Horoskop 2022 tarot

Horoskop BARAN 2022

Aura roku 2022

Barany zwolnią, będą wiele analizować i brać pod uwagę wszystkie “za” i “przeciw”. Często będziecie zastanawiać się gdzie jesteście i co dalej. Nie będziecie podejmować szybkich decyzji, więcej stagnacji, czekania, wypatrywania odpowiedniego momentu. Dodatkowo pozbędziecie się zbędnych przedmiotów.

Finanse 

Jeśli masz długi, kredyty, coś do spłaty, to możesz czuć na sobie presję i nacisk aby jak najszybciej się z nimi uporać. Barany będą powstrzymywać się przed nieplanowanymi wydatkami a także będziecie oszczędnie – każdy zakup będzie przemyślany i poprzedzony analizą. Nie pożyczajcie nikomu pieniędzy a wchodząc w spółki lub biznesy dobrze przeanalizujcie czy to się będzie opłacać.

Komunikacja w przeciągu roku, nauka, jaką wiedzę przyswoisz

Barany będą służyć dobrym słowem i pomocą, możecie nawiązać nowe znajomości, dużo rozmawiać szczególnie o sprawach rodzinnych. Nauczycie się również reperować, naprawiać, doprowadzać do używalności rzeczy ze swojego otoczenia. 

Twoja rodzina

Możecie poczuć się przez kogoś wykorzystani lub wręcz oszukani. Napięte relacje rodzinne i trudne rozmowy. Z niektórych sytuacji wyjdziecie zwycięsko ale to nie przyniesie wam radości. Możliwe sprawy administracyjne, sądowe lub majątkowe związane z rodziną.

Twoje dzieci i to jakie przyjemności przyniosą ci najbliższe miesiące

Barany posiadające dzieci zauważą, jak szybko mija czas. Będziecie aktywni na polu rodzicielskim a dzieci chętnie będą z wami odkrywały świat. Możecie stać się takim rodzicem przewodnikiem – wiele będzie zależeć od waszej inicjatywy. Niestety pozwolicie sobie na nie wiele przyjemności ponieważ zbyt dużo obowiązków weźmiecie na swoje barki…

Zdrowie fizyczne i samopoczucie

W zdrowiu uważajcie na układ oddechowy, gardło, wzmacniajcie swoją odporność. Panie mogą mieć problemy miesiączkowe a także ze skórą i włosami oraz problemy ze snem, które wpłyną negatywnie na samopoczucie.

Związki i partnerstwo

Barany single na swojej drodze mogą spotkać kogoś zupełnie nowego i rozpocząć tym samym nowy związek. Osoby w parach będą doceniać swoje drugie połówki ale uwaga, na horyzoncie może pojawić się rywal lub rywalka. Zauważajcie kiedy partner wyciąga do was rękę – wtedy unikniecie rozczarowania.

Jakie zagrożenia mogą mieć miejsce, niebezpieczeństwo na twojej drodze

Uwaga na interesy, które nie będą się układać z powodu złego zorganizowania się i dogadania między ludźmi.

Kwestia podróżowania

Będziecie mało podróżować z uwagi na finanse, niektóre barany natomiast wyjadą aby właśnie finanse podreperować (np. wyjazd zarobkowy).

Praca, kariera i działalność zawodowa

Barany czynne zawodowo będą miały okazje do zmiany pracy lub rozpoczęcia czegoś nowego. Sprawy będą dziać się bardzo szybko. Ci którzy szukają pracy, mogą dostać atrakcyjną ofertę wartą przemyślenia. To będzie coś zupełnie nowego i możecie się wiele nauczyć.

Czego możesz spodziewać się po swoich przyjaciołach

Przyjaciele baranów będą wierni i będą strzec waszych tajemnic. Możecie być spokojni i zaufać im. 

Czego nie unikniesz, to być musi, to da ci los

Ostrzeżenie z kart: uwaga na kradzież, oszustwo, złodziei, szczególnie przy sprawach, które wymagały długiego oczekiwania (np. inwestycje, lokaty, budowy, waluty itp.).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 19 =