B612_20191006_135325_994

Najbliższy tydzień upłynie nam pod okiem obserwacji 😀 A dokładniej to my możemy być przez kogoś obserwowani. Osoba, najpewniej kobieta, ktoś starszy, samotny, niekoniecznie źle nastawiony bo pogubiony w swojej rzeczywistości, ale z drugiej strony czekający na to, że komuś z nas coś się nie uda, ktoś będzie stratny a ona może się z tego cieszyć. Może być to ktoś kto mocno Wam czegoś zazdrości i od środka zżera go frustracja i złość.

Co możecie zrobić? Tutaj z pomocą przychodzi tarot i piękna karta Pustelnika z tali De La Nuit : izolujcie się więc od takich ludzi i takich niskich energii. Wykażcie się Waszą życiową mądrością a nawet pobłażliwym spojrzeniem na takie osoby w Waszym otoczeniu. Wiedzcie, że to Wy najlepiej wiecie jak wygląda Wasze życie i nikt inny, nikt z zewnątrz nie ma prawa do tego aby Was oceniać. Możecie skupić się na książkach, swoich zainteresowaniach, pasjach – to wszystko da Wam możliwość odcięcia się od źle życzących Wam ludzi. Oni tylko czekają na to aż dacie się sprowokować a Wy przecież jesteście znacznie wyżej od nich, prawda?

Karty wskazują również, że dla tych, którym ostatnio nie wychodziło pod względem finansowym, zacznie się znacznie bardziej pozytywny okres. Pokonacie czas stagnacji i niepowodzenia, wszystko zacznie się układać tak jakbyście w końcu wychodzili z ciemnego tunelu w kierunku światła 🙂

Jeśli czujecie, że jesteście w jakiejś formie pułapki, ograniczeń, które płyną z waszego otoczenia: ten tydzień nie przyniesie niestety poprawy. Niektórzy z Was mogą ciągle czuć pewnego rodzaju dyskomfort.

Jeśli wchodzicie w nowe przedsięwzięcia to róbcie to wolno, krok po kroczku, tkając trwałą i misterną sieć znajomości i kontaktów. Musicie wykazać się ponownie: cierpliwością i pobłażliwością dla otoczenia. Logiczne myślenie, spokój, jak zwykle planowanie i trzymanie się tego planu: to wszystko będzie dla Was na plus. Pomału, jest czas – zaufanie, budowanie fachowego wizerunku wymaga czasu i sumienności.

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + sixteen =

W dniach od 14.12 do 21.12 PROMOCJA na rozkład

"Wyrocznia losu z kart cygańskich na 2020 rok"!

Rozkład ten będzie doskonały dla osób, które konkretnie chcą wiedzieć co może przynieść im nadchodzący rok. Porusza wszystkie sfery życia:

 • wpływy z przeszłości
 • aktualną sytuację
 • uczucia
 • praca
 • finanse i inwestycje
 • przyjaciół - na co możesz liczyć z ich strony
 • wrogów - czego należy się strzec
 • sukcesy, które możesz osiągnąć w przeciągu roku
 • sytuacja rodzinna
 • zdrowie
 • + dodatkowo przesłanie na przyszłość (karty cygańskie i karty wyroczni)

Promocyjna cena do 21 grudnia to 70 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)