 2021 planowały jakieś sprawy z nieruchomościami, przeprowadzkę, szukanie miejsca dla siebie – powinny w 2021 roku zrealizować swoje oczekiwania. Pokazują się karty, które mówią o zakończeniu poszukiwania dla siebie domu. Będziecie za to rozpoczynać ożywione życie w mediach społecznościowych i widać u was bardzo dużo komunikacji na zasadzie maili, sms’ow, komunikatorów internetowych itp. Wygląda więc na to, że idąc za aktualnymi trendami, wiele osób przeniesie swoją aktywność na płaszczyznę online.

W zdrowiu zwracajcie uwagę na drogi oddechowe, gardło, krtań a także na jakość snu i odpoczynku.

Praca i finanse koziorożec 2021

Pracujące Koziorożce będą czuły się bezpiecznie i stabilnie. 2021 może przynieść u was okres dużej kreatywności, płodności pomysłów, będziecie czuć się w tym co robicie jak ryba w wodzie. Możecie rozpocząć biznes lub duże projekty, które będą bardzo obiecujące. Będziecie postrzegani również jako specjaliści w tym co robicie a praca nie przysporzy wam trudności. Osoby szukające pracy w 2021 mają ogromne szanse na jej znalezienie. Widać wiele spotkań, rozmów, finalnie podpisanie umowy i rozpoczęcie zatrudnienia w dobrej atmosferze. Nie zniechęcajcie się więc i szukajcie.

Miłość koziorożec 2021

Osoby w związkach mogą przeżywać kryzysy mniejsze lub większe. Dla niektórych z was 2021 przyniesie rozstania, ale takie, które czuliście że nadejdą. Wiele trzeba będzie zrobić i zakończyć, kompromisy i rozmowy będą naprawdę ważne. Pamiętać trzeba, że rozstanie czasami jest jedynym wyjściem jeśli chcemy zaznać spokoju. Pomimo tego, że karty wskazują trudności dla związków, to jednak te, które przetrwają, będą odkrywać siebie na nowo: związki mogą ewoluować, zmienić się na lepsze, wejść na wyższy, dużo lepszy poziom. Single będą miały okazje wejść w relacje z kimś bardzo dynamicznym, pełnym seksapilu, szybkim, konkretnym chociaż trochę roztrzepanym. Może więc was czekać gorący romans i niebywała przygoda!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =