Karty wewnętrznego rozpoznania i analiza tymi kartami – jaka jest moja opinia i jak mi się z nimi pracuje?

IMG_20191004_104307

Pewna Pani zwróciła się do mnie z problemem polegającym na tym iż jej praca nie daje jej już satysfakcji. Staje się nudna, Pani czuje niedosyt i silne rozczarowanie. Nie ma już takiego jak wcześniej kontaktu ze swoimi klientami nie czuje również empatii ani satysfakcji z tego co robi. Oto jaki problem pokazały Karty Wewnętrznego Rozpoznania:

IMG_20191004_104242

Przyczyna problemu pokazana jest w karcie mającej tytuł: BEZWARTOŚCIOWOŚĆ. Wskazuje ona na to, że osoba pytająca nie widzi sensu ani wartości swojej pracy. Uważa, że cokolwiek robi nie ma przełożenia na pomoc ani na rozwiązanie problemów z którymi zgłaszają się do niej ludzie. Można tutaj śmiało powiedzieć, że Pani może czuć się wypalona zawodowo i stąd jej niepokój i źródło pytania.

Karta Złamanego Serca jeszcze mocniej podkreśla Pani rozczarowanie. Osoba mogła wręcz doznać wielkiego życiowego zawodu z uwagi na to, że okazało się iż jej praca nie jest taką jakiej by oczekiwała. Plany i marzenia legły w gruzach.

Co radzą więc karty? Jak można sobie pomóc?

Pomimo tego, że na to pytanie odpowiada nam, zdawałoby się kiepska karta „Bezsensowności” to ma ona jednak pozytywne przesłanie w tym przypadku. Podręcznik do kart wyjaśnia bowiem, aby Pani postarała się w każdym takim przypadku, kiedy czuje, że robi coś bezcelowo, poprosić siły wyższe, swoją podświadomość, opiekuna duchowego czy jakiekolwiek inne siły, których obecność Pani akceptuje, o wsparcie i podpowiedź jak radzić sobie ze swoim stanem. Poprosić również o wskazanie sensu tego co robi, o przypomnienie jej o nim. Wcześniej bowiem jej praca była jej pasją, spełnieniem marzeń i ciągle tak może być. To wciąż jest tam, głęboko w Pani, a jedynie może na chwile straciła ona sens i widok na przyszłość. Opiekunowie i sprzyjające moce przyjdą jej z pomocą i radą (i mogą być to informacje, które otrzyma Pani w swoich snach).

Karty wewnętrznego rozpoznania to talia, które zmusza nas do rozpatrywania problemów z aspektu psychologicznego oraz do dogłębnej analizy nas samych. Jest jednak bardzo pomocna i sprawia, że wiele naszych zachowań i myśli bardziej rozumiemy i akceptujemy. Dokładnie tak jak brzmi tytuł: dokonujemy wewnętrznego rozpoznania.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/09/27/analiza-kartami-madame-endora/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen + fourteen =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)