Horoskop bliźnięta 2022

Horoskop BLIŹNIĘTA 2022

Aura roku 2022

Nerwowa, możecie mieć konieczność udowodnienia, że coś Wam się należy lub macie racje. Liczne spory wokół was oraz konkurencja, mogą sprawić, że poczujecie się niepewnie.

Finanse 

Dobre, z możliwościami na dobre inwestycje. Bliźnięta mogą otrzymać nagrodę, uznanie, bonifikatę finansową lub dodatkowe wynagrodzenie.

Komunikacja w przeciągu roku, nauka, jaką wiedzę przyswoisz

Dzięki sile woli i upartości będziecie mogli wywalczyć sobie to co chcecie, ważne aby jasno się komunikować. Czasami może trzeba będzie podnieść głos? Nauczycie się podzielności uwagi i robienia kilku spraw na raz w jednym czasie.

Twoja rodzina

W rodzinie wiele spraw do załatwienia więc ustalcie sobie priorytety i to, co chcecie zrobić najpierw a co może poczekać. Dużo zakupów, prezentów, obdarowywania – wygląda na to, że będziecie aktywni na polu rodzinnych uroczystości.

Twoje dzieci i to jakie przyjemności przyniosą ci najbliższe miesiące

Bliźnięta posiadające dzieci będą nieugięte, trudno będzie z wami negocjować, dzieci mogą się skarżyć, że jesteście uparci i nie słuchacie. Bezdzietne bliźniaki odłożą plany powiększania rodziny. 

Zgłębicie natomiast wiedzę i przyjemność przyniesie wam nauka i znalezienie sobie kogoś, na kim będziecie mogli się wzorować. Podniesiecie swoje wibracje.

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

Zwracajcie uwagę na kości, ręce oraz zadbajcie o wzrok.

Związki i partnerstwo

Single będą roztrząsać przeszłość, wracać do tego co było – to utrudni wam znalezienie nowego dobrego związku.

Dla osób będących już w związkach karty zapowiadają wspólne podróże i znalezienie wspólnych zainteresowań. Nie jest jednak wykluczone również otworzenie się was lub waszych partnerów na nowe możliwości – ktoś może się kręcić obok i wyrażać swoje zainteresowanie.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Spory i kłótnie mogą nabrać wielkich rozmiarów, uważajcie na to co mówicie, czasami lepiej ugryźć się w język.

Kwestia podróżowania

Bliźnięta podróżujące mogą mieć pokrzyżowane plany z przyczyn od was niezależnych a odgórnych. Uwaga również na zmiany w podróżach, odwołane loty, przeniesienia i anulowanie usług. Ogólnie niesprzyjający czas dla was na dalsze wyjazdy.

Praca, kariera i działalność zawodowa

Bliźnięta pracujące mogą zostać poddawane kontrolom lub będzie oceniana wasza praca. Te osoby, które mają umowy czasowe, mogą spodziewać się stałego zatrudnienia. Jeśli macie na swoim koncie jakieś przewinienia – niestety będą ich konsekwencje.

Bliźniaków szukających pracy czekają rozczarowania, które będą wynikały z niepomyślnych rozmów.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele będą dla was inspiratorami i inicjatorami pomysłów. Możecie liczyć na nich jeśli będziecie mieli do rozwiązania jakiś problem.  Będą również pomocni kiedy los coś wam utrudni.

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Karty wskazują, że w czymś możesz się poddać ponieważ uznasz, że nie masz już siły na walkę, że pora coś zakończyć i odejść. Czasami jest to n

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + dwanaście =