Rozpoczynamy pierwszy tydzień w nowym roku numerologicznym. Co takiego będzie ważne? Jaki motyw przewodni będzie nam towarzyszył a czego w tym tygodniu lepiej nie ruszać?

IMG_20190929_115815
Tarot czytanie tygodniowe 30.09-06.10

Połączenie tarota i kart szamańskich mówi wyraźnie, abyśmy poświęcili ten tydzień na oczyszczenie. Ale jakie, zapytacie? Myślę, że chodzi o oczyszczenie i siebie na zasadzie medytacji, zatrzymania się na chwilę i ustalenia nowych priorytetów, podsumowań i planu działań, ale również i o oczyszczenie swojego otoczenia. Karty szamańskie dosłownie wskazują na to abyśmy poruszyli energię w naszych domach, biurach, miejscach gdzie przebywamy. Sama intencja, zapalenie świeczki, lub dla osób, które wiedzą w jaki sposób oczyszczać przestrzeń: rytuał, będzie dla nas wskazane. Zacznijmy ten nowy rok z nową piękną energią!

Obierzmy cele, rozpiszmy sobie kolejne punkty ich realizacji. Karty tarota, jak również i szamańskie, podkreślają, że będziemy w pięknym czasie w którym to nasze działania, energiczne i konkretne, będą prowadziły nas do osiągnięcia wyznaczonych celów. Nie rozdrabniajmy się, nie bierzmy na siebie wszystkiego a odwrotnie: po kolei, metodycznie i z pełną satysfakcją z wyniku.

Nie uda się uniknąć przeszkód, bo to również zaznaczył karty – ale zdaje się to być normalne bo przecież zawsze coś może pojawić się na naszej drodze. Tutaj karty zaznaczają, że pewne sprawy mogą zostać opóźnione, czegoś nie uda nam się zakończyć, coś będzie dla nas jeszcze nieosiągalne chociaż już tak bardzo bardzo bliskie. Trzeba będzie wykazać się cierpliwością i zrozumieniem.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/09/26/tarot-horoskop-pazdziernik/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × three =

W dniach od 14.12 do 21.12 PROMOCJA na rozkład

"Wyrocznia losu z kart cygańskich na 2020 rok"!

Rozkład ten będzie doskonały dla osób, które konkretnie chcą wiedzieć co może przynieść im nadchodzący rok. Porusza wszystkie sfery życia:

 • wpływy z przeszłości
 • aktualną sytuację
 • uczucia
 • praca
 • finanse i inwestycje
 • przyjaciół - na co możesz liczyć z ich strony
 • wrogów - czego należy się strzec
 • sukcesy, które możesz osiągnąć w przeciągu roku
 • sytuacja rodzinna
 • zdrowie
 • + dodatkowo przesłanie na przyszłość (karty cygańskie i karty wyroczni)

Promocyjna cena do 21 grudnia to 70 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)