IMG_20191027_132426

Czas biegnie szybko i przed nami już listopad. Najbliższy tydzień przyniesie więc wiele aktywności, ale również i….. upływać będzie pod znakiem zazdrości. Chciałoby się powiedzieć, że coroczna, cmentarna rewia mody może być tego przyczyną 🙂

Nie pozostaje więc nic innego jak podążać za kartami rady i po prostu: stawić temu opór, nie przejmować się, robić swoje a tych najbardziej wścibskich po prostu do siebie nie dopuszczać (i tak jak na karcie z wyroczni The Artur Rackham Oracle) kłuć, odstraszyć, zniechęcić żeby dali nam spokój.

Uwaga na zmiany planów: bo w przeszkodzie mamy kartę, która dokładnie mówi o tym, że możemy mieć do czynienia z niezależnymi od nas sytuacjami, które pokrzyżują nam cele. Pamiętajcie, że będzie to okres wzmożonego ruchu na drodze, możliwe więc zatory, objazdy czy też pozamykane drogi, szczególnie wokół cmentarzy.

A jaka jest ostateczna rada z wyroczni Wisdom of the Oracle? „Szczęście, szczęście” – i niech tak będzie. Spędźmy ten czas na wspomnieniach o pozytywnych chwilach spędzonych z naszymi bliskimi, z którymi musieliśmy się już pożegnać. Nasze szczęście, tutaj i teraz, będzie również radością i dla nich.

Wszystkiego dobrego!

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + 16 =