Czytanie na nów w skorpionie

Czytanie na nów w skorpionie 28 października 2019

IMG_20191028_102424

Co takiego przyniesie nam nowy cykl księżycowy jak również i sam nów?? Czego się pozbyć, co kontynuować a co będzie dobre do tego aby zacząć? Zapraszam na czytanie z kart tarota!

Posłuszeństwo

Aura i klimat najbliższych 30 dni…. Może tutaj chodzić o to, abyśmy z pokorą traktowali swoje otoczenie ale mam wrażenie, że bardziej w odniesieniu do przyrody, matki ziemi, niż wydarzeń np. politycznych czy społecznych. Wykorzystałam specjalnie jedną kartę wyroczni aby wskazała nam ogólną aurę nowego cyklu a ta wyrocznia mocno powiązana jest z żywiołami i szacunkiem do naszej planety.

Król buław wskazuje, że miesiąc będzie energetyczny i aktywny, ale również oparty o dobre planowanie. To postać reprezentująca i dobrego stratega, kogoś kto nie poddaje się łatwo przeciwnościom losu, jak również i aktywnego działacza i osobę wdrażającą swoje plany.

Jak możemy poddać się jego energii? 7 Mieczy sugeruje aby korzystać z niej w pełni, nawet czasami „wślizgując” się w ostatnim momencie np. w jakieś akcje, przedsięwzięcia czy chociażby uroczystości. Bądźmy przebiegli i aktywni, wykorzystujmy co się da aby po prostu mieć z tego korzyść.

Co nowego się pojawi? Możliwe, że ważna dla nas osoba. Dla niektórych w postaci partnera, dla innych w postaci ojca, jeszcze innych szefa. Ta osoba może mieć dla nas ważne znaczenie w nadchodzących dniach, z jej zdaniem będziemy się liczyć.

Czy jest coś o czym mamy wiedzieć? Tak, karty wskazały, a mówi o tym 6 Mieczy, że powinniśmy liczyć się z przejściem w nowe etapy naszego życia. To będzie ważny miesiąc, coś może się u nas zmienić, od czegoś może nam się udać uwolnić.

Zacznijmy bardziej empatycznie i z większą sympatią odnosić się do ludzi, ale też i tak jak wspomniałam: do matki ziemi. Zacznijmy również łagodniej się prezentować, koniec uszczypliwości i bycia outsiderem. Teraz nadszedł czas na sympatię i zdobywanie uznania tłumów.

Ceńmy się również, znajmy swoją wartość i odpowiednio ją wyceniajmy. Nasz czas poświęcony na naukę, poznawanie i doświadczanie w końcu niech zacznie przynosić wymierne gratyfikacje finansowe.

Trzeba będzie również zadbać o odpoczynek: nasze ciała będą domagać się uwagi i pozwolenia im na regeneracje.

Wszystkiego najlepszego na dzisiejszy nów i nowy miesiąc księżycowy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =