Po co go spotkałam – często my, kobiety zastanawiamy się właśnie nad celem spotkania tej a nie innej osoby w naszym życiu. Taka odpowiedź jest nam niejednokrotnie potrzebna po to aby zrozumieć to co dzieje się w naszej relacji oraz jaki jest jej sens.

W internecie wiele jest rozkładów tarota odpowiadających na to pytanie jednak ja postanowiłam dokonać ich modyfikacji do swoich potrzeb oraz wprowadzić kilka zmian.

Rozkład “Po co go poznałam” w mojej wersji wygląda więc następująco:

To jak rozłożone będą karty tak naprawdę jest obojętne, ich pozycje są bowiem rozpisane. Ja postanowiłam, że będę je kłaść właśnie w takiej konfiguracji.

Jak interpretować taki rozkład?

Poniżej zdjęcie i krótka, bardzo krótka interpretacja (unikam kopiowania treści i sprzedaży moich wróżb jako swoich bo niestety takie sytuacje miały już miejsce):

Po co go spotkałam tarot

Osoby spotkały się aby nad czymś razem pracować. Nic nie połączyło ich na planie fizycznym a na planie duchowym była to niespełniona, platoniczna miłość. Obecnie mężczyzna myśli o tej kobiecie, ale nie uważa jej za osobę dobrą – jest zraniony, ma odczucie, że spotkał przysłowiową “femme fatale” ale jednak była to dla niego równocześnie bardzo droga i cenna kobieta/znajomość. Diabeł jako to co ich teraz łączy, wyraźnie pokazuje, że mamy do czynienia z nie zerwanymi więzami – oni wciąż o sobie myślą, chociaż tym kto dzieli jest drugi mężczyzna. Czy spotkają się w przyszłości? Nie wiadomo – tarot wskazuje, że wiele będzie zależało od Pana, bo to on będzie osobą decyzyjną w tej sprawie. Czego miała nauczyć się Pani w związku z tą relacją? O tym mówi nam karta Arcykapłanki a ja….. tego nie zdradzę 😉

Jak widać rozkład dostarcza wielu informacji. W moim odczuciu, a tworzyłam go na swoje potrzeby, będzie bardzo pomocny do analizy właśnie tego często siedzącego w naszych głowach pytania: Po co ja go spotkałam….

Jesteś zainteresowana takim rozkładem? Napisz do mnie!

Podobne wpisy

Tarot partnerski Rozkłady partnerskie tarota to jedne z najczęściej używanych rozkładów w karierze wróżki 🙂 Nie dzieje się tak przez przypadek: problemy w związku, ...
Tarot rozkład partnerski wraz z interpretacją Pani J pyta o Pana J – jak wygląda i jak będzie wyglądała w przyszłości ich relacja. Standardowy rozkład partnerski tarota z prognozą na przyszłość. P...
Dokładna analiza związku – rozkład tarota Analiza związku za pomocą kart tarota to jedno z podstawowych zagadnień i pytań jakie przewijają się w Waszych mailach. Rozkłady tarota do takiej ana...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???