Kolejny tydzień i kolejne karty przed nami. Wiem, że poprzednie niektórym osobom sprawdziły się co do słowa 🙂 Zobaczmy zatem co będzie czekało nas w najbliższych dniach.

photomania-37dc79b455bdfc1fd3800c6f3bc9f7ba

Aura tygodnia wskazuje, że niektórzy z nas mogą czuć się ograniczani, zablokowani, dosłownie i w przenośni. Coś może nie być nam dane do otrzymania w tym czasie, ale nie martwcie się bo tarot zalecił po prostu aby przeczekać.

Pozytywne aspekty tygodnia, co zabawne, pokazane są w karcie “Fałszywej osoby” i uważam, że oznacza to iż odkryjemy taką osobę w naszym otoczeniu i będzie to dla nas i ulga jak również i nauka na przyszłość odnośnie tego, komu możemy ufać i kogo mamy trzymać blisko siebie. Możliwe również, że my sami wykażemy się sprytem i działaniem na granicy prawa a zarazem dzięki temu osiągniemy nasz cel. Po prostu może trzeba będzie coś pokombinować i pokolorować 🙂

Tak jak wspomniałam, karty pokazały, że pewne drogi mogą być dla nas w tym tygodniu zamknięte czy to z przyczyn braku fizycznych możliwości aby nimi podążać czy też z uwagi na to, że wymagają one włożenia więcej czasu i wysiłku niż będzie nam dane w ten tydzień. Coś zostanie przesunięte na później jednak z pozytywnym tego skutkiem dla nas.

Uwaga na pochopne podejmowanie decyzji i robienie czegoś na siłę, na szybko. To nie będzie nam służyć a w rezultacie może być przyczyną poważniejszych kłopotów.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 2 =