horoskop 2021 tarot

Horoskop BYK 2021

Horoskop BYK 2021

Byki w 2021 skupią się przede wszystkim na tym by swoje miejsce na ziemi uczynić bezpiecznym i trwałym. Możecie mieć chęć inwestowania w dom, mieszkanie, remonty, udogodnienia – wszystko to co poprawi Wasz komfort. Uważajcie jednak, bo zatracenie się w materii nie będzie działało dobrze na Waszą duchowość i samopoczucie. Dobrze byłoby częściej znajdować czas na wyciszenie a także stosować oczyszczenia energetyczne.

Byki w przeciągu kilku miesięcy mogą stoczyć konkretną walkę i pokłócić się o sprawę dla siebie dobrą. Pójście z kimś na noże – tak, to bardzo możliwe. Niewykluczone również, że ta sprawa będzie dotyczyła waszego domu i tematów rodzinnych. Może dojść nawet do tego, że kłótnia przerodzi się w otwartą walkę, niechęć i zerwanie kontaktów.

W domu byki w 2021 roku mogą być uczestnikami nagłego wydarzenia – uważajcie więc na siebie i przestrzegajcie bliskich bo pośpiech, roztargnienie nie są dobrym doradcom.

Podobnie jak u baranów, byki będą narażone na wszelkiego typu choroby przekazywane z człowieka na człowieka – trzeba więc rozważyć drogi byku w jaki sposób jesteś w stanie unikać tłumów i jak się zabezpieczać jeśli tych tłumów uniknąć nie możesz. Dobra wiadomość dla osób, które chorowały na coś przewlekłego, ciągnącego się od dłuższego czasu: ten rok powinien przynieść dla Was ulgę.

Jeśli jesteś bykiem, który boi się trudnych rozmów, karty wskazują, że możesz ich w tym roku nie uniknąć a wręcz ich ilość może być mocno nasilona. Jeśli nie ty sam to inni ludzie będą starali się wciągnąć cię w kluczowe sprawy, ciężkie, wymagające wysiłku i zaangażowania – byk będzie więc obciążony zadaniami.

Horoskop BYK 2021 – najważniejsze dziedziny życia

Praca byk 2021

Niestety, pokazuje się strata i problemy które będą szły z zewnątrz i na które byk nie będzie miał żadnego wpływu. Los, karma, przeznaczenie, sprawy nie do uniknięcia i dziejące się bez naszej ingerencji – to wszystko może spotkać byka w sprawach zawodowych. Ale: czasami jest tak, że jak wszystko się sypie to znaczy, że w końcu zaczyna się układać. Nie miej byku do siebie pretensji bo na pewne sprawy w swoich historiach zawodowych to nie ty będziesz miał wpływ tylko opatrzność i wszechświat.

Miłość i uczucia byk 2021

Bez zmian dla byków ale możecie mieć wrażenie, że chcielibyście czegoś więcej a świat wiąże wam ręce. Karty pokazują jednak, że przy odrobinie własnych chęci, byki mogą wprowadzić nową jakość w swoje życie uczuciowe: spełniać fantazje, otworzyć się na nowe, pokazać o czym marzą. Nie będzie to jednak rok pełen fajerwerków a raczej przeczekania bo możliwości np. co do spotkań, randek, spontanicznych wypadów, będą ograniczone.

Dom i rodzina byk 2021

Starsze osoby w domu byka będą wymagała większej uwagi, pomocy, wsparcia. Możecie ten fakt wykorzystać do tego aby się czegoś ważnego nauczyć. Będziecie również często kontaktować się z rodziną, rozmawiać ale niestety, w dobie koronawirusa, mogą to być w przeważającej większości rozmowy telefoniczne i wirtualne. Będziecie mieli okazje do pojednania z kimś bliskim.

Myśl przewodnia dla byków na 2021: wyrzuty sumienia to droga do wybaczenia.

Zobacz również: Horoskop partnerski

Horoskop BYK 2021 – by Irmalia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × dwa =