Zapraszam wszystkich na horoskop na miesiąc listopad 2019 sporządzony przy użyciu kart tarota, wyroczni TAO ORACLE oraz kart Lenormand.

Poniżej znajdziecie opis dla każdego znaku zodiaku!

Wszystkiego dobrego w listopadzie!

Baran horoskop listopada 2019

Aura miesiąca: Powolny i stały wzrost, uzyskiwanie pewności siebie oraz podejmowanie coraz to nowych, owocnych wyzwań.

IMG_20191030_130825

Praca: należy być ostrożnym i uważać na to aby nie dać się komuś podejść, oszukać czy też nie zostać wrobionym w różnego rodzaju rozgrywki i gierki.

Finanse: wydatki związane z podróżami i wyjazdami jednak finanse w dobrej kondycji

Uczucia: zajęcie i konieczność godzenia różnych spraw, które mogą w danym momencie absorbować. Podzielność uwagi. Dla osób samotnych możliwe nawet dwa obiekty westchnień.

Byk horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: Rewolucja i diametralne, ważne życiowe zmiany. Odnowa i przeznaczenie miejsca na nowe w życiu, wyrocznia określa ten miesiąc jako „kwantowy skok”

IMG_20191030_130912

Praca: Powodzenie i zadowolenie, bycie wyróżnionym, uznanym i chwalonym, możliwy awans.

Finanse: bardzo dobre, zdolności do odłożenia znacznych kwot a także do dodatkowych zarobków. Wszystko w rękach byka!

Uczucia: Zmienność, wzloty i upadki a u tych, u których sytuacja nie była pomyślna: dobre zmiany. Dla osób samotnych ktoś z przeznaczenia 🙂

Bliźnięta horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: Dyscyplina i strategia, to czas wzięcia byka za rogi, mobilizacja i precyzyjne działanie, masz plan i będziesz go realizować.

IMG_20191030_130958

Praca: Dobrobyt, zadowolenie, jesteś w odpowiednim miejscu i dobrze się w nim czujesz, zostaniesz doceniony i dostrzeżony.

Finanse: Bardzo dobre finanse, karta Słońca mówi o powodzeniu i zadowoleniu, inwestowanie w przyjemności dla siebie.

Uczucia: Energia, entuzjazm, poczucie wolności ale też i wspólne partnerskie cele, wyjazdy. Osoby samotne mogą wybrać się gdzieś dalej gdzie będzie okazja na spotkanie ciekawych ludzi.

Rak horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: doskonale wykonane zadania, finalizowanie celów, zwycięstwo i powodzenie, duma z wykonanych działań.

IMG_20191030_131036

Praca: Zadowolenie ze spełnianych obowiązków, możliwe dodatkowe wynagrodzenie, premia. Dobrze wykonane zadania.

Finanse: Stabilna pozycja finansowa, brak rozrzutności ani niepotrzebnych wydatków, bardziej czas oszczędności niż wydawania.

Uczucia: Chłód w uczuciach, relacje oparte bardziej na rozmowach i połączeniu intelektualnym niż zmysłowe. Dla osób samotnych ten miesiąc może nie przynieść powodzenia w poszukiwaniach drugiej połówki.

Lew horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: niezgoda z samym sobą, niepewność kolejnych kroków, zwątpienie i wahanie. Trzeba zachować ostrożność ponieważ możliwe pojawienie się niestabilnych sytuacji.

IMG_20191030_131131

Praca: podleganie ocenie, bycie pod obserwacją, należy wykonywać swoje obowiązki skrupulatnie i fachowo.

Finanse: możliwe straty, wydłużenie otrzymania kwot finansowych, słaba kondycja finansowa, która będzie wymagała uwagi i poprawy.

Uczucia: nowe, świeże i kiełkujące uczucie dla osób szukających. Dla osób w stałych związkach niespodzianki, odnowienie uczuć, przeżywanie tzw. drugiej młodości związku.

Panna horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: odmowa w stosunku do czyiś propozycji, oszczędność w kontaktach z ludźmi, odpuść: mniej znaczy więcej, nie wszystko będzie dostępne, dasz radę!

IMG_20191030_131207

Praca: zmiany i komunikacja, rozmowy, pertraktacje, nowe wyzwania i podejmowanie rękawicy.

Finanse: Pozytywne, stabilne, pozwalanie sobie na małe przyjemności i czerpanie z życia.

Uczucia: dla osób szukających możliwość poznania ciekawego partnera, odkrycie nowych możliwości poznawania ludzi. Dla osób w związkach nowe plany, możliwości, odkrycie partnera na „nowo” i poczucie bycia ze swoją bratnią duszą.

Waga horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: diametralne zmiany, pozostawienie czegoś za sobą aby zrobić miejsce dla nowego, gotowość wyruszenia w nową drogę z odwagą i ufnością.

IMG_20191030_131242

Praca: Nowości i nowi ludzie, dużo wiadomości i informacji. Nowe wyzwania, projekty, wkroczenie na nowe obszary.

Finanse: Dobra sytuacja finansowa, znajdowanie wyjścia jeśli coś wcześniej nie było w porządku, radzenie sobie z problemami i pozytywne rozwiązania.

Uczucia: należy przyjrzeć się związkowi, możliwe pojawienie się osób trzecich, trzeba zwiększyć uwagę jak również postarać się o partnera. Dla osób samotnych punkt zwrotny, wybory i decyzje do podjęcia.

Skorpion horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: niespodziewane przeciwności i blokady, poczucie niemocy, brak wiary w siebie, borykanie się z kłodami rzucanymi przez los – należy wzmocnić swoją wiarę w powodzenie przedsięwzięć!

IMG_20191030_131339

Praca: powodzenie, dobrze prosperujący biznes własny lub firma w dobrej kondycji, praca będzie przynosić zysk i pieniądze.

Finanse: małe szczęście, możliwy zastrzyk dodatkowej gotówki, dodatkowe wynagrodzenie lub niespodziewane pieniądze.

Uczucia: tęsknota ale stabilność, u osób szukających drugiej połówki konieczność uzbrojenia się w cierpliwość.

Strzelec horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: wyczerpanie, poczucie bycia w opresji i depresji, uwięzienie w swoich myślach, konieczna rekonwalescencja emocjonalna.

IMG_20191030_131432

Praca: przyziemność, wykonywanie jej w sposób automatyczny, logiczny, ciągły.

Finanse: możliwe nowe okazje finansowe, które wcześniej nie były dostępne. Dla osób starających się np. o kredyt może to być czas kiedy wszystko się doskonale powiedzie!

Uczucia: spełnienie i bezpieczeństwo, partner będzie oparciem, będzie pomagał emocjonalnie. Dla osób samotnych dobre samopoczucie nawet jeśli nie znajdzie się osoba do potencjalnego partnerstwa.

Koziorożec horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: wdzięk i prezentowanie siebie z odwagą i poczuciem własnej wartości, charyzma i porywanie tłumów, bycie w centrum uwagi.

IMG_20191030_131513

Praca: zmiany jak w kole fortuny: jeśli było dobrze to możliwe pogorszenie, jeśli było źle to wyraźna poprawa.

Finanse: powodzenie i szczęście, możliwe nawet wygrane więc warto spróbować puścić lotka 🙂

Uczucia: Twoja wytrwałość zostanie wynagrodzona – dla osób szukających więc partnera może to być doskonały miesiąc na dobre znajomości. Dla osób w związkach dobra jakość uczuć i relacji.

Wodnik horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: samodyscyplina i narzucanie sobie własnych wymogów, wzmacnianie siły woli, samoświadomość.

IMG_20191030_131600

Praca: uwaga, należy unikać pokus każdego rodzaju bo mogą one sprowadzić na manowce. Pracuj i wykonuj swoje obowiązki skrupulatnie, nie rozdrabniaj się ani nie daj wkręcać.

Finanse: bardzo dobre, fortuna i przyjaciele będą sprzyjać!

Uczucia: porozumienie na poziomie cielesnym i duchowym, bardzo pozytywne partnerstwo. Dla osób szukających spotkanie tzw. bratniej duszy do rozumienia się bez słów.

Ryby horoskop listopad 2019

Aura miesiąca: postęp, droga ku polepszeniu, wszystko zaczyna się układać, adaptacja do otoczenia i poczucie że jest się w dobrym miejscu.

IMG_20191030_131651

Praca: bardzo dobre kontakty służbowe, powodzenie i zadowolenie z miejsca pracy.

Finanse: emocjonalne podejście, być może związane z wydatkami lub oczekiwaniem na środki finansowe. Niech emocje nie przesłonią zdrowego rozsądku.

Uczucia: na horyzoncie nowa relacja i to zarówno dla osób w związkach jak i dla tych szukających. Nie postępuj pochopnie, doceń to co masz.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/kontakt/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + five =