Co takiego będzie czekało barana w 2020 roku? Jak przedstawiają ten rok karty tarota? Jaki jest horoskop na rok 2020 dla Twojego znaku zodiaku?

Praca, pieniądze, miłość, dom rodzina oraz niespodzianki – te dobre i te negatywne. Do tego karty wyroczni i rady z nich płynące. Zapraszam na czytanie: Horoskop baran 2020 rok.

IMG_20191128_105047

Baran praca 2020

Bardzo pozytywna sytuacja zawodowa, otworzenie się na nowe możliwości i nowe horyzonty, bardzo możliwy awans lub możliwość zmiany pracy na lepszą – taką która będzie dawała szerszej perspektywy i wizję na przyszłość. Korzystanie z okazji jakie będą przychodziły wraz z poszczególnymi miesiącami i zadowolenie z tego co się robi.

Baran finanse 2020

Finanse również bardzo pozytywnie – karta Cesarzowej jeżeli chodzi o sprawy finansowe to dobrobyt, spełnienie, możliwość realizowania swoich pragnień, finanse nie będą dokuczać. Baran będzie wręcz mógł powiedzieć że są one nad wyraz dobre i ze zdziwieniem będzie przyjmował fakt że w miarę mijania roku nie odczuje strat finansowych.

Baran uczucia 2020

W uczuciach karta znudzenia, pewnego rodzaju stagnacji, być może braku porozumienia między partnerami. Trzeba będzie wyciągać do siebie rękę i łagodzić konflikty jak również znosić tak zwana ciche dni. Dla osób poszukujących partnera ten rok może przynieść rozczarowania.

Baran dom i rodzina 2020

Uwagi może wymagać starsza kobieta lub starsza osoba w rodzinie, taka która do tej pory piastowała miejsce członka i nestora rodu. Ta osoba może być również dla barana kimś, kto będzie przychodził z ciepłym słowem i pomocą. Bardzo możliwe również, że w rodzinie będzie mowa o kobiecie która jest ukryta.

Baran pozytywne niespodzianki 2020

Odważne patrzenie w przyszłość, podejmowanie różnego rodzaju wyzwań które przyniosą sukcesy, odwaga, charyzma i gotowość do działania wszędzie i zawsze. Rozpierająca energia i bardzo pozytywne nastawienie do pojawiających się przeciwności.

Baran negatywne niespodzianki 2020

Nieplanowane wydatki najprawdopodobniej na nieruchomości, remonty mieszkania lub wszelkiego rodzaju inne ulepszenia które okażą się niezbędne do wykonania a baran chciałby jeszcze się z nimi wstrzymać.

Baran wyrocznia 2020

Karty wyroczni mówią aby określić dobrze w którym kierunku chcesz podążać baranie i trzymać się tych wytycznych które wcześniej sobie założyłeś. Nie rozdrabniać się za bardzo, a bardziej starać się skupić na konkretnym celu i realizować go krok po kroku. Jasne określenie swoich dążeń będzie dla ciebie bardzo ważne w najbliższych 12 miesiącach.

IMG_20191128_105648
IMG_20191128_105656

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/03/tarot-milosny/

Horoskop baran 2020 – dziękuje za przeczytanie 🙂

horoskop baran 2020
Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × two =