Karty wewnętrznego rozpoznania i analiza tymi kartami – jaka jest moja opinia i jak mi się z nimi pracuje?

IMG_20191004_104307

Pewna Pani zwróciła się do mnie z problemem polegającym na tym iż jej praca nie daje jej już satysfakcji. Staje się nudna, Pani czuje niedosyt i silne rozczarowanie. Nie ma już takiego jak wcześniej kontaktu ze swoimi klientami nie czuje również empatii ani satysfakcji z tego co robi. Oto jaki problem pokazały Karty Wewnętrznego Rozpoznania:

IMG_20191004_104242

Przyczyna problemu pokazana jest w karcie mającej tytuł: BEZWARTOŚCIOWOŚĆ. Wskazuje ona na to, że osoba pytająca nie widzi sensu ani wartości swojej pracy. Uważa, że cokolwiek robi nie ma przełożenia na pomoc ani na rozwiązanie problemów z którymi zgłaszają się do niej ludzie. Można tutaj śmiało powiedzieć, że Pani może czuć się wypalona zawodowo i stąd jej niepokój i źródło pytania.

Karta Złamanego Serca jeszcze mocniej podkreśla Pani rozczarowanie. Osoba mogła wręcz doznać wielkiego życiowego zawodu z uwagi na to, że okazało się iż jej praca nie jest taką jakiej by oczekiwała. Plany i marzenia legły w gruzach.

Co radzą więc karty? Jak można sobie pomóc?

Pomimo tego, że na to pytanie odpowiada nam, zdawałoby się kiepska karta „Bezsensowności” to ma ona jednak pozytywne przesłanie w tym przypadku. Podręcznik do kart wyjaśnia bowiem, aby Pani postarała się w każdym takim przypadku, kiedy czuje, że robi coś bezcelowo, poprosić siły wyższe, swoją podświadomość, opiekuna duchowego czy jakiekolwiek inne siły, których obecność Pani akceptuje, o wsparcie i podpowiedź jak radzić sobie ze swoim stanem. Poprosić również o wskazanie sensu tego co robi, o przypomnienie jej o nim. Wcześniej bowiem jej praca była jej pasją, spełnieniem marzeń i ciągle tak może być. To wciąż jest tam, głęboko w Pani, a jedynie może na chwile straciła ona sens i widok na przyszłość. Opiekunowie i sprzyjające moce przyjdą jej z pomocą i radą (i mogą być to informacje, które otrzyma Pani w swoich snach).

Karty wewnętrznego rozpoznania to talia, które zmusza nas do rozpatrywania problemów z aspektu psychologicznego oraz do dogłębnej analizy nas samych. Jest jednak bardzo pomocna i sprawia, że wiele naszych zachowań i myśli bardziej rozumiemy i akceptujemy. Dokładnie tak jak brzmi tytuł: dokonujemy wewnętrznego rozpoznania.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/09/27/analiza-kartami-madame-endora/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 1 =

W dniach od 14.12 do 21.12 PROMOCJA na rozkład

"Wyrocznia losu z kart cygańskich na 2020 rok"!

Rozkład ten będzie doskonały dla osób, które konkretnie chcą wiedzieć co może przynieść im nadchodzący rok. Porusza wszystkie sfery życia:

 • wpływy z przeszłości
 • aktualną sytuację
 • uczucia
 • praca
 • finanse i inwestycje
 • przyjaciół - na co możesz liczyć z ich strony
 • wrogów - czego należy się strzec
 • sukcesy, które możesz osiągnąć w przeciągu roku
 • sytuacja rodzinna
 • zdrowie
 • + dodatkowo przesłanie na przyszłość (karty cygańskie i karty wyroczni)

Promocyjna cena do 21 grudnia to 70 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)