28 września 2019 to granica roku numerologicznego. Po tej dacie wszyscy wchodzimy w swój nowy rok – można uznać, że to takie małe święto. Będą towarzyszyć nam nowe wydarzenia, które będą związane i z wibracją roku, w który wejdziemy, ale również z tym, w jakim aktualnie roku osobistym będziemy się znajdować.

Tradycyjnie, jak co roku, będę przygotowywać rozkład tarota na nowy rok numerologiczny, w którym to dowiesz się o najważniejszych wydarzeniach jakie cię czekają.

Rozkład na nowy rok numerologiczny będzie wyglądał tym razem tak:

Rozkład na nowy rok numerologiczny

Będziemy analizowali najważniejsze sfery:

  1. Planowanie i pomysły
  2. Działanie
  3. Uczucia i dom rodzinny
  4. Sprawy finansowo zawodowe

Każda z tych sfer będzie sygnifikowana jedną kartą, która przedstawi najważniejsze wydarzenia, a może będzie to temat przewodni roku – wszystko pokażą karty pozostałe. Kolejne 3 karty będą mówiły o co dokładnie chodzi, co takiego może się zdarzyć. Następne 2 karty to forma rady i ostrzeżenia, a może dodatkowych wskazówek, które ma poznać pytający.

Cały rozkład jak widać jest dość rozbudowany ale będzie dawał informacje o tym, co może czekać cię w kolejnych 12 miesiącach. Podpowie również na co uważać a o co szczególnie zadbać i wziąć do siebie.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany rozkładem na nowy rok numerologiczny – zapraszam. Skontaktuj się ze mną a ja przedstawię ci szczegóły odnośnie wróżby. Szacowany koszt rozkładu to 50 PLN.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/02/01/3-rozklady-walentynkowe-tarota/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen + 7 =