Co w 2020 roku czeka osoby spod znaku byka? Jak ułożą się finanse, uczucia, sprawy zawodowe? Zapraszam na czytanie!

IMG_20191129_093739

Byk 2020 praca

Stabilna sytuacja zawodowa niosąca ze sobą zadowolenie i spełnienie się w miejscu pracy. W najbliższym roku byki mogą nie chcieć zmieniać swojego zatrudnienia, będzie im dobrze tam gdzie są. Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy to najbliższy rok przyniesie ci zadowolenie – najprawdopodobniej znajdziesz taką pracę o jakiej zawsze marzyłeś i będzie ona ci dawać satysfakcję.

Finanse Byk 2020

Konieczność zastanowienia się nad niektórymi wydatkami a możliwe że również wstrzymania się jeżeli chodzi o poważniejsze inwestycje finansowe. Dobrze zaplanuj swój budżet na rok, rozważnie podejmuj decyzję. Jeżeli starasz się o kredyt lub jakieś dofinansowania to bardzo możliwe że otrzymasz tylko część z tego o co wnioskowałeś. 

Uczucia Byk 2020

Wspaniała karta siły w uczuciach mówi o tym że będą one stabilne, dające poczucie bezpieczeństwa a w związkach będzie wam się układało. Dla osób, które szukają kogoś, najprawdopodobniej będzie to taki okres w którym rzeczywiście znajdziecie tą swoją drugą połówkę. bardzo ważne jest żeby korzystać ze wszelkich możliwości i wychodzić z domu poświęcać swój czas również na wzmocnienie siły fizycznej i atrakcyjności fizycznej.

Byk 2020 Dom rodzina

Dom i rodzina: równowaga i wzajemne wspieranie się w domu i wśród członków rodziny. Bardzo możliwe że w twoich problemach finansowych drogi byku pomoże ci ktoś bliski. Nie zapomnij wówczas podziękować a jeśli tylko możesz zrewanżuję się. Karta 6 monet mówi również o tym że to co dajemy do nas wraca.

Horoskop byk 2020 negatywne niespodzianki

Negatywne niespodzianki: jakaś osoba w otoczeniu byka, najpewniej mężczyzna, aczkolwiek może to być również bardzo stanowcza kobieta, która może zamieszać w życiu prywatnym jak i zawodowym byków. Ta osoba nie będzie znosiła sprzeciwu dlatego najlepiej jeżeli byki postarają się schodzić jej z drogi.

Byk pozytywne niespodzianki 2020

Pozytywne niespodzianki: ogromna i pozytywna dynamika w życiu byka przez najbliższe 12 miesięcy sprawi że byki nie będą się nudzić. Możecie dostawać wiele ofert zarówno zawodowych jak i prywatnych: wyjścia do kina, szkolenia, doskonalenie swoich umiejętności przebywanie wśród ludzi i wszędzie tam gdzie się dzieje. Dla osób samotnych również liczne kontakty internetowe które będą wniosły radość i uśmiech na twarzy.

Byk 2020 wyrocznia

Karta wyroczni wskazuje że dla tych byków które długo o coś się starały, lub w ich życiu ostatnio pojawiły się sytuacje, które trwały długo i były w pewien sposób stresujące, w końcu nadejdzie ich koniec i pozytywne rozwiązanie. Wyrocznia głosi bowiem: twoja długa podróż przynosi rezultaty.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/03/tarot-milosny/

Horoskop byk 2020 – dziękuje za przeczytanie i wszystkiego dobrego dla wszystkich byków!

Horoskop byk 2020
Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + two =