IMG_20191204_102014

Praca bliźnięta 2020

Stabilna i dająca poczucie bezpieczeństwa praca. Powolny wzrost ale taki który nie sprawia że czujemy się niepewnie i nerwowo. Dla osób szukających pracy okazja do znalezienia czegoś na dłużej z obiecującymi rokowaniami. Z biegiem czasu możliwość awansu i zdobywania stabilnej pozycji zawodowej.

Finanse bliźnięta 2020

Finanse przyprawiające o zmartwienia. Przy odpowiednio podjętych krokach i odpowiednim zarządzaniu budżetem bliźniaki są w stanie poukładać sobie sprawy finansowe pozytywnie dla siebie. Mniej przemyśleń a więcej konkretnego działania. Być może trzeba będzie pokombinować aby uzyskać coś dla siebie.

Uczucia bliźnięta 2020

Namiętność, energia i seksualność w uczuciach. Dla osób w związkach może pojawić się jakieś rywal lub rywalka dlatego też dbajcie o siebie, doceniajcie swoich partnerów. Dla osób samotnych pojawia się osoba która może zawrócić im głowie ale może być nie gotowa do stałego związku a raczej do romansu. Dużo erotyzmu w najbliższym roku.

Dom i rodzina bliźnięta 2020

Dużo wiadomości związanych z domem i z rodziną. Korespondencje, maile, sms-y, aktywność. Być może ktoś będzie próbował ingerować w waszej relacji rodzinne a wy będziecie starali się przed tym bronić. Unormowanie spraw związanych z jakimś rozczarowaniem i pogodzenie się z nim. Wiele z bliźniąt przejdzie na nowy etap jeżeli chodzi o swoje podejście do problematycznych spraw. Zdacie sobie sprawę z tego że jesteście w stanie je pokonać i rozwiązać i odsuniecie od siebie toksycznych ludzi.

Karta wyroczni mówi że ten rok przyniesie wam niespodziewany wiadomości na które mogliście długo czekać. Może to być kontakt osoby z przyszłości, może to być również odnowienie relacji która była dla was niegdyś bardzo ważna ale zakończyła się. Coś już w tym momencie t do was zmierza i tylko kwestią czasu jest kiedy to otrzymacie.

Horoskop bliźnięta 2020 – by Irmalia.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

horoskop bliźnięta 2020
Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 20 =

horoskop kwiecień tarot

Horoskop na kwiecień już dostępny!

Film - kliknij i przejdź do mojego kanału.