IMG_20191208_123412

Praca rak 2020

Dla Raków rok 2020 będzie okresem kiedy to mogą być poddawane egzaminom i sprawdzianom w swojej pracy. Możecie być oceniani a także może być określana wasza zdolność do wykonywania obowiązków które wam zostały powierzone. Surowy szef może okazać się problematyczny w najbliższym roku. To również wy możecie być bardzo surowi względem siebie lub możecie spotykać się z silnymi i wymagającymi klientami. Dla osób szukających pracy 2020 może przynieść nowe perspektywy zawodowe ale zarówno uczucie niepokoju. Praca owszem będzie ale pod presją i krytyką.

Finanse rak 2020

W sprawach finansowych zawsze polegaj na sobie i na tym co ty zarobisz i co zdobędziesz. To nie będzie czas kiedy pieniądze będą płynąć z nieoczekiwanych źródeł a raczej taki w którym będziesz miał tyle ile sobie zapracujesz.

Uczucia rak 2020

W uczuciach bardzo dobra karta stabilizacji i szczęścia – to dla osób w związkach, natomiast dla tych którzy szukają partnera może być to rok przełomowy kiedy to pojawi się ktoś z kim nawet będziecie chcieli wejść w związek małżeński. Wiele osób będzie przeżywał swoją drugą młodość w uczuciach wraz ze swoim partnerem.

Rak dom i rodzina 2020

Sytuacja w domu i w rodzinie pokazana jest w karcie pracy i urzędów. Możecie więc spodziewać się formalnych informacji i spraw urzędowych wymagających przygotowania dokumentów. Nie martwcie się jednak bo powinny się one dla was zakończyć pozytywnie. Możliwa sprawy formalne takie jak ślub, chrzciny, czy też inne związane z administracją i życiem społecznym.

Rak 2020 karty wyroczni

Karty wyroczni wskazują że rok 2020 powinien być dla was czasem poświęconym temu aby opierać się na współpracy z innymi, postawić na dobre porozumienia i dobre umowy z ludźmi którym czujecie, że można ufać. Karty wskazują również to, że czasami ktoś kto idzie wolno ale wytrwale jest tym kto wygrywa wyścig. Realizuje więc swoje cele z wytrwałością a osiągnięcie sukces.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/


Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 3 =