IMG_20191219_103045

Skorpion praca 2020

Sytuacja w pracy jest dla skorpionów może być w roku 2020 dość napięta. Skorpiony mogą być rozliczane ze swoich osiągnięć, może zostać również przeprowadzona jakaś ocena ich dotychczasowych poczynań. Muszą się więc nastawić na to aby zaprezentować się z jak najlepszej strony, a z przeszłości jeżeli bywały jakieś sytuacje, które nie stawiały ich w dobrym świetle, to postarać się w jakiś sposób je ukryć. Wiele ze skorpionów może również w nowym roku myśleć nad zmianą pracy i rok ten może tą zmianę przynieść. Dla osób które nie pracują najbliższy rok może przynieść prace okresowe, dorywcze lub sezonowe. Ciężko będzie takim osobom znaleźć stałe zatrudnienie z uwagi na to, że pracodawcy mogą nie planować długotrwałych działań rekrutacyjnych.

Finanse skorpion 2020

W finansach u skorpionów również bardzo różnie – będą chwilę kiedy to finanse będą układały się doskonale a także momenty zaciskania pasa. Wszystko będzie zależało od tego w jakich warunkach będziecie pracować a także od wypłacalności pracodawcy czy innych instytucji. Ważną informacją jest to że może sprzyjać wam los więc jak najbardziej skorpiony która mają smykałkę do gier losowych mogą w 2020 coś wygrać.

Uczucia skorpion 2020

Romantyczne chwile w związkach, dużo randek, okazywanie uczuć, dzielenia się swoimi intymnymi chwilami – związki skorpionów mogą przeżywać więc drugą młodość. Uwaga jednak bo może pojawić się również rywal lub rywalka. Dla osób samotnych i poszukujących partnera na pewno znajdzie się osoba która będzie dla was interesująca. Również tutaj karty pokazały randki, spotkania i bardzo przyjemne chwile. Niekoniecznie to osoba będzie na stałe ale jeżeli będziecie chcieli ją zatrzymać postarajcie się od razu określić wasze oczekiwania.

Rom i rodzina skorpion 2020

W domu i w rodzinie będziecie brać na siebie bardzo wiele obowiązków co może być dla was w pewnym momencie przytłaczające. Może być tak że rodzeństwo, rodzice będą prosić was o wiele pomocy a wy nie odmówicie. Również jakieś sprawy domowe związane z finansami mogą spaść na wasze barki i to wy będziecie osobą która będzie załatwiać sprawy rodzinne i weźmie je sobie najbardziej do serca.

Rady i ostrzeżenia oraz wyrocznia

Karty wyroczni wskazują, że mogą nadejść takie momenty kiedy to trudno będzie dogadać się z otoczeniem. Może będzie potrzeba pewnego rodzaju odsunięcia się od sprawy i zatrzymania po to aby nabrać do niej dystansu. Chwilowe oziębienie w relacjach towarzyskich również jest czymś co może spotkać skorpiony w 2020 roku. Możecie być odbierani trochę jak ktoś obcy i wyalienowany. Wy również możecie nie chcieć uczestniczyć w życiu towarzyskim a raczej poświęcić swój czas na rozwój wewnętrzny.

Uważajcie również na zdrowie, szczególnie okres zimowy i wiosenny ponieważ mogą towarzyszyć ma przeziębienia. Ubierajcie się ciepło spróbujcie przede wszystkim chronić swój układ moczowy czyli nerki i dolną część pleców. Będziecie mogli liczyć na wsparcie finansowe z od osób bliskich w momentach kiedy będzie ciężko natomiast nie wpadajcie w panikę i nie podejmujcie decyzji pod wpływem emocji.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/06/10/poprzednie-wcielenia-tarot/


Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + three =