horoskop 2021 tarot

Horoskop BLIŹNIĘTA 2021

Horoskop bliźnięta 2021

Osoby spod znaku bliźniąt w 2021 będą musiały przede wszystkim mocno skupić się na tym, aby nie przegapić ważnych dla siebie okazji. To mogą być ważne oferty, umowy a może osoby z waszego otoczenia, które będą miały potencjał na to by stać się kimś istotnym a wy….. wy tego nie zauważycie.

Możecie mieć tendencję do obrażania się i strzelania przysłowiowego focha – a po co? Nie lepiej to czasami zacisnąć zęby i cos przemilczeć? Zastanówcie się jak długo wasze otoczenie wytrzyma jeśli będziecie wciąż mieć o coś pretensje.

Bardzo mocno pilnujcie swoich finansów w 2021, bo wygląda na to, że ktoś zechce wykorzystać to, że będziecie nieostrożni i może się to stać naprawdę szybko – 3 miesiące i strata finansowa na horyzoncie. Bądźcie również sprytni w inwestycjach – może na czymś będzie się dało oszczędzić? Szukajcie informacji, poznajcie swoje prawa.

Bliźnięta w 2021 w zdrowiu uwaga na sprawy kości, kręgosłupa, a także na jakieś drobne stany zapalne, do których sami dopuścicie z uwagi na ich zbagatelizowanie. Będziecie również stawali w obliczu konieczności pomocy komuś z waszej rodziny, domu.

No a w domu zmiany, zmiany, zmiany. Energie kart skupiają się na nowym początku, przejściu z jednego etapu na drugi i na tym, że pewne historie będą już przeszłością. Sami zobaczycie jak energie te zrealizują się w waszym życiu.

Osoby w związkach i bliskich relacjach mogą doznać nieprzyjemnego rozczarowania ze strony swojej połówki, ale mam wrażenie, że możecie zdawać sobie sprawę z tego, że coś od dawna wisiało w powietrzu. Karty pokazują również niepewność związaną z jakąś zmianą miejsca – tak jakbyście nie wiedzieli do końca czy to się wam uda albo czy w ogóle, w dobie tego co dzieje się obecnie w kraju, będzie to realne. Nie przejmujcie się jednak za nadto: widać, że doskonale będziecie radzić sobie w zastanej rzeczywistości jakakolwiek by ona nie była.

Horoskop BLIŹNIĘTA 2021 – najważniejsze dziedziny życia

Praca bliźnięta 2021

Nauka, nauka, nauka, nauka – to będzie wyzwaniem dla bliźniąt w sprawach zawodowych. Będziecie podnosić swoje kwalifikacje, szkolić się, pokazywać co umiecie a także będzie poddawani sprawdzianom, egzaminom i ocenie. Będzie nerwowo, owszem, jednak pracodawca inwestując w waszą wiedze, będzie chciał sprawdzić czy inwestycja była dobra.

Dla osób szukających pracy dobre wiadomości przyjdą w okresie zimy i wiosny. Możecie bywać na licznych rozmowach.

Jeśli prowadzisz swoją firmę, działalność – czas się pokazać, zareklamować, przyciągać więcej klientów!

Miłość i uczucia bliźnięta 2021

Będą pojawiać się uczucia i emocje z którymi wcześniej się nie spotkaliście: to może być nowa miłość, odkrycie czegoś nowego w swoim partnerze, przeżywanie drugiej młodości a może ktoś zaskoczy was na tyle, że sami nie będziecie wiedzieli jak się zachować.

Osoby planujące powiększenie rodziny powinny być zadowolone, gorzej jeśli nie planujecie – bo tutaj może pojawić się niespodzianka.

Dla singli dobry rok na poznawanie ale czy na dłuższy związek? Raczej na miłe spędzanie czasu.

Dom i rodzina bliźnięta 2021

Karty wskazały „studnie życzeń” – więc wasze sprawy domowe i rodzinne będą wymagały wyproszenia sobie czegoś u sił wyższych. To może być prośba za pomocą modlitwy, drobnego daru, afirmacji – zgodnie z tym co preferujecie i jakiego rodzaju czynności lubicie wykonywać. Karty pokazują również, że sprawy rodzinne mogą się wam niestety pokomplikować i trudno będzie dość do porozumienia między członkami rodziny.

Myśl przewodnia dla bliźniąt na 2021 rok: Akceptuj miłość.

Zobacz również: Horoskop partnerski

Horoskop BLIŹNIĘTA 2021 – by Irmalia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 18 =