horoskop ryby 2020

Horoskop 2020 RYBY

Horoskop 2020 RYBY

Praca ryby 2020

Karty wyraźnie wskazały, że w pracy mogą czekać was liczne podróże a nawet emigracja w poszukiwaniu zatrudnienia. Sprawy mogą się jednak ciągnąć, być odwlekane, tak samo ważne dla was decyzje. Dla niektórych z was będzie to również rok kiedy zdecydujecie się na poważne zmiany zawodowe.

Finanse ryby 2020

Dla ryb w 2020 finanse będą dobre i pozytywne, ale musicie uważać na rozrzutność i takie lekkie traktowanie pieniądza. Może się zdarzyć, że dokonacie jakiegoś zakupu pod wpływem emocji i chwili i będziecie z niego niezadowoleni. Lwią część waszych finansów mogą pochłonąć po prostu dzieci i wydatki związane z nimi.

Uczucia ryby 2020

Rewelacyjna karta w uczuciach mówiąca o miłości i wielkim szczęściu. Związki będą przeżywały więc odrodzenie uczuciowe i starajcie się pielęgnować jak najdłużej ten stan. Osoby samotne będą miały wielką szansę na spotkanie kogoś i może to być okres wiosenny i letni.

Dom i rodzina ryby 2020

Informacje o starszych osobach a także ważne rocznice – to zaznaczyło się dla was w roku 2020. Może seniorzy rodu będą świętować poważną, okrągłą rocznice swojego małżeństwa. Tak czy inaczej: ważne informacje rodzinne dotyczące starszych osób.

Wyrocznia ryby 2020

Karty rady i wyroczni kładą nacisk na to, abyście nie robili niczego bez wcześniejszego przygotowania czy przemyślenia. Kładźcie stabilne fundamenty pod to co robicie, róbcie też swoją robotę dokładnie i dobrze od postaw, bo czasami jedno niedociągniecie, niedopilnowanie sprawy, spowoduje, że cała misterna konstrukcja może runąć.

Uwaga również na sprawy prawne i finansowe – niech nie przychodzi wam do głowy naginanie przepisów, bo może się to okazać zgubne.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/06/10/poprzednie-wcielenia-tarot/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − jeden =

Tarot na NOWY ROK!

KOSZT 100 PLN

Rozkład możesz zamówić tutaj: KLIK lub wysyłając maila: irmalia@wrozka.info.pl