B612_20191006_135325_994

Najbliższy tydzień upłynie nam pod okiem obserwacji 😀 A dokładniej to my możemy być przez kogoś obserwowani. Osoba, najpewniej kobieta, ktoś starszy, samotny, niekoniecznie źle nastawiony bo pogubiony w swojej rzeczywistości, ale z drugiej strony czekający na to, że komuś z nas coś się nie uda, ktoś będzie stratny a ona może się z tego cieszyć. Może być to ktoś kto mocno Wam czegoś zazdrości i od środka zżera go frustracja i złość.

Co możecie zrobić? Tutaj z pomocą przychodzi tarot i piękna karta Pustelnika z tali De La Nuit : izolujcie się więc od takich ludzi i takich niskich energii. Wykażcie się Waszą życiową mądrością a nawet pobłażliwym spojrzeniem na takie osoby w Waszym otoczeniu. Wiedzcie, że to Wy najlepiej wiecie jak wygląda Wasze życie i nikt inny, nikt z zewnątrz nie ma prawa do tego aby Was oceniać. Możecie skupić się na książkach, swoich zainteresowaniach, pasjach – to wszystko da Wam możliwość odcięcia się od źle życzących Wam ludzi. Oni tylko czekają na to aż dacie się sprowokować a Wy przecież jesteście znacznie wyżej od nich, prawda?

Karty wskazują również, że dla tych, którym ostatnio nie wychodziło pod względem finansowym, zacznie się znacznie bardziej pozytywny okres. Pokonacie czas stagnacji i niepowodzenia, wszystko zacznie się układać tak jakbyście w końcu wychodzili z ciemnego tunelu w kierunku światła 🙂

Jeśli czujecie, że jesteście w jakiejś formie pułapki, ograniczeń, które płyną z waszego otoczenia: ten tydzień nie przyniesie niestety poprawy. Niektórzy z Was mogą ciągle czuć pewnego rodzaju dyskomfort.

Jeśli wchodzicie w nowe przedsięwzięcia to róbcie to wolno, krok po kroczku, tkając trwałą i misterną sieć znajomości i kontaktów. Musicie wykazać się ponownie: cierpliwością i pobłażliwością dla otoczenia. Logiczne myślenie, spokój, jak zwykle planowanie i trzymanie się tego planu: to wszystko będzie dla Was na plus. Pomału, jest czas – zaufanie, budowanie fachowego wizerunku wymaga czasu i sumienności.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 2 =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)