Horoskop BYK 2022

Horoskop BYK 2022

Aura roku 2022

Będziecie bardzo racjonalni i mocno stąpający po ziemi. Inteligencja, wiedza, prawo, przepisy, reguły i wytyczne – tym będziecie się kierować w roku 2022. Byki mogą mieć do czynienia z jakimiś sprawami administracyjnymi lub sądowymi co do których będziecie musieli się przygotowywać. Wsparcie zyskacie ze strony doświadczonych osób i specjalistów.

Finanse 

Wydatki i sprawy finansowe skupią się u was przede wszystkim na domu jako nieruchomości, budynku, najbliższym otoczeniu mieszkalnym. Możliwe wydatki na remonty, upiększanie, zmianę aranżacji. Będziecie finansowo stabilni i zadowoleni. 

Komunikacja w przeciągu roku, nauka, jaką wiedzę przyswoisz

Bardzo dobre relacje z ludźmi i komunikacja, będziecie czerpać przyjemność z przebywania z innymi. Otoczycie się również takimi osobami, które po prostu będą na was działać pozytywnie. Wiele byków będzie zgłębiać tematy ezoteryczne, wiedzę tajemną, zainteresuje się różnego rodzaju tematami z pogranicza światów. Wróżby, magia, prawo przyciągania bedą towarzyszyć wam każdego dnia.

Twoja rodzina

Jeśli byliście z kimś w sporze, to rok 2022 przyniesie impas ale też i uspokojenie. Możecie być głusi na argumenty innych, rodzina powie, że upieracie się za bardzo w swoim zdaniu i poglądach. Ogólnie jednak relacje rodzinne będą poprawne.

Twoje dzieci i to jakie przyjemności przyniosą ci najbliższe miesiące

Jeśli posiadasz dzieci to sprawy z nimi związane będą dziać się bardzo szybko: możesz otrzymać jakieś informacje lub korespondencję związaną z dziećmi, którą trzeba będzie szybko wyjaśniać. Jeśli planujesz ciąże niestety, może się okazać, że plany nie będą udane – warto rozważać inne możliwości, może bardziej naturalne lub trzeba mniej nacisku na ten aspekt. 

Przyjemności jakie da rok 2022 to przede wszystkim uznanie w oczach innych i to, że możecie być stawiani dla kogoś na wzór.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Zadbajcie o nogi i przede wszystkim patrzcie pod nie jak chodzicie, możliwe uszkodzenia, skręcenia lub złamania. Mogą pojawić się również jakieś reperkusje już przebytych chorób oraz choroby charakterystyczne dla wieku dziecięcego, które w wieku dorosłym przysparzają problemów.

Związki i partnerstwo

Single mające nadzieję, na jakąś obiecującą relacje mogą się rozczarować. Jeśli już kogoś poznaliście i zastanawiacie się co dalej, to karty pokazują zakończenie. Z drugiej strony single mogą zmienić swoje podejście do spraw uczuciowych, zacząć działać zupełnie inaczej a to oznacza znowu, że otworzycie sobie nowe możliwości.

Byki w związkach mogą mieć tendencję do rozpamiętywania przeszłości a przez to nie będziecie zauważać pozytywnych aspektów tego co dzieje się w waszym życiu. Co było minęło, doceńcie to co macie.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Byki mogą źle zainwestować swoje zainteresowanie, uczucia lub finanse i przez to poczujecie w swoim życiu niedosyt i brak.

Kwestia podróżowania

Podróże mogą być krótkie lub nastąpią w nich zmiany albo nawet będą one nieudane, nie dojda do skutku. Karty doradzają jak najmniej podróżowania dla byków w 2022.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Do pracy zawodowej będziecie podchodzić emocjonalnie i będziecie działać tak, aby otoczenie odbierało was dobrze. Mając swoją działalność będziecie kuszący i atrakcyjni – możecie spodziewać się fajnych relacji z klientami i nowych propozycji współpracy. Byki pracujące dla kogoś będą zadowolone, nawet otrzymacie pochwałę. Te byki, które szukaja pracy, pokazują się w pracach fizycznych, zręcznościowych, wymagających aktywności i sumienności – oczywiście możliwość znalezienia pracy na stałe jest bardzo prawdopodobna.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Możecie spodziewać się oddania, wsparcia, pokrzepiających słów i pomocy kiedy będziecie w potrzebie.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Możesz przez swoje zachowanie odtrącić pomoc lub ważną okazję, której później będziesz żałować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl